haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Merhaba.Daha önce ki mesajlarımda da bilgilerim var.Ama toparlayıp tekrar yazacağım.Beni de listeye ekleyebilir misiniz?

Deneme:2.(Dondurulmuş embriyo)
Neden:Sebebsiz infertilite
Merkez:Adana Turan Çetin Tüp Bebek Merkezi
Tedaviye 1 Haziranda başladım.

benideee listeye aklermisiniz.........30 yaşş...1.denemee pkoluyum....adana ankada yaptırcemm:KK54:
yawyaw diğer topikte yazışmıştık.Turan Çetin için paracılar şeklinde duyum almışsın.Aslında buradaki doktorum da beni Ankada ya yönlendirmişti.Ama ben Turan Çetin'e gitmeye karar verdim.Bir arkadaşım orada yaptırmıştı ve hamile kalabilmişti.Fiyat olarakta çok farklı değiller.

Şubatta da aynı topikteydik.Umarım bu sefer hamile kalabiliriz.Gerçi ben şimdiden sonraki tedaviyi planlıyorum.İlk denememde herşey çok iyi iken negatifi alınca kendimi olumsuzuna alıştırıyorum.

Şubatta da aynı topikteydik.Umarım bu sefer hamile kalabiliriz.Gerçi ben şimdiden sonraki tedaviyi planlıyorum.İlk denememde herşey çok iyi iken negatifi alınca kendimi olumsuzuna alıştırıyorum.

canım şimdiden olumsuz falan konuşma öyle dur bakalım demekki zamanı gelmemiş inşallah artık gelmiştir bi halay çekesim var sorma :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Merhaba, ben de haziranın 3. haftası 2. denemeye başlamayı düşünüyorum. Ama hala nerede yaptıracağım belli değil. 34kelebe34 ve aykiz9 siz bahçeci yazmışsınız. Bahçeci fulya için tedavi süreci ve doktorunuz hakkında bilgi verirseniz çok mutlu olurum.

X