haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Kızlar bugün kese görmeye gittim. Iki.kesemiz varmış durumları iyiymiş. 10 gün sonra kalp atislari içim gideceğiz inşallah

Canım ya benim 12.gün değerim 192 çıkmıştı. senin kaçtı acaba benim de ikiz olma ihtimali var mı diye soruyorum da. Ay bu arada hayırlı evlat etsin inşaalllllaaaahhhh

benimde 6 temmuz hadi hayırlısı bende her namazımda dua ediyorum Allah isteyen herkese çifter çifter nasip etsin inş,sağlıklı ve sıhhatli
Kızlar bugün kese görmeye gittim. Iki.kesemiz varmış durumları iyiymiş. 10 gün sonra kalp atislari içim gideceğiz inşallah
Allah nazardan korusun yavrularını kucağına almayı da nasip etsin.

kelebek tebrik ederim canım allahım kokusunu duymayı nasip etsin

topiğimizin ilk kesesini gördük çok şükür canım çok sevindim darısı pıt pıtlara heheheeh

Canım çok sağol ya ay kalp atışlarını da duysam o kadar rahatlayacagim ki bir türlü bitmiyor bu işin stresi

Canım ya benim 12.gün değerim 192 çıkmıştı. senin kaçtı acaba benim de ikiz olma ihtimali var mı diye soruyorum da. Ay bu arada hayırlı evlat etsin inşaalllllaaaahhhh

Canım hiç belli olmuyor ama ben 11. Gün yaptırdım en son 488 di. Ama duydum yani yüksek çıkıp tek olan az çıkıp ikiz olan olabilir.neden olmasın. Güzel duaların için sağol Rabbim kalp atışlarını duymayida nasip etsin hepimize. Ultrasonda keseyi görmek bile güzel anlayacaksınız beni

canım bize pazartesi dedilerde yarın girmeye niyetim var se naptın siz ne zaman gidiyonuz kese görmeye

ya bende kararsızım .temelli pazartesi gideyim diyorum ama ne yapcağımıda bilmiyom.hndslm ile aramızda 1-2gün vardı.aslında yarında gitsek görünür bence.ayy bide sıkılıyom.bi iş yapamıyom.hamile olup olmadığımı anlamıyom.karışık duygular.sen nasılsın

bende birz karışığım test sonucunu görmeden inanmıyom

yavaştan işe güce başladım canım birz biraz yapıyom yorulmadan idare ediyoz işte

Kizlarrr ayin 17sindeki blastosist embriyo transferimin 10. Günü bugün veeee kan değerim 282 çıktı :))))))))) allahim hepinize isteyen herkese bu mutluluğu yasatsin kimsenin emeklerini umutlarını boş cikarmasin şükürler olsun bu günleri gördük 4 yılın sonundA. İnşallah kucağıma aldigim günleri de gösterir allahım

Hayırlı olsun darısı benim ve tüm bekleyen lerin başına

Kizlar benim kasık ağrısı hiç geç miyor ya.bi sorun mu var acaba..dr kasik agrin olur normal demişti ama..hic gecmiyor gece gündüz..sanki bi ağırlık baglanmis gibi. .lavaboya egilerken özellikle ya..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…