haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Canım hiç belli olmuyor ama ben 11. Gün yaptırdım en son 488 di. Ama duydum yani yüksek çıkıp tek olan az çıkıp ikiz olan olabilir.neden olmasın. Güzel duaların için sağol Rabbim kalp atışlarını duymayida nasip etsin hepimize. Ultrasonda keseyi görmek bile güzel anlayacaksınız beni :KK16::KK16:

Doktor bana pazartesi git dedi keseyi görmeye sen erken mi gittin ? benim 3.gün transferiydi acaba ondan mı diycem de şaşırdım bak şimdi erken mi gitsem

benimde 6 temmuz hadi hayırlısı bende her namazımda dua ediyorum Allah isteyen herkese çifter çifter nasip etsin inş,sağlıklı ve sıhhatli

:nazar::nazar: Allah nazardan korusun yavrularını kucağına almayı da nasip etsin.
mrb arkadaslar benımde 22 sinde transferım oldu transferımin 2. gunu fenalastım karnımda sıslık mıde bulantısı felaket nefes darlıgı benden 29 yumurta taplanmıstı ve yumurtalarım su toplamıs sonra mıdem hastaneye kaldırıldım
3 hastane gezdım arastırma hastanesınde yattım ve bugun cıktım ve transferımmın 5 gunu 3 kerede alttan muane oldum cok korkuyorum[/QUOTE= benimde transfer günü olmuştu hem alttan hem üstten çıkarmıştım o gün kabus gibiydi.acile indirdiler kadıın doğum uzmanı,dahiliye uzmanı daha bi çok dr muayene etti bişey çıkmadı birde üstüne gaz sancısı eklendi dr bulamadı gaz sancısı olduğunu.öğlen saatlerinde oldu transferim ben gece 2 de evdeydim.eczaneden dupalac aldık onu içtim sonra kendime gelmiştim.tutacağı varsa hertürlü tutuyor benim tuttu çok şükür 2,5 yaşında bir kızım var :nazar::nazar::nazar: Allahım uzun ömür versin.sen gönlünü ferah tut ve Allaha sığın

canım inşallah ikimizde burdan hayırlısıyla pozitif haberlerimizi paylaşırız isteyen herkes paylaşır inşallah ya mevlam herkese tattırsın bu duyguyu bizleride içinden ayırmasın canım benide unutma duaların da:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

Allahım razı olsun çok sağolun inşallah sonucum yükselir Rabbim herkese nasip etsin şuan o kadar boşum ki anlatamam hiçbirşey hissetmiyorum

yükselir canım allahın izniyle yükselir sonucun bende konuldu konalalı hiç bişey hissetmiyorum salak gibi oldum inşallah bu iyiye işarettir

Kizlarrr ayin 17sindeki blastosist embriyo transferimin 10. Günü bugün veeee kan değerim 282 çıktı :))))))))) allahim hepinize isteyen herkese bu mutluluğu yasatsin kimsenin emeklerini umutlarını boş cikarmasin şükürler olsun bu günleri gördük 4 yılın sonundA. İnşallah kucağıma aldigim günleri de gösterir allahım

tebrik ederim allah kucağına aldığın günleride göstersin :KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

yok canım nerdeeeeeee ben salı günü transfer oldum daha ama 5 aydır bu günleri bekliyodummm

inşallah hayırla olur arkadaşım rabbim yüzümüze baksın kendini yormamaya çalış bide her gün 2 elma ye demişti bizim hemşire dualarımdasınız her isteyene dua ediyorum rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah.

