haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Hepinize teşekkür ederim kizlar.benim bugun 8.ci gunum yarin idrara bakmak istedim.9.cu gun öğrenen arkadaslarimi cogunlukla 5.ci gun embriyo su oldugunu hatirlamistim o yuzden sordum 3.gun embriyosu olup ogrenen varsa yarin test patlar bana :))

Musmutluu ask olsun ben9.cu gunumde görebilirmiyim diye tasalaniyom sen 7. ci gun yapmissin.cikmaz zaten boşuna üzme kendini.ayrica transfer gununu saymiyorsun dimi ?

Selam hanımlar yeni hamileleri tebrik ediyorum Maşallah her girisimde böyle bol bol hamisler olsun.birgun bende guzell haber veririm inşallah. .
Hamile olan arkadaslara bi sorum var.3.cu gun embriyosu transfer edilip 9.cu gun idrarda pozitif gorenler varmiydi?

Benim 4. Gün embriyosu 7. Gün silik çizgi çıkmıştı ama idrara çok güven olmaz canım

doğru söylüyosun canım ama insan huzursuz oluyo işte sanki koydukları da kalitesizmiş gibi geliyo benim de ctsi test tarrihim isteyen herkesin allah gönlüne göre veriri inşallah mutlu hbrini bekliyorum:)

Rahat ol tatlım. İnan düşüncelerimiz hormonlarımızı, hormonlar da embriyoları etkiliyor. Rahat ol. Mesela ben daha bebek diyemiyorum. Değiller çünkü. Eğer kendi kendime hamile kalsaydım daha farklı olurdu hislerim. Beynim sanırım beni bu şekilde düşünerek daha çok üzülmeme engel oluyor- ki olumsuz sonuç çıkarsa..-

Bu ya da başka sefere her ne olursa olsun 2014 de anne olacağız. O kadaaarr ! :)

Belki erken ama ben tutmamis gibi hissediyorum, bitek belim ve gogsum agriyo regl olcam galiba

Eskiden gittiğim doktorum vardı. Yanında bir kız çalışıyordu. Kız hamile adeti geçikmiş idrar testi yapıyor yapıyor çıkmıyordu. Hatta doktor bakmış keseyi bile görmüş ama hala onun idrarda çıkmamıştı. Garip . Böyle şeyler de oluyor. Bazı kişilerin ilk birkaç ay idrarda çıkmıyor. Canını sıkıp, hormonlarını olumsuz etkileme,kaslarını germe şeker. Daha çook erken seninkisi.

Canım senin geçen hafta cumartesi günü 3. gün embriyosuydu hatırladığım kadarıyla. Benim de pazartesi 5. gün embriyosu. Aynı zamanda opu yaptırmıştık. Dene bakalım çıkarsa haber ver mutlaka. Ben Ahmet beyi aradım. Perşembe günü idi testim. Ben çarşamba gelsem olur mu dedim. Olur dedi. Ben kanda çarşamba baktıracağım.
Canim benim 14 haziran transferim.2 tane 3.gun embriyosu biri 8 biri 7 hucreli demisti.ayrica cnm sen karistirdin beni demistim ya nisan ayinda oldu benim opu.suan transferim donmus bebisler.yarinki testi mutlaka bildiririm.
Benim 4. Gün embriyosu 7. Gün silik çizgi çıkmıştı ama idrara çok güven olmaz canım

Evt cnm fazla guvenmemekle beraber merakimi gidericem :) kendimi kontrol ederim çünkü cok fazla hikaye okudum idrarda cikmayip kanda cikani.hatta cok yakindan takip ettigim bir bayan kendiliginden hamile kalmis ama adet gecikmesi dr hcg yapiyor 15 gunluk bir gecikmede 0 cikiyor sokturucu bitiyor 1 hafta geciyor hala adet yok dra gidiyor ultrasonda 1.5 aylik bebis.saglikli dogdu bu arada.iyiki o ilac kotu bir etki birakmamis.yani boyleside var.

Canim benim 14 haziran transferim.2 tane 3.gun embriyosu biri 8 biri 7 hucreli demisti.ayrica cnm sen karistirdin beni demistim ya nisan ayinda oldu benim opu.suan transferim donmus bebisler.yarinki testi mutlaka bildiririm.

Evt cnm fazla guvenmemekle beraber merakimi gidericem :) kendimi kontrol ederim çünkü cok fazla hikaye okudum idrarda cikmayip kanda cikani.hatta cok yakindan takip ettigim bir bayan kendiliginden hamile kalmis ama adet gecikmesi dr hcg yapiyor 15 gunluk bir gecikmede 0 cikiyor sokturucu bitiyor 1 hafta geciyor hala adet yok dra gidiyor ultrasonda 1.5 aylik bebis.saglikli dogdu bu arada.iyiki o ilac kotu bir etki birakmamis.yani boyleside var.

