haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Tebrikler deti gozun aydin. Insallah benim sonucum da pozitif olur. Ayni yerde yaptirdik umut oldun bana.

DETİ cimm 21.hamişimmmizzz oldunn değerinn katlanarak devamm ederr inşallahhh
negatif alan arkaaşlarımıza Allahh sabırr versin en kısa zamanda bebişlerle taçlansın yuvalarıı
bekleyen arkadaşlarım darısı bizlere olsunn Allahımm nasip eder inşallahh bizleree bu sefer
DETİ cim sana geliyorrr bu halaylaayyy

Bu arada herhangi bir belirtin var miydi?

s.a arkadaşlar bende dün transfer yaptırdım. bu 2. tüp bebek denemem çok endişeliyim birde yatmalımıyım yoksa hafif işler mi yapmamlı karar veremedim...insan olmayınca hatayı kendinde arıyor...az önce farkına varmadan bir yere uzandım ama farkedince moralim çok bozluldu..sizce bişey olur mu

Deti bende22sinde transfer oldum.ucuncu gun embriyosu bugun dokuzuncu gün ..sabah idrae testi yaptım negatif çıktı. .(..
Ama genede umut var..senden rica etsem bana belirtileri ni yazarmisin..ben kan tahliline bi türlü cesaret edemiyorum onikinci gunu bekliyorum

a.s üzülme bişey olmamıştır ben kendimden örnek veririm transfer sonrası 2 saat yola çıktık yolda yemek için durduk sonra o gün sadece yattım ertesi gün sıkıldığım için bahçede komşularla keyif yaptık ve ertesi gün tüm yemek ve bulaşık işini ben yaptım sadece ağır kaldırmadım bide bizim ev 3. katta sonra her gün cronel jel kullandığım için 15 dk yürüdüm dr tavsiyesi çok düşünmemeye çalış rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah.

çok teşekkür edrim rahatladım biraz. düşünmemeye çalışıyorum ama işte ..

yeni hamile arkadaşları tebrik ediyorum.Sonucu negatif olanlar inşallah en kısa zamanda hepimiz muradımıza ereriz...

benim 6. günüm çoooooooook stresli bir bekleyiş yaşıyorum.Oldu mu olmadı mı diye kafayı sıyırıcam:):)

negatif denememden farklı yaşadığım tek şey ateş basması.rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin.AMİN

Bisey olmaz insallah canm. Ben de oyle cok yatarak gecirmiyorum sureci. Cok abartmadan hafif isler yapilabilir. Yatmak da Beklemek de yoruyo insani..Hakkimizda hayirlisi insallah pozitif haberleri aliriz hepberaber

Merhaba canm 24 unde mi yapildi transferin? Benim de 6. Gunum. Beklemek ne kadar zor gunler gecmiyo sanki:) ayni ben de senin gibiyim belirtiariyom kendimde. Forumu okuya okuya bihal oldum test ne zaman yapmayi dusunuyosun? Ben carsambaya kan tahlili yaptirayim diyorum.

inşallah herşey gönlüne göre olur arkadaşım. senin adına çok sevindim

gözün aydın arkadaşı. inşallah Rabbim tamamına erdirir. Hayırlısıyla alırsın bebeğini kucağına.
Darısı biz bekleyenlere inşallah.

Hayirli olsun deti, insallah hersey guzel gider

aynen canım:)ben de çarşamba günü test yaptırıcam.tabi bekleyebilirsem:) senin kaçıncı denemen? sorun ne?çok heyecanlıyım çokk:):18:

aynen canım:)ben de çarşamba günü test yaptırıcam.tabi bekleyebilirsem:) senin kaçıncı denemen? sorun ne?çok heyecanlıyım çokk:):18:

Ilk denemem cnm. Sorun sperm sayi ve hizi dusuktu. Ben de heyecanla bekliyorum. Daha erken yaptirmayi mi dusunuyosun testi? Cikar mi ki daha erken? Kacinci gun embriyosu seninki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…