haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Kızlar güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Rabbim isteyen herkese anne olmayı nasip etsin inşallah.Bu topik gerçekten çok uğurlu geldi.Maşallah herkes hamile:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Ama 41 Yasinlerle başlandı.Böyle olması normal değil mi sizce:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:Tedaviye başlayacak arkadaşlar gelin umutla, neