haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Ilk denemem cnm. Sorun sperm sayi ve hizi dusuktu. Ben de heyecanla bekliyorum. Daha erken yaptirmayi mi dusunuyosun testi? Cikar mi ki daha erken? Kacinci gun embriyosu seninki

canım benim 6. gün emb.çarşamba dr'a gittiğimde yaptırıım diyorum ama yarın idrar yapıcam...biliyorum çıkmıycak ama olsunnn.senn kaçıncı gün embriyosu?

Gesmacim ben hiiic umutlanmak istemiyorum. Ben acaba kist mi olustu diye korkuyorum. Bi hafta da gecsin, doktora gitmeyi dusunuyorum, ben gunumde test yaptim cunku. Hani erken yapsaydim tekrar test yapabilirdim ama 11.gun 2 kusur cikti

Ya forumlarda nelet okudum ben bak benimmde değerim minik minik artıyor belki yanlış ölçtüler sonuçta bir kere ölçtün. Eğer hamile isen ve ilaçları kullanmayıp riskli şeyler yapıyorsan günah. Bence umutlanma canım ama emin ol! En azından kendi sağlığın için...

Bu arada herhangi bir belirtin var miydi?

Tedaviye başladığımdan beri hamilelik belirtisi gibi yan etkiler olduğundan hiç anlamadım.
Karnım hep dolu gibi. Arada kasık batmaları vs bunlar hep vardı ilaçların etkisi ile..

O yüzden şu diyemem .. Çok şansızlıklar oldu işte stres falan ama direnmiş bebeğim.
Umarım sonrasında da direnir. Sımsıkı tutunur .

Mavera19 sen gençsin şansın katkat fazla. Merk etme seninde iyi haberini alıcaz inşallah :)

Kızlaarrrrr şükürler olsun artık rahat rahat hamileyim diyebiliyorum. Doktor değerlerin yükselmeye başladı herşey istediğimiz gibi gidiyor dedi. Haftaya cuma tekrar kan testi istedi.Ama herşey olabilir sevincini çok herkese söyleme bir açık kapı bırak kalp atışlarını duyana kadar dedi. Allahım çok mutluyummmmmmmmm :)
Ama şüphe yine de var... Kan değerim 32 çıktı. 3 günde 3 kat arttı ama yine de şöyle 200 leri 300 leri 1000 leri görene kadar rahat etmeyeceğim. Doktor haftaya cuma 200 lerde olması gerek dedi. İnşallah çok dua ediyorum.Sıcak sıcak duygularımı paylaşmak istedim.

tbr ederm cnm kaç gün sonra test yaptın ?

Merhaba canm 24 unde mi yapildi transferin? Benim de 6. Gunum. Beklemek ne kadar zor gunler gecmiyo sanki:) ayni ben de senin gibiyim belirtiariyom kendimde. Forumu okuya okuya bihal oldum:KK66: test ne zaman yapmayi dusunuyosun? Ben carsambaya kan tahlili yaptirayim diyorum.

bende 6. günümdeyim kızlar 6 temmuz test tarihim.sen neden erken yaptırıyosun ? benim dünden beri belim ağrıyo belirti olabilir mi ?

Tedaviye başladığımdan beri hamilelik belirtisi gibi yan etkiler olduğundan hiç anlamadım.
Karnım hep dolu gibi. Arada kasık batmaları vs bunlar hep vardı ilaçların etkisi ile..

O yüzden şu diyemem .. Çok şansızlıklar oldu işte stres falan ama direnmiş bebeğim.
Umarım sonrasında da direnir. Sımsıkı tutunur .

Mavera19 sen gençsin şansın katkat fazla. Merk etme seninde iyi haberini alıcaz inşallah :)

Insallah canm insallah

bende 6. günümdeyim kızlar 6 temmuz test tarihim.sen neden erken yaptırıyosun ? benim dünden beri belim ağrıyo belirti olabilir mi ?

Bana 5 temmuzda yaptirmami soylediler ama ben 3 unde yaptirayim diyorum. Meraktan catlayacam:KK66:
Bel agrisi kasik agrisi hem adet hem hamilelik belirtisi okuduklarima gore. Insallah bizim belirtiler hamileliktendir canim

canım benimde 6 günündeyim test tarihim benimde 6 temmuz benimde feci bi bel ağrım var ama inanıyorum meleklerimizden dolayı bel agrıları:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

arkadaşlar zaman hic geçmiyor çok merak ediyorum embiriyolarım ne durumdalar sabah olsa biran öncede labaratuardan arasalar da durumu öğrensem ama her şey sabir ve şükür hayırlısı bakalım rabbim herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

bugün iğne için hastaneye gittim gitmşkende 9. gün belki çıkar diye beta hcg yaptıracaktım
acildeki dr yazsın diye gittim ama acilde beta hcg yazılmıyo dedi
burda özel hastane yok
yarın ben bu testi yaptırmak için kadın doğumdan randevu mu almam gerekiyo ki
aile hekimliklerinde de yapılmıyodur herhalde
siz bu testi nası yaptırdınız

bugün iğne için hastaneye gittim gitmşkende 9. gün belki çıkar diye beta hcg yaptıracaktım
burda özel hastane yok
aile hekimliklerinde de yapılmıyodur
herhalde

Hayirli aksamlar arkadaslar.esas96 ben saglik ocagina sordum orda alacaklar benim kani daha sonra sanirim başka bi yere göndereceklermis kani saat 4 gibi gelir dediler ( bu arada sabah 11 den önce vericem tahlili ) sende sağlık ocaginiza bi sor derim.bu arada bende yarin yada sali yaptiracam testi.insaallah hayirlisiyla hepimiz hamilelik müjdesini aliriz.dua edelim birbirimize

25 haziranda blastokist transferi yapildi.. az once idrar testi yaptim 2. cizgi silik bu beni korkutuyor.. daha 5 gun once transfer oldu... cok kotuyum

burda özel hastane yok
aile hekimliklerinde de yapılmıyodur herhalde

ben ilk testimi sağlık ocagında 2. sini cumartesi olduğu için devlet hastanesi acilinde yaptırdım randevuya gerek yok sabah 11 kadar sağlık ocakları kan alıyor sonuçlar öğleden sonra çıkıyor bol şans.

kızlar ben de 5. günü bitirdim hayırlısıyla ama inanın ben de bittim.
kasık ağrısı resmen yerlerde süründürdü. lavaboya eşim götürüp getirdi. :KK43:
bir de aşırı derecede renksiz,kıvamsız su gibi akıntım var.
ilk tüp bebek denemem ve bunlar ne anlama geliyor merak ediyorum.
test günüm 5 temmuz cuma.
daha önce kendim test yapsam mı aceba??

X