haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Yeni gördüm canım.Tebrik ederim.Bu arada göğüs hassasiyeti kaçıncı gün başladı sende.Bende hiç belirti yok.Canım çok sıkılıyor.

Pazartesi gününden beri otur otur sıkıldım. Dün öğleden sonra bi iç hastalıkları uzmanına gittim. Kan değerlerime , hormon değerlerime , tiroidime baktırayım dedim. Sonra dolaştım biraz. Dün ve bugün biraz yordum kendimi. Ve dünden beri hiçbir belirtim yok :KK43:

Doğru söylüyosun arkadaşım ama insan düşünmeden edemiyor.:KK50::KK50: yoksa benim arkadaşım da hamile olduğu halde görünmedi idrarda. ama içim sıkıldı biraz bende hemen umutsuzluğa kapıldım:18::18:

senin 4.gün embryosuydu dimi? biliyomusun aslında ilk günler ben umutlu değildim 3.gün ve 6 hücreli olduklarını duyunca. ama sen hamileyim deyince bana umut oldun. senden sonra olumsuz düşünmedim. bu 2 gündür içim karardı ondan heralde. :KK37::KK37:

Suan umutsuzluga kapılmaya o kadar elverisliyizki. Hamile kalincada bitmiyor endişeler. Inşallah Rabbim yüzünü güldürsün bence 2 gün daha sabret :KK16:

su perisi canm benm tedavii devam ediiyor
pzts inşlh opum olacak

bu arada hamiş arkadaşları canı gönülden tebrik ediyorummm
darısı ben ve diğer arkadaşlara inşlhhh

hdsl bı sey merak ettım 4.gun hıc duymadım sen opu oldugun gunudemı sayıyosun

Hayır canım o gün hariç 4 gün. Evet çok fazla bende duymuyorum ama doktorum öyle yapmayı tercih etti vardır bir bildikleri tecrübeli bir merkez her açıdan. Doktor doç. Embriyolog baya tecrübeli böyle daha ıyi olacağını düşündüler sanırım :44:

canım listemizin güncelleme görevi bana ait gerekli bilgilerini verdiğinde eklerdim seni,ben girdikçe güncellemeleri yapıyorum karışıklık yaratmayalım

Daha önce birkaç kez yazmıştık şeker sayfalar çok hızlı ilerliyor kaçırmışsındır olsun. Merak ediyoruz herkesi :) Topik hızlı ilerliyor kaçıyor arada.

kızlar günaydınlar nasılsınız canlarım sanırım benim tedavi pozitif henüz kan sonucunu almamamla birlikte 3 gün üst üste yaptığım idrar testinde pozitif sonucu gördüm ultrasonda belil belirsiz gölge gibi bir kese görünümü olduğunu söyledi doktorum, göğüsler çok şiş ve acıyo ara ara devam eden adet sancıları ve kasık batmaları rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inş her halimize şükürler olsun

Hayırlı olsun canım Rabbim tamamina erdirsin inşallah :KK49::KK49:

arkadaşlar transferimin olduğu gün bi bayan geldi.tüp bebek yaptırmış negatif,sonra dondurulmuşlarla denemiş o da negatif ertesi ay adeti gecikiyo yani bu ay.kız geldi kan baktırdı bhcgsi 700 çıktı:)tamamen şans yaani:)

sonradan eklediğim arkadaşlar bilgilerinizi yazını lütfen 1.sayfadaki listemize bakarakk yoksa listede 55.kişiden 72. kişiye kkadar bilgilerde çok eksik varrr.

kızlar günaydınlar nasılsınız canlarım sanırım benim tedavi pozitif henüz kan sonucunu almamamla birlikte 3 gün üst üste yaptığım idrar testinde pozitif sonucu gördüm ultrasonda belil belirsiz gölge gibi bir kese görünümü olduğunu söyledi doktorum, göğüsler çok şiş ve acıyo ara ara devam eden adet sancıları ve kasık batmaları rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inş her halimize şükürler olsun

Allahım kuacğına almayı da nasip etsin canım tebriklerr :nazar::nazar::nazar:

Suan umutsuzluga kapılmaya o kadar elverisliyizki. Hamile kalincada bitmiyor endişeler. Inşallah Rabbim yüzünü güldürsün bence 2 gün daha sabret :KK16:

Evet canım öyle yapıcam inşallah salı kan verir anlarız dua et bana nolurr :KK19::KK19:

X