haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

günaydınn:)
tüm hamileleri tebrik ederim..umarım hepimiz evlatlarımızı kucağımıza alırız.
liste için bilgilerim;
yaş 29
sorun;pko ve sperm hız,sayı ve morfoloji bozukluğu
2. deneme
ilk denemede hiç bir sorun yaşamadım 11 embriyo 5. güne geldi 1 transfer yapıldı ama olmadı.bu sefer 22 yumurta toplandı 10 yumurta 5. güne geldi 6.gün 1 transfer yapıldı.opudan sonra erken ohss yaşadım.hala 5 aylık hamile gibiyim ve çok sancım var.heyecanla 6 temmuzu bekliyorum.
Ayrıca siz beni tanımasanız da ben hepinizi yakından takip ediyorum:):)

kızlar selam
benim hala çok az da olsa kanamam var doktorum fitilimi 2 şer tane kullanmamı söyledi değeriniz gayet iyi ama yarın ki sonucunda görelim dedi
şuan hamiş olup böyle bişey yaşayan var mı acaba ?

kızlar acayip ödem oluştu bu progestan yüzünden ( yeşilçay içmek istiyorum ama zararı olur mu acaba bilgisi olan var mı ???
progestan yüzünden ödem oluştuğunu bilmiyordum bende bu şişlik nedir diyordum ben dün siyah çay içtim birde türk kahvesi içtim inş bişey olmaz biraz rahatlattı ama bugün 5. günüm bu arada
bugun kacıncı gunun test yaptırdınmı bak ben 6.gunden berı oluyorum ama ılaclara devam dedı dr.yerlesme kanamaları olabılıyomus ben kızımada kanama olmustum ama 1 gunde bıtmıstı test yaptır
kızın kaç yaşında benim de kızım var mikroyla hamiş kaldım

hayırdır inş Allah sana da çifter çifter evlatlar nasip etsin inş isteyen herkese nasip olsun inş.rüyayı görene değil yorana demişler inş sende hamiş kalacaksın Allah sana malum etmiş

kızlar selam
benim hala çok az da olsa kanamam var doktorum fitilimi 2 şer tane kullanmamı söyledi değeriniz gayet iyi ama yarın ki sonucunda görelim dedi

benimde kızımda olmuştu çok üzülmüştüm,ağlamıştım annem bişey olmaz dedi üzülme dedi tabi tercübe konuşuyor canım annem neyse benim kahverengiydi ama dr aradım dinlen dedi 2,3 gün devam etmişti meğerse tutunma kanamasıymış.umudunuzu yitirmeyin herşeyin hayırlısı tutunma kanaması olan arkadaşlar dinlensinler,gevşesinler dua etsinler

canım bende seni hatırladım gözün aydın rabbim saglıkla huzurla büyütmeyi nasib etsin inşallah canım ya gercekten cok sevindim darısı bizlerin basaına inşallah ama benim rahim duvarı okadar kalınlaşmadı ama olsun ben inanıyorum meleklerim tutunacak bana allahın izniyle inşallah

kızlar selam
zeynoderki canım benim diğer girdigim topikte bi arkadasımı yanılmıyosan transferin 6 günü rahatsızlandı dr a gitti 2 kere alttan muayene edildi ve kan testi yaptırdı bebişi onunlaydı sonra test günü kanaması falan basladı adet gibi ve dr dikkat et dedi hastaneye bile gelme dedi yat dinlen dedii hatta biz kıza düşük önleyici iğne var onu vurdur dedik onun dr u hiç bişi demedi ama bebişi şuan onunla tatlım hiç stres yapma bol bol dua et kuran oku kenzül arş duasını oku ismi azam duasını oku bide ya mübdiü bebişin düşmemesi içnmiş bunu hem oku hemde okurken elini bebişinin üstüne koy allahın izniyle hiç bişeycik olmaz canım

yaş 21 haafif pko tüplerde iltihap ve tüpümün biri yukarıda yumurtaya denk gelmiyomuş bide tüp bebek evresinde rahim duvarımın kalınlaşmadığı ortaya cıktı ilk denemem istanbul cerrahi hastanesi transferim yapıldı 6 temmuz test tarihim kızlar hamişler baya artmış maşallah sübhaallah:nazar: inşallah bizlerede ugurlu gelir bebişlerimiz tutunur bizde burdan mutlu haberi veririz

ah canım benim daha ne kadar gençsin
keşke 2 yıl kadar oluruna bıraksaydın belki doğal yoldan olurdu sen de biraz büyürdün
niye bu kadar acele ettin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…