haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Kızlarrrr bugüne bi iyi haberde benden, 12. gün değerim 299.40

hala hamilemiyim die kendime soruyorum ama bebişim benle göbüşümde, inşallahta hiçbirzaman bırkmaz beniii

hala hamilemiyim die kendime soruyorum ama bebişim benle göbüşümde, inşallahta hiçbirzaman bırkmaz beniii

ayy ne güzel canım ya rabbim saglıkla kucagına almayı nasib etsin testi daha öncedemi yaptırdın yoksa azm edip 12 günü bekledinmi canım benimde 6 temmuz test tarihim ama cok merak ediyorum dayanamayabilirim bide belirtin varmıydı tatlım ya:nazar::nazar::nazar:

ayy ne güzel canım ya rabbim saglıkla kucagına almayı nasib etsin testi daha öncedemi yaptırdın yoksa azm edip 12 günü bekledinmi canım benimde 6 temmuz test tarihim ama cok merak ediyorum dayanamayabilirim bide belirtin varmıydı tatlım ya:nazar::nazar::nazar:

amin acnm amin

ben 10 ve 11. gün evde gebelik testi yaptım, ikinci çizgi açık pembeydi onu görünce biraz dah arahatladım.bugünde 12. günümde ilkkan testimi yaptırdım. yani çatlasamda patlasamda bekledim 10. günden önce bile test yapmadım. çünkü olumsuz çıksa direk üzülecektim. 10 günde evde test yaptımki hastanede negatif çıkarsa en azından oray akadar kendimi hazırlıyım sonuca diye düşündüm.

belirtiler arıyoruzya transfer gününden itibaren bende hiç bir belirti yoktu, o beni çok korkutuyodu kendimde belirti arıyodum resmen. şimdi düşünüp geriye baktığımda aşırı derecede ateş basmasını belirti olarak söyleyebilirim benim yaşadığım buydu sadece. ne kanama ne bel ağrısı nede batma.

darısı forumdaki tüm arkadaşlarıma kısaca isteyen herkese rabbim gönüllerine göre versin die dua ediyorum.

arkadaşlar 10. günüm bugün önce idrar testinde silik bir çizgi gördüm sonra kan tahlili yaptırdım
23,63 çıktı çok düşük bir değer ama inşallah artarak devam eder
diğer hamişlere de tebrikler

canım perşembe günü test günün irda cıkmaması normal değil mi???moralini bozma lütfen.kaç yıllık evlisiniz?[/QUOTE]
Bugun onuncu gun ama genelde hamilelerde dokuz onuncu gunlrde silik cizgiler çıkıyo.

günün son kivrak kizlari mavipembe ve esas icin gelsin. ikinizin de hamileligi kutlu olsun. Yüce Rabbim her türlü kötülükten korusun sonuna kadar saglikla götürmeyi nasip eylesin.

Eki Görüntüle 746560 Eki Görüntüle 746560 Eki Görüntüle 746560 Eki Görüntüle 746560

teşekkür ederim canım ohh ohh yandan dielim dimi:)
inşallah herkes için bu kızları oynatırız.

superisi, benide listede güncellermisin, o tabloda hamile yazısını görürsem galiba inanabileceğim

selam kızlar yine ne güzel haberler var :) mevlam yeni hamişlerimizi korusun inş..darısı biz bekliyenlere olsun inş..
bugün benim ilk kontrolum vardı ve tedavi şekli belli oldu kısa protokol gonal f yi 150 olarak vurulacam günde birde folic asit ve glukophage başladı..sperm azlıgı ve morfolojiden sonra pko da çıktı ya çok şükür.. bakalım...hakımızda hayırlsı..
kısa protokolde kaç gün sürüyo tedavi olan vardı sanırsam aramızda ama unuttum bugünün heyacanındann...

Bi masallah barekallah da sana o zaman canim..ne guzel ya pespese guzel haberler geliyo. Darisi basimiza.. Rabbim saglikla hayirlisiyla tamamina erdirsin guzelim

selam kızlar yine ne güzel haberler var :) mevlam yeni hamişlerimizi korusun inş..darısı biz bekliyenlere olsun inş..
bugün benim ilk kontrolum vardı ve tedavi şekli belli oldu kısa protokol gonal f yi 150 olarak vurulacam günde birde folic asit ve glukophage başladı..sperm azlıgı ve morfolojiden sonra pko da çıktı ya çok şükür.. bakalım...hakımızda hayırlsı..
kısa protokolde kaç gün sürüyo tedavi olan vardı sanırsam aramızda ama unuttum bugünün heyacanındann...

Canim tedavin hayirli olsun hayirla sonuclansin. Kisa protokolde yaklasik 10 gun kadar igne vurunuyosun(gonalf) sonracatlatma igneni vurunuyosun 36 saat sonra yumurta toplama islemin gerceklesiyo. Bu islemden 3-5gun sonra transfer oluyor.ve en zor kisim 12 gunluk bekleme sureci. Toplamda hepsi 1 ayi buluyo canim.sonucla birlikte

arkadaşlar 10. günüm bugün önce idrar testinde silik bir çizgi gördüm sonra kan tahlili yaptırdım
23,63 çıktı çok düşük bir değer ama inşallah artarak devam eder
diğer hamişlere de tebrikler

Canim tebrik ederim gozun aydin. Insallah katlanarak artar degerin. Tek embriyo mu cift mi?

slm kızlar moralim çok bozuk:KK50::KK50:
tedaviye güzel başlamıştım ama bugün embriyolarımla ilgili güzel haber alamadım:KK14::KK14::KK14:
dün sabah opu işlemimiz vardı ..bu sabah aradılar ve 10 yumurta toplandığını söylediler...
ama maalesef 10 yumurtadan sadece şu ana 3 embriyomuz gelmiş:KK43::KK43::KK43:
dua edin ne olur RABBİM o 3 embriyomuza can versin de:KK14::KK14::KK14: bebiş olsunlar

Kızlar hepinize teşekkür ederim allah herkese nasip etsin..... doktorum çoğul olabilir dedi çarşamba tekrar test yaptırcam umarım herşey yolunda gider.. belirti soran arkadaşlar bel ağrısı ve su gibi akıntı

X