haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

günaydın arkadaşlar::KK3::KK3::KK3:
doktorumuz perşembe günü keseyi görmek için çağırmıştı.bu kesecik vajinal muayene ile mi görünüyor yoksa kasıklardan ultrason ile mi????:emir_bebek:

ikiz olma ihtimali var mı
bir de bizim olduğumuz iğneler hamile kadınların idrarından elde edilen bir madde var erken testlerde bu maddeden dolayı yanıltıcı sonuç çıkarabilir

:KK53::KK53::KK53:nasıl yani eascım.hamile kadınlrın idrarındaki maddeyi mi vurulduk?????????????????????yok artık!!!emin misin?????

doktorumuz perşembe günü keseyi görmek için çağırmıştı.bu kesecik vajinal muayene ile mi görünüyor yoksa kasıklardan ultrason ile mi????:emir_bebek:

:KK53::KK53::KK53:nasıl yani eascım.hamile kadınlrın idrarındaki maddeyi mi vurulduk?????????????????????yok artık!!!emin misin?????

hayır cnm yanlış anladın sanırım.yaptığımız çatlatma iğnesi ovitralin içinde betahcg varmış.10-12 gün içinde etkisi geçiyomuş.bende daha once bi sayfada okumuştum.yani erken test yapılırsa iğnenin etkisinden çıkabilir demek istemiş

çatlatma iğnesinden dolayı hsg yükseliyor o yüzden erken yapılan testler bizi tanıltabilir :KK43:

herkese günaydın hayırlı haftalar hayırlı sabahlar bende cumartesi doktora gittim ve tedaviye başladık ilk iğnemi dün vuruldum haziran ı son gününde de olsa yakaladım benide listede güncelleyebilirmisiniz ?

günaydın arkadaşlar bşy soracağim lütfen cvp verin 3, gün embriyosu mu daha iyi oluyo yoksa 5, gün embriyosu mu daha iyiy oluyor biraz önce labaratuardan aradılar umu bölünmeye başlamış doktorum 5, gün e kadar bekleyelim demiş

günaydın arkadaşlar bşy soracağim lütfen cvp verin 3, gün embriyosu mu daha iyi oluyo yoksa 5, gün embriyosu mu daha iyiy oluyor biraz önce labaratuardan aradılar umu bölünmeye başlamış doktorum 5, gün e kadar bekleyelim demiş

yumurta sayın çoksa 5. günü beklemek herzaman daha iyidir 5. gün yani blastokist embryolar doğal gebelikte döllenmiş yumurtanın rahime tutunma sseviyesidir yani direk tutunma işlemine geçiyorlar..
tedvin güzel sonuçlanır inşallah benim minnaklarımda 5. gün dondurulmuş embryosu:)

evet iğnenin birinde sanırım çatlatma iğnesinin pros. yazıyordu hamile kadınların idrarından elde edilen bir madde diyordu
herhalde o madde HCG

yumurta sayın çoksa 5. günü beklemek herzaman daha iyidir 5. gün yani blastokist embryolar doğal gebelikte döllenmiş yumurtanın rahime tutunma sseviyesidir yani direk tutunma işlemine geçiyorlar..
tedvin güzel sonuçlanır inşallah benim minnaklarımda 5. gün dondurulmuş embryosu:)

teşekür ederim cvbın için Allah hepimizin yüzünü güldürsün

canım 5. gün embriyosu daha iyidir ama 3. gün embriyosuyla transfer olup hamile kalan bayanlarda var tabi sen ona fazla takılma stres yapmadan bekle tamam mı :))

Kızlar benimde yarın opum var sizlerden dua istiyorum :KK43:(

stres yapmamak elde dğil ama şunu anladım zaman geçtikçe biraz daha alışıyorum herşeyi verci yüce yaradan doğal yolla hamile kalıp düşük yapanlarda çok yani her şey rabbimin ol demesinde bizimkide mikro ile hayırlısı opun inşallah çok güzl geçer bnde ctesi olmuştum sadece masaya yattıgımı hatırlıyorum 10 yada 15 dk kasacak hç bşy yok rabbim yardımcın olsun

Kızlar bugun 10.gun iki gündür idrar testi yapıyorum tek koyu çizgi çıkıyor. .iki embriyo transfer edilmis ti.drum kaliteli demişti. Olmadı galiba ya bende hasimato cik Kisti hersey var birinden biri engel oldu .belki cok Kastım cpk dtres oldum ..ama geneldr yattım. Kayinvaldem yapti ev işini
Duacedin olur mu. ..; (( persembe ye yaptircaktik kan tahlili ni.bakalim büyük ALLAH IM guldur yuzumuzu ..ypksa evliligim buyuk bi darne yiyecek..yuvam yikilmasin .

X