Kızlar genelde yatiyodum ve hep kasık agrim vardı. Biraz yurudum daha yururkenbir islaklik hissettim. Ve agrim nerdeyse oan yok oldu..lavabo da beyaz bağırsak zarı gibi bir şey var di..Sonra da hemen uzandım.agridan eser yok .bu ne ki.RABBIM lütfen hayırlı pozitif sonuç la karşılaştır bizi

merhaba arkadaşlar.benimde 2. denemem ve transferimin 3. günündeyim:) 6 temmuz sonuç günüm çooooook heyecanlıyım. rabbim dileğimize kavuştursun.AMİN:KK16:

Canım tüp bebekte tüplerle iş yok.Belkide doktorun öncelikle aşılama denemek istemiştir.O yüzden tüpleri açmak istemiştir.

dün ameliyat sonrası kontrolüm vardı.Dr. direk tüp bebek tedavisine başlamam gerektiğini başarı şansımın %10-15 olduğunu söyledi :KK43:( offfffff çok üzülüyorum yaa, bu kadar az oranla hamile kalan var mıdır ???

Canım zaten tüp bebek tedavisinin amacı bu doğal yolla tüplerde gebelik oluşmadığı için dışarıda döllenip yerleştiriliyor yani gebelik şöyle oluyor kadının olgunlaşan yumurta hücresi tüplerde yola çıkıyor bu esnada tüpte ilerleyen yumurta spermle karşılaşırsa burada döllenip rahime yerleşiyor eğer döllenemezse her ay dışarı atılıyor bizim tüplerimiz tıkalı yani yumurta hücresi ile spermin buluşması çok zorbu nedenle döllenme işlemi dışarıda yapılıp bize yerleştiriliyor (tabi bu anlattığım sebep bizim için geçerli) ben sezeryan ile doğum yaptım ve doktorum tüplerin iltihap doluydu biraz temizledim doğal yolla hamile kalabilirsin demişti

benimde sol tüpte enfeksiyon varmış çikolata kistimide alamamış yumurtalığa zarar vermemek için sağ tüpüm de kapalı çok uğraşmalarına rağmen açamamışlar, önümüzdeki ay tüp bebek tedavisine başlıycak ama başarı şansımın %10-15 olduğunu söyledi :KK43:( umudum giderek kırılıyor, Allah ımm sen yardım et

dün ameliyat sonrası kontrolüm vardı.Dr. direk tüp bebek tedavisine başlamam gerektiğini başarı şansımın %10-15 olduğunu söyledi :KK43:( offfffff çok üzülüyorum yaa, bu kadar az oranla hamile kalan var mıdır ???

canım doktorun niye o kadar düşük bir oran verdi ki.tüp bebekte tüplerin tıkalı olmasının bir önemi yok ayrıca başarı şansın da tüp tedavisinde çıkacak yumurta sayın,onların sonra spermle birleşince oluşan embriyoların iyi kalite olmasıyla ilgili.çikolata kistin var galiba seninnde ameyat olduğunda kistini de almışlarmıydı???doktorunun sorun etttiği nokta ne o kadar anlamadım moralini bozma bence o kadarr

canım doktorun niye o kadar düşük bir oran verdi ki.tüp bebekte tüplerin tıkalı olmasının bir önemi yok ayrıca başarı şansın da tüp tedavisinde çıkacak yumurta sayın,onların sonra spermle birleşince oluşan embriyoların iyi kalite olmasıyla ilgili.çikolata kistin var galiba seninnde ameyat olduğunda kistini de almışlarmıydı???doktorunun sorun etttiği nokta ne o kadar anlamadım moralini bozma bence o kadarr

yok canıim alamamışlar kisti yumurtalığa zarar vermemek için sadece içini boşaltmış, bende anlamadım bu kadar ümitsiz konuşmasının nedenini adet döneminde çağırdı tekrar bakalım o zaman ne diycek

Kızlar bugün kese görmeye gittim. Iki.kesemiz varmış durumları iyiymiş. 10 gün sonra kalp atislari içim gideceğiz inşallah :nazar: :emir_bebek: :emir_bebek:

canım tebrikler hayırlı olsun inşallah darısı başımıza:)) :emir_bebek::emir_bebek:bizim de 12. gün 460 dı ikiz olabilir mi sence?? bi estarafem i ne zamna bırakacaksın doktorun bi şey söylemiş miydi???

