haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Kızlar bugun 10.gun iki gündür idrar testi yapıyorum tek koyu çizgi çıkıyor. .iki embriyo transfer edilmis ti.drum kaliteli demişti. Olmadı galiba ya bende hasimato cik Kisti hersey var birinden biri engel oldu .belki cok Kastım cpk dtres oldum ..ama geneldr yattım. Kayinvaldem yapti ev işini
Duacedin olur mu. ..; (( persembe ye yaptircaktik kan tahlili ni.bakalim büyük ALLAH IM guldur yuzumuzu ..ypksa evliligim buyuk bi darne yiyecek..yuvam yikilmasin .

canım belli olmayabilir üzülme idrar testi güvenli değil hem sakin ol çok merak ediyorsan erken kan testi yaptır rabbim yar ve yardımcımız olsun

Kızlar bugun 10.gun iki gündür idrar testi yapıyorum tek koyu çizgi çıkıyor. .iki embriyo transfer edilmis ti.drum kaliteli demişti. Olmadı galiba ya bende hasimato cik Kisti hersey var birinden biri engel oldu .belki cok Kastım cpk dtres oldum ..ama geneldr yattım. Kayinvaldem yapti ev işini
Duacedin olur mu. ..; (( persembe ye yaptircaktik kan tahlili ni.bakalim büyük ALLAH IM guldur yuzumuzu ..ypksa evliligim buyuk bi darne yiyecek..yuvam yikilmasin .

10. günde kan testi bence de çıkar,umarım iyi sonuçla gelirsin canm hem böyle olup poziitifi görenler de var
dilerim herşey yolunda gider

Canım kan testinde çıkabilir idrara güvenme moralini bozma strest en büyük dğşmanımız öyle yuvam yıkılmasın falan deme hayırlı saglıklı bir evlat alacaksın kucağına sabır sadece hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz

transferin 4. günü gebelik belirtisi mi :KK43: bilmem tam aksi olmasın :KK43:
sen olumlu düşünmeye bak cnm umarım gebelik belirtisidir

idrarda geç çıkıyor cnm bende önce idrardan yaptırmıştım tek çizgiyi görmüştüm sonra kandandan baktırdım meğersem gebeymişim :nazar: :KK16: daha sonraları idrardan yaptırdım çift çizgiyi görmüştüm.takılma bence rahat ol.

Canim hakkimizda hayirlisi olsun. Idraryerine bi kan testi yaptirsan belirsizlikten kurtulursun canm. Insallah guzel haberler verirsin veririz. Ben de beklemedeyim. Cuma gunu test gunum. Rabbim hepimizin yuzunu guldursun.

27 çok fazla yaşın çok genç olmalı
ağrı olması çok normal
benden 6 toplandı ona rağmen müthiş ağrı oldu
özellikle transferden önce idrara sıkıştığımda idrar torbası baskı yaptı çok ağrı yapmıştı

yaşım 29 canım. ben de ona yoruyorum artık. her şey için doktoru aramak da istemiyorum.
adam; kasık ve bel ağrısı, hatta adet kanaması gibi kanaman bile olabilir normal demişti.
aklıma kötü şeyler getirmiyorum ama ağrı bazen çok dayanılmaz oluyor.
bir de üstüne aşırı kabızlık var. sanırım o da baskı yapıyor.
Kabızlık sorunu yaşayan arkadaşlarım ne önerirsiniz?
Benim denemediğim kalmadı da :KK43:

Kızlarrrr 13. Gün değerim 617. çok şaşkınım

yaşım 29 canım. ben de ona yoruyorum artık. her şey için doktoru aramak da istemiyorum.
adam; kasık ve bel ağrısı, hatta adet kanaması gibi kanaman bile olabilir normal demişti.
aklıma kötü şeyler getirmiyorum ama ağrı bazen çok dayanılmaz oluyor.
bir de üstüne aşırı kabızlık var. sanırım o da baskı yapıyor.
Kabızlık sorunu yaşayan arkadaşlarım ne önerirsiniz?
Benim denemediğim kalmadı da :KK43:

dupalac ı denedin mi bende çok işe yaradı bide bol bol su iç

günaydın arkadaşlar bşy soracağim lütfen cvp verin 3, gün embriyosu mu daha iyi oluyo yoksa 5, gün embriyosu mu daha iyiy oluyor biraz önce labaratuardan aradılar umu bölünmeye başlamış doktorum 5, gün e kadar bekleyelim demiş

yumurta sayın çoksa 5. günü beklemek herzaman daha iyidir 5. gün yani blastokist embryolar doğal gebelikte döllenmiş yumurtanın rahime tutunma sseviyesidir yani direk tutunma işlemine geçiyorlar..
tedvin güzel sonuçlanır inşallah benim minnaklarımda 5. gün dondurulmuş embryosu:)

benim kuzularım da 5. gün embriyosu canım.
Hatta doktorum transfer öncesi 1. kalite olan embriyolarımın fotolarını gösterdi ve şu cümleyi kurdu;
"bak bi tanesi kabuğundan çıkmaya başlamış bile" dedi.:nazar::nazar:
çok ayrıntısını sormadım doktora ama bunun iyiye işaret olduğu doğdu içime :emir_bebek:
ebrumeric arkadaşım da düşüncelerimize ne güzel tercüman olmuşsun, sağol canım.
inşallah hepimiz hayırlısıyla alırız hamiş haberlerimizi :nazar::KK49::nazar::KK49::nazar:

kızlarr iki gün önce idrara bakmıştım çıkmamıştı..kanda baktırdım vee şoklar içindeyimmmm değerim 415 rabbim herkesin gönlünün muradını wersin bütün isteyenlere

kızlarr iki gün önce idrara bakmıştım çıkmamıştı..kanda baktırdım vee şoklar içindeyimmmm değerim 415 rabbim herkesin gönlünün muradını wersin bütün isteyenlere

:nazar::nazar: Allah kucağına almayıda nasip etsin inş sağlıkla.maşallah gebişler artıyor Cenabı Allah bizlerede göstersin inş

gzde sanada hayirli ugurlu olsun. bebisin hayirlara vesaile olsun güzellikler icerisinde büyüyüp gelissin insallah. mutlu haberler ardi arkasina geliyor ne güzel ne mutlu sizlere. bereketli bir haziran ayi :) kizlar senin ve bebisin /bebislerin icin.

Eki Görüntüle 746275 Eki Görüntüle 746275 Eki Görüntüle 746275

çok sevindim canım, hayırlı olsun. :nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:
darısı bekleyen hepimize inşallah :KK49:

X