haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Merhaba kızlar benim asıl test günüm bu gündü.Beta hcg 261 çıktı.Doktor cumartesi tekrar yapmamı söyledi.Ona göre kese için gün verecek.Sonuca süper dedi.Ama benim aklım şuna takıldı.İlk test yaptığımda 25,8 di.Sonra yaklaşık 4 kat arttı ve 109 oldu.Bugün 2,5 kat artmış ve 261 olmuş.Yani artış oranı azaldı.Biraz stres yaptım.Acaba bir sorun var mı diye.Test sonucu oranları bu şekilde düzensiz artan var mı?

Bu arada yeni hamişlerimizi de tebrik ediyorum.Umarım sağlıklı bir gebelik geçirir sağlıklı bebek veya bebekler dünyaya getirirler.

Ben senin doktorunu anlayamadım.. Sorun neymis ki bu kadar. Benimde tüpüm cikolata kisti, iltahap ve yapisikliklardan zarar gördügü için laparoskopi.ile alındı. Daha doğrusu bende ameliyat videosu var patlatilmis. Doktor bana ileri evrede baya yapışmış rahim birbirine demesine rağmen olumsuz birşey demedi. Üstelik yumurtalık sol rezervin ameliyattan sebep azalmış dediler. Ama sol taraftan daha çok yumurta üretildi. Belki endometriozis tutunmaya engel olabilir dediler Ama çok şükür Suan hamileyim. Bundan sonrası ne olur bilemem ama su ana kadar %10-15 diye bir oran duymadım yumurtaliklarin olduğu sürece.. Bence sen bu konuyu ıyi arastir arkadaşım

canım tebrikler hayırlı olsun inşallah darısı başımıza:)) bizim de 12. gün 460 dı ikiz olabilir mi sence?? bi estarafem i ne zamna bırakacaksın doktorun bi şey söylemiş miydi???

Eveet olabilirrr bana yakın hep test sonuclarin :) estarafem diye bir ilaç kullanmadım canım ben

meslektaşım bizim halimiz ne olacak öğrencilerimiz için erteliyoruz hayatı

cnm bende okul yüzünden erteledim ve hala uğraşıyorum tarih düzeltmeye.. eylül gibi hamile kalsam yada agustos gibide kuzucuklarım çok bunalmasa diye..ama bir tarafdan da bende artık anne olmak istiyorum deliler gibi..

arkadaşım hayırlı olsun inş önce göbüşüne sonrada kucagına alırsın inş..

kızlar bugün itibariyle 14 hamişimiz varr Allahımm devamını getirir inşallahhh

waww kızlar hamişlerimizi tebrik ediorum mevlam kucagınızada almayı nasip etsin inş..

kızlarr yaa bir hafta giremeyince herşeyi birikmiş okudum..müthiş güzel haberler aldım.yeni hamişlerimizi kutluyorum.. negatifi görenlerimiz olsun umarım onlarda en kısa zamanda alacaklar bebişlerini kucaklarına.. vee tedavisi devam eden arkadaşlarım dualarım sizlerle.... ve banada dua edin inş herşey mükemmel olacak hepimiz inş..

Bu duzensiz bir artış degilki canım benimde ilk 4 katina çıktı sonra 2,5 katina. Herşey yolunda herzaman aynı oranda katlanmiyor merak etme bence gayet iyisiniz :)

Kızlar selammmm bugün transferin 9. Günü katkılarda arada ağrı oluyor normaldi acaba bide yarın idrar testi yapsam çıkarmı

Kızlar selammmm bugün transferin 9. Günü katkılarda arada ağrı oluyor normaldi acaba bide yarın idrar testi yapsam çıkarmı

Canım ben 9.günde yaptım test bir silik çizgi çıkmıştı ama ertesi gün kanda tam çıktı. Çıkmazsa canını sıkma sakın çünkü her zaman çıkamayabiliyor. Ki ertesi sabah kanamam olmuştu ağla ağla perişan olmuştum sonrasında kan testi yaptırmıştım. Çok şükür şimdi hamileyim inşallah senin de bekleyen herkesin de pozitiftir

Selam kizlar yumurtalarim toplanali 9 gun oldu 8 tane 1.kalite emriyomu mecburen dondurttuk benim yumurtaliklar fazla sistigi icin transferim ertelendi. Adetimi bekliyorum muhtemelende temmuz sonu gibi anca transferim yapilcak beklicem artik napiyim hayirlisi boyleymis
bu arada massallah topikte bisuru mujde okudum allah hepinize hayirli saglikli hamilelik nasip etsin

kızlar acayip ödem oluştu bu progestan yüzünden ( yeşilçay içmek istiyorum ama zararı olur mu acaba bilgisi olan var mı ???

gebelikte yeşil çay hamilelikte yeşil çay hamilelikte içmek yesil cay hamilelere zararlı mı
Türkiye'de 12 bin bebek doğuştan kalp hastalığı riski taşıyor. Doç. Dr. Arda Saygılı, bu hastalıkların tanısının anne karnından itibaren konulabildiğini belirterek uyardı: Anneler hamilelik döneminde yeşil çay içmemeli. Çünkü yeşil çay tüketimi bebeğin kalbinin açıklığını kapatıp, hayatını tehlikeye sokuyor..* Yeşil çay bebeğe ne şekilde zarar veriyor?
Kalpte doğal ilk açıklık, delik var. Bunlar bebek doğduktan sonra hemen kapanmaya başlıyor. Normalde bir ay içinde kapanıyor ama bazen bu süreç bir yıla kadar uzuyor. Duktus denilen açıklık çok önemli. Bu, anne karnında kapanırsa bebeğin hayatını tehdit ediyor. Hamilelik sırasında kadınlardan, 'non steroid antienflamatuar' denilen ağrı kesici ilaçları almamalarını istiyoruz. Çünkü bunlar doğrudan bebeğin kalbini etkiliyor, bebeğin duktus açıklığını kapatabiliyor. Aynı şekilde yeşil çay içmek, anne karnında duktusu kapatıp bebeğin hayatını tehlikeye sokuyor. Çünkü yeşil çayda, antienflamatuar maddeler var. Aşırı üzüm suyu içmenin de benzer etkisi var.
Alintidir.

bu yazı hakkında bilgisi olan var mı doktorundan bilgisi olan falan ???

merhaba kızlar... iki gündür nete giremedim yazamadım, benim sonuç hüsran... 3 gün lekelenmeler oldu ve dün tamamen adetim başladı, bi yandan ağladım olmadı diye bi yandan da rahatladım sanki, bu bekleme süresi gerçekten çok stresli insanı yiyip bitiriyor, oldu mu olmadı mı bir an önce sonuca ulaşmak istiyoruz ama işte yıpranıyoruz, bu benim ikinci denememdi... superisi listeye negatif ekleyebilirsin beni, hamile olan arkadaşları da gönülden tebrik ediyorum, rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşşş....

Rabbim en kısa zamanda hayırlısı ile nasip etsin canım inşallah

Doğrudur canım, ayrıca birçok bitki çayı için geçerli sebepler var en iyisi bence hç bitki çayı içmemek

Düzenli artması beklenmiyo zatrn canım 2katından fazla artması bekleniyor, için rahat olsun hayırlı olsun

cnm hakkımızda hayırlısı olsun inş mevlam en kısa zamanda meleklerimizi bize kavuştursun ..dualarımız senle cnm

Bana hemşire yeşil çay içme dedi.Normal çay içebilirsin dedi.İçme bence.

Canım senin için üzüldüm ama pes etmek yok.Eninde sonunda bebeğime kavuşacağım diye düşün.Bir gün kavuşacaksın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…