haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

okuyan arkadaşlara teşekkürler Allahım kabul eylesinn

Son düzenleme:

Merhaba canim hosgeldin :) benim ilk tup bebek tedavim. 2 ay once asilama yaptik ama malum negatifti. Eger simdiki aklim olsa kesinlikle direkt tup bebek yapardim. Cunku eger forumdada gezersen biraz esinin morfoloji sayi ve harekette problem olup asilama yapanlarinki genelde tutmadi. Gecen ay 18 kisiden 2 tanesi tuttu mesela. Asilama bana zaman kaybi gibi geliyor, eger durumun musaitse iyi bir tup bebek merkezine gidip gorus. Doktor kadar labaratuvari da cok onemli arastirirken aklinda olsuuunn

Sagol canim zaten bendee direkt tup bebek dusunuyorum ii bir merkezde buldum doktor hasta tercihiyle tedaviyo yonlendirirmi yani bana asila deniyelim derse benim red etme sansim varmi? Ayrica fiyat ida 6-7 bin arasinda degisir dediler bilmiyorum korkularim var sen daha once yaptirdinmi agrili bi surecmi anlayabilirmisin birz

Biz acibademe gidiyoruz ilaclarla beraber 6500 tuttu. Doktorun asilama deneyelim dicektir mutlaka ama sen tup istiyoruz deyince asilama diye direticegini de sanmiyorum. Sonucta belli bir ucret odeyeceksin. Ben asilamami cok rahat gecird sadece bel agrim oldu biraz . Ama tabiki bu tedavilere baslamadan once hsg diye bir film var onu cektirmelisin. Rahmin filmini cekiyorlar tupleri kontrol ediyolar acik mi herhangi bir sorun varmi diye. Hsg cektirdigin ay dinlenip diger ay tedavine baslayabilirsin. Ben hsgmi anesteziyle yaptirdim kolay oldu. Baska sormak istedigin birsey varsa sorabilirsin :) bizi bizden baska kimse anlamiyo cunku

Canim ben hgs cektirdim hemde anestezi almadan hicde acimadi radyomarda cektiler 400 lira verdim tupler ve rahim normal cikti ozaman bende dirkt tup bebek isterim bu ayin 15 de ilk randevuya gidicem muayne ucreti 250 lira .maddi durumu cok iyi olan bi aile degiliz ama heryerede guvenemiyorum transver sirasinda aci oluyomu yada sonta diye bi alet var ondam takiyolarmi benim asiri derece fobim var korkuyorum bilgin varsa aydinlatirsan sevinirim
Ilk muayne ucretini siz nejadar odediniz acibademi oneriyomusun ve tedavin nezaman oldu

Son düzenleme:

Oo super hsg yaptrdiysan hicbiseyden korkma :) bende ilk defa yaptiricam cnm tup nasil olur bilmiyorum ama cok acili degildir korkmaa.. Ilk muayene 330 tl odedik. Ben cok memmunum acibademden. Bulent hoca cok tatli ve ilgili. Bir de ankarada anatolia tup bebek merkezinde Hakan Yarali var, o da cok iyi diye duydumn. Benim tedavim dun basladi igneleri vurduk :):)

Valla cok rahatladim insllah senin icinde Allahim hayirlisiyla tedavini olumlu sonuclandirsin surecle ilgili yaz mutlaka bilgilendir bizide bende tedaviyle ilgili kafams takilanlari sana yazarım

Valla cok rahatladim insllah senin icinde Allahim hayirlisiyla tedavini olumlu sonuclandirsin surecle ilgili yaz mutlaka bilgilendir bizide bende tedaviyle ilgili kafams takilanlari sana yazarım

Cook tesekkur ederim cnm, yazarim tabiki sen de yaz :) Bu isler moralle de ilgili sakin olmaya calis stres yapma. Gorusuruuzz

canım tedavin hayırlı olsun senin adına çok sevindimmbu pozitifliğin tedavi boyunca devam etsinnAllah hepimizin yüzünü güldürür inşallah

Evet dun basladik, ilk igneleeri vurduukk 
musmutlukiz senin de tedavin hayırlı olsunn Allahımm kolaylıklar versinn

benideee listeye aklermisiniz.........30 yaşş...1.denemee pkoluyum....adana ankada yaptırcemm
ekledim canım aramıza hoşgeldinntedavin hayırlı olsun
canım sende hoşgeldin aramızainşallahh rahmin yeterli kalınlığa ulaşır hamile kalman sana bir umut olmuştur inşallah bu sefer aynı şeyleri yaşamazsın

elifnaz2013 canım benimde tedavim kayseride oluyor bende nurettin beyi seçtimmçok kanım kaynadı orda pozitif alan çok tanıdığım olunca seçtik bakalım.senin kaç yumoşun olmuş canım????

superisi_21
bir sütun daha ekleyip kullandığımız/kullanacağımız ilaçlarımızı/iğnelerimizide yazsak nasıl olur?
uğraştırır mı seni?

yol gösterici olur hem bize hem merak edenlere..

canım yumoşların iyi olmasına sevindim bizim bugün sabah kontrol vardı dordum sayıları kaliteleri nasıl die olgunlaşmışlar ve 15-20 tanelermiş bugün akşam çatlatma iğnesini yapcam perşembe sabahta opu var

inşallah karşılaşırız dediklernde sanki karşılaşcaz gibi allah hakkımızda hayırlısını versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…