Kızlar gebelik testi yaptırdım :))))) Sonucum 297,43 çıktı. Hamileyimmmm. Rabbime binlerce kez şükürler olsun. İnşallah herşey yolunda gider keseyide görürüz. Rabbim hepiniz gönlüne göre verir inşallah. Dualarım sizinle :)))))
:nazar:tebrik ederim canım Rabbim sağlıkla kucağına almak nasib etsin inşallah.Darısı burda bekleyen tüm arkadaşlarıma inşallah..:nazar:
Kızlar bugün kese görmeye gittim. Iki.kesemiz varmış durumları iyiymiş. 10 gün sonra kalp atislari içim gideceğiz inşallah :nazar: :emir_bebek: :emir_bebek:
:nazar:oh oh maşallah Rabbim ikisinide sağlıkla kucağına aldığın günleri de göstersin canım.:nazar:
kızlar merhaba benimde ilk tüp bebek denemem dondurulmus yavrularımı salı günü aldım ve bekliyoruz rahim duvarım kalınlaşmadığı için transferim yapılmadı 4 5 aydır bu günleri bekliyoduk şükür kavuştuk 6 temmuz test tarihimiz bizdede hiç belirti yok aramıyorumda zaten hayırlısı allahtan bol bol dua ediyorum kızlar sizlerdende dua bekliyoruz
tusemim transferin olmuş çok sevindim buz bebişler topiğinden hatırladım seni rahim kalınlaşmamıştı.bende ilaç kullandım kalınlaşması için çok şükür transfer yapılırken 11.25 ti rahim kalınlığı ve şuan hamileyim.seninde güzel haberini duymak nasib olur inşallah canım.
kızlar 12 gün sonuç nasıl dr gitmedim daha
hormon BETA-HCG deger 125,89 referans 0 - 1500 netten baktım.
:nazar:maşallah canım tebrikler hamilesin işte sonuçta gayet güzel Rabbim tamamına erdirsin:nazar:
Kizlarrr ayin 17sindeki blastosist embriyo transferimin 10. Günü bugün veeee kan değerim 282 çıktı :))))))))) allahim hepinize isteyen herkese bu mutluluğu yasatsin kimsenin emeklerini umutlarını boş cikarmasin şükürler olsun bu günleri gördük 4 yılın sonundA. İnşallah kucağıma aldigim günleri de gösterir allahım
:nazar:hayırlı olsun canım rabbim tamamına erdirsin bende senin gibi 4 yılın sonunda bu günleri gördüm şükürler olsun.Rabbim tüm bekleyen anne adaylarına nasib etsin inşallah dualarımızdan eksik etmeyelim onları.:nazar:
canım tebrikler hayırlı olsun inşallah darısı başımıza:)) :emir_bebek::emir_bebek:bizim de 12. gün 460 dı ikiz olabilir mi sence?? bi estarafem i ne zamna bırakacaksın doktorun bi şey söylemiş miydi???
canım bende kullanıyorum estrofemi ve transfer öncesinde 5 tablete kadar çıkmıştık dr hala devam devam diyor bende merak ediyorum ne zaman bitecek bu hap 3 seferdir ısrarla sordum artık dr a yüzüm yok bunu sormaya.öğrenirsen benimlede paylaş canım.

merhaba hanımlar bugun kan testimi tekrarladım 11,ci gün değerim 148 13,cü gün 299 dr artışı beğendi ve transferimin 20.ci gününe denk gelen zamana randevu verdi kese görmek için.:nazar:

Allah tamamına erdirsin
listedeki eksik bilgileri doldurtursanız olumlu haberlerin nelerin sonucu oldğunu daha iyi öğreniriz

kızlar bu şişlik nasıl gidecek sığmıyorum dünyaya dar geliyorr :KK9::KK9: ve çok uyuyorum ben hamileyim sanırım kızımda da böyle olmuştum

X