haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Moralim cok bozuk 26 tane yumurtam toplandii vee tedavim bayram sonuna ertelendii.....

Canim sakin moralini bozma gec olsun guc olmasin inşallah. Bak benimde nisan ayında toplandi 32 adet ve ohss adayiydim e2 yükseldi vucudum şişti bir anda 5 kg aldım. Ve dr um dollendirip dondurucagini ve 2.ci adetimde gelmemi istedi oylede oldu ve gercekten 15 20 gunde anca kendime geldim.ilk duyduğum da senin gibi cok canim sıkılmışti bu duruma ama vucudumun tepkilerini gorunce ve birde gebelik olussaydi anamdan emdigim burnumdan gelecekmis internette baya arastirdim cunku.ve birde yumos iğnelerinden de rahatlamis olursun bu donemde.Rabbim hakkinda hayirli olani hayırlı zamanda nasib eder ve sonucu güzel olur inşallah.

Destina senin test de garip olmus 8.ci gun silik 9.cu gun negatif hayirlisi ya denerim yarin cikarsa hemen kan veririm cikmazsa cars. test gunum o gun veririz kani.Rabbim guzel sonuç la neticelendirsin inşallah benim ve benim gibi test gunu bekleyenlerin inşallah.

Canim sakin moralini bozma gec olsun guc olmasin inşallah. Bak benimde nisan ayında toplandi 32 adet ve ohss adayiydim e2 yükseldi vucudum şişti bir anda 5 kg aldım. Ve dr um dollendirip dondurucagini ve 2.ci adetimde gelmemi istedi oylede oldu ve gercekten 15 20 gunde anca kendime geldim.ilk duyduğum da senin gibi cok canim sıkılmışti bu duruma ama vucudumun tepkilerini gorunce ve birde gebelik olussaydi anamdan emdigim burnumdan gelecekmis internette baya arastirdim cunku.ve birde yumos iğnelerinden de rahatlamis olursun bu donemde.Rabbim hakkinda hayirli olani hayırlı zamanda nasib eder ve sonucu güzel olur inşallah.

Destina senin test de garip olmus 8.ci gun silik 9.cu gun negatif hayirlisi ya denerim yarin cikarsa hemen kan veririm cikmazsa cars. test gunum o gun veririz kani.Rabbim guzel sonuç la neticelendirsin inşallah benim ve benim gibi test gunu bekleyenlerin inşallah.

demi yaa işte idrar testinin güvenilirliğini sen düşün hani 20 nin üstündeki değeri algılardı :KK19::KK19:

aminn canım inşallah ne zaman başladın tedavolucaae ne aşamadasın ?????????

evet melek181 de burda :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

onlar dün istanbula gittiler dün 4 te randevusu vardı bugün tekrar gitcez diyodu :KK31::KK31::KK31:
Persembe gunu basladim su an gobekten iyne asamasindayim yumos takibi olacak en bastan basladik iste hayirlisi bakalim ne olucak:18: melek ist. Hangi hastaneye gidiyor acaba :44:

Persembe gunu basladim su an gobekten iyne asamasindayim yumos takibi olacak en bastan basladik iste hayirlisi bakalim ne olucak:18: melek ist. Hangi hastaneye gidiyor acaba :44:

iğneler :18::18::18::18:

melek acıbademe gidiyoda doktorun adını çıkaramadım tayfun bağıştı sanki :44::44::44:

Arkadaslar alinti yapamadim kusura bakmayin....prolaktinim yukselmiss ondan dolayii koysakta gebelik sansi duser dediler....pazartesii muaneye cagirdilar bakacallarmis vucutta sisme varmii diye.....neyapayim uzuldum ama kismet sanirim nasil bi yol iZlenecekk bilmiyorum amaa

ayy ins canim rabbim onunda gül yüzünü güldürsün:KK16:

Sen nee yapıyorsun nasıl gidiyor nasıl bi duyguymus annelik

Bizi unutma gel arada

aminn canım inşallah bende dört gözle güzel haberlerini bekliyom :KK31::KK31::KK31:

çok tuhafmış alışamadım arada kasıklarımda ağrı olmasa bide test sonuçlarını görmesem inanmıycam heheheeheh :KK9::KK9::KK9:

gelcem tabiiii :KK55::KK55::KK55::KK55:

Arkadaslar alinti yapamadim kusura bakmayin....prolaktinim yukselmiss ondan dolayii koysakta gebelik sansi duser dediler....pazartesii muaneye cagirdilar bakacallarmis vucutta sisme varmii diye.....neyapayim uzuldum ama kismet sanirim nasil bi yol iZlenecekk bilmiyorum amaa

canım senin çok yumurtan vardı demi??
öyle olunca ohss riski artıyo ama canını sıkma bak büssürü yumoşun var inşallah hepsi döllenip dolu bebiş olcak :KK19::KK19::KK19::KK19:

dr ne zaman gideceksin kuzumm cift kese mi acaba :KK52::KK52::KK52::KK52:

o biraz karışık canım kayserideki hemşireme sordum tek gebelik gibi dedi burda gittiğim doktorda keseyi görmeden bişey diyemem dedi bu pazartesi değil öbür pazartesiye gün verdi bakalım dananın kuyruğu kopacak hayırlısı tek olsada üzülmem :KK31::KK31::KK31::KK31:

X