haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

merhaba benim çok sancım olmadı sadece 11. gün bişey hissettim su gibi akıntı bendede oldu hala devam ediyor inş. hayırlı sonuçla dönersin.çok ağrınız varsa dr arayın bazen çok yumurtası olan bayanlarda ağrı olabiliyormuş

listedeki eksik bilgilerim yaş:30 ,eurofertil tedavi merkezim , 2. deneme sayılır 1. de transfer iptali yaşadım yumurta gelişimi durmuştu. yarın opu var.Allah hepimizin yardımcısı olsun.bebişler nasip etsin inşallah ...

Bana 5 temmuzda yaptirmami soylediler ama ben 3 unde yaptirayim diyorum. Meraktan catlayacam
Bel agrisi kasik agrisi hem adet hem hamilelik belirtisi okuduklarima gore. Insallah bizim belirtiler hamileliktendir canim
inşş cnm
canım benimde 6 günündeyim test tarihim benimde 6 temmuz benimde feci bi bel ağrım var ama inanıyorum meleklerimizden dolayı bel agrıları
umarım bebişlerimiz bizimle beraberdir

test tarihim cmt gününe denk geliyo bende devlet hst de yaptırırım o zman cuma yaptırırım diyordum hayırlısı.valla bu bilgi süper oldu teşekkürler.bugün canım bol limonlu salata istedi onu yedim deli gibi inşş aş ermedir kızımda da böyle olmuştu 6. yada 7. günlerde limon ve turşuya aş ermiştim gebe olduğumu bilmiyordum bide sürekli uyuyordum tabi her gebelikteki belirtiler aynı olmuyormuş benim bu sefer çok belim ağrıyo.

bizim aile hekimi istemişti tahlil yapılıyormuş belki sizin ordada da yapıyorlardır

normali nedir inan bilmiyorum. benden 27 yumurta toplandı.
dr da yumurtanız çok ödem yapabilir demişti.
ama çok şükür ödem ya da şişlik olmadı.
inşallah umutla bekleyen tüm arkadaşlarımla birlikte güzel sonuçlar alırız.

test günü yarın olan arkadaşlarım.
Allah yar ve yardımcınız olsun.
Hayırlı güzel haberlerinizi bekliyoruz inşallah.

kızlar selam tüm sayfaları okuyamadım ama hamişlerimizi ve bebişlerini mevlam korusun tedavidekilere dayanma gücü kuvveti versin.benim gibi başlayacaklarada mevlam kolaylıklar ihsan eylesin.. iki gündür yoktum ablalarımla günübirlik tatil yapalım dedik sinoba gittik.. ancak daha adet günüme varken 2 gün erken adet oldu ki bu normalde gecikir erken gelmezdi...tedavi olacağımı kimse bilmediği için eve dönebilmek için çok bahaneler yarattıkk ve döndüm..
vee hemen dr u mu aradım ulaşamadım acaba tatilemi çıktı derken panikle sekreter cevap verdi.. ve yarın inş ilk kez başlıycaz bizde.bakalım ne diyecek..uzun yada kısa protokol hangi ilaçlar..ne diyecek merktayım..yarın birde yeni bir projeye başlıycaktık işte...hayırlısı bu gece her iki iş içinde stresten uyuyamam sanırsam...lütfen benim içinde dua edin kızlar...

25 haziranda blastokist transferi yapildi.. az once idrar testi yaptim 2. cizgi silik bu beni korkutuyor.. daha 5 gun once transfer oldu... cok kotuyum

ikiz olma ihtimali var mı
bir de bizim olduğumuz iğneler hamile kadınların idrarından elde edilen bir madde var erken testlerde bu maddeden dolayı yanıltıcı sonuç çıkarabilir

O jel zaten düşük önleyici. Progestan içerikli merak etme. Bende sadece ondan kullanıyorum. Haptan daha etkili

öylemi içim bi nebzede olsa rahatladı canım pskoljik sanırım düşükle sonuçlandığı için hep bi sorun arayış içindeyim neden düştü doktorun mu bi hatası var yada ben mi dikkat etmedim falan

27 çok fazla yaşın çok genç olmalı
ağrı olması çok normal
benden 6 toplandı ona rağmen müthiş ağrı oldu
özellikle transferden önce idrara sıkıştığımda idrar torbası baskı yaptı çok ağrı yapmıştı

öylemi içim bi nebzede olsa rahatladı canım pskoljik sanırım düşükle sonuçlandığı için hep bi sorun arayış içindeyim neden düştü doktorun mu bi hatası var yada ben mi dikkat etmedim falan

Doktor demistiki bunun hareketle ilaçla falan alakasi yok bunlar bahane düşecekse ne yaparsak yapalım düşer. Yiyecek ekmeği olsa kim mani olabilirki. Düşmesın diye 1 ay yatan insanlar var yine düşüyor. Düşmesi o bebekte bir problem olduğunun göstergesi. Şöyle düşün dogunca bişey olabilirdi yada sakat olabilirdi başka sıkıntılar çıkabilirdi ama vücut bunu sorun olduğu için sonlandirdi Allah öyle nasip etti. Sağlıklı ve hayırlı bebekler için dua et. Yeni tedavine odaklan bence. Allah sabır versin yardimcin olsun

ya tabi ki öyle ama biz kendimizi çok kaptırmıştık bi bebeğe o kadar ihtiyacım varki anlatamam

ikiz olma ihtimali var mı
bir de bizim olduğumuz iğneler hamile kadınların idrarından elde edilen bir madde var erken testlerde bu maddeden dolayı yanıltıcı sonuç çıkarabilir

cnm tek embriyo transferi oldu, kimyasal diye korkuyorum, birde crinone jel kullaniyorum , kokusuz su gibi akinti bende de var

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…