Benim görümcemde aynı sekilde oldu hamile iken adet sokturucu içti kanda çıkmamıştı aradan 10 gün gecti yine yapıldı çıktı. Ödü patladı bişey olacak diye ama olmadı Allahtan

Eskiden gittiğim doktorum vardı. Yanında bir kız çalışıyordu. Kız hamile adeti geçikmiş idrar testi yapıyor yapıyor çıkmıyordu. Hatta doktor bakmış keseyi bile görmüş ama hala onun idrarda çıkmamıştı. Garip . Böyle şeyler de oluyor. Bazı kişilerin ilk birkaç ay idrarda çıkmıyor. Canını sıkıp, hormonlarını olumsuz etkileme,kaslarını germe şeker. Daha çook erken seninkisi.

Doğru söylüyosun arkadaşım ama insan düşünmeden edemiyor.:KK50::KK50: yoksa benim arkadaşım da hamile olduğu halde görünmedi idrarda. ama içim sıkıldı biraz bende hemen umutsuzluğa kapıldım:18::18:

Canım benim 7. Günde yok denecek gibi bir çizgi vardı kan da baktirmasam onu ciddiye almazdim yani. Gorunmesi çok zor yani sabırlı olmaya çalış çok zor biliyorum ama bari 9. Günü bekle :KK16:

senin 4.gün embryosuydu dimi? biliyomusun aslında ilk günler ben umutlu değildim 3.gün ve 6 hücreli olduklarını duyunca. ama sen hamileyim deyince bana umut oldun. senden sonra olumsuz düşünmedim. bu 2 gündür içim karardı ondan heralde. :KK37::KK37:

Kızlar birkaç açıklamada bulunmak istiyorumm listemizzz 1.sayfada değişiklikleri de o sayfada ben yapabiliyorum.siz değişiklik yapsanız dahi ilk sayfadaki listemizde gözükmeyecektir.ara sayfalarda listeye ulaşılması zor olur diye haziran topiğimizi açarken ilk sayfada listeyi oluşturarak başladık ki takibi hep ordan yapalim kolay olsun diye.
eklenmek isteyen arkadaşlarda listemizin 1.sayfada olduğuna dikkat etsinler ve bilgilerni ya özel msj atarak ya da buraya yazarak belirtsinler.bazı zamanlar giremeyebiliyorum beni gördüğünüzde söylemek istediklerinizi değişiklikleri söylersiniz.bu konuda bana yardımcı olursanızz sevinirimmm hepinizzi çok öpüyorummmm:21::21::21::21::21::21::21::21:

Kızlar birkaç açıklamada bulunmak istiyorumm listemizzz 1.sayfada değişiklikleri de o sayfada ben yapabiliyorum.siz değişiklik yapsanız dahi ilk sayfadaki listemizde gözükmeyecektir.ara sayfalarda listeye ulaşılması zor olur diye haziran topiğimizi açarken ilk sayfada listeyi oluşturarak başladık ki takibi hep ordan yapalim kolay olsun diye.
eklenmek isteyen arkadaşlarda listemizin 1.sayfada olduğuna dikkat etsinler ve bilgilerni ya özel msj atarak ya da buraya yazarak belirtsinler.bazı zamanlar giremeyebiliyorum beni gördüğünüzde söylemek istediklerinizi değişiklikleri söylersiniz.bu konuda bana yardımcı olursanızz sevinirimmm hepinizzi çok öpüyorummmm:21::21::21::21::21::21::21::21:

benıde eklermısın umut hastanesı 2 tane transfer oldu 5.gun carsamba gunu tarıh 1 temmuz dondurulmus benımde kalmadı dr.suleyman tosun sızı hep takıp edıyorum masallah bu aya herkez hamıle 6.denemem ınsallah bu sefer olur

Doğru tatlım sanırım test günümüz aynıydı. Diğer forumda konuşmuştuk. Yap bakalım canım haberlerini bekliyorum :)

kızlar günaydınlar nasılsınız canlarım sanırım benim tedavi pozitif henüz kan sonucunu almamamla birlikte 3 gün üst üste yaptığım idrar testinde pozitif sonucu gördüm ultrasonda belil belirsiz gölge gibi bir kese görünümü olduğunu söyledi doktorum, göğüsler çok şiş ve acıyo ara ara devam eden adet sancıları ve kasık batmaları rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inş her halimize şükürler olsun

benıde eklermısın umut hastanesı 2 tane transfer oldu 5.gun carsamba gunu tarıh 1 temmuz dondurulmus benımde kalmadı dr.suleyman tosun sızı hep takıp edıyorum masallah bu aya herkez hamıle 6.denemem ınsallah bu sefer olur

canım hoşgeldin:KK16::KK16::KK16:bu topik sana uğurlu gelir inşallahh 6.denemen olması dikkatimi çekti sizde sebep ne???

kızlar günaydınlar nasılsınız canlarım sanırım benim tedavi pozitif henüz kan sonucunu almamamla birlikte 3 gün üst üste yaptığım idrar testinde pozitif sonucu gördüm ultrasonda belil belirsiz gölge gibi bir kese görünümü olduğunu söyledi doktorum, göğüsler çok şiş ve acıyo ara ara devam eden adet sancıları ve kasık batmaları rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inş her halimize şükürler olsun

Yeni gördüm canım.Tebrik ederim.Bu arada göğüs hassasiyeti kaçıncı gün başladı sende.Bende hiç belirti yok.Canım çok sıkılıyor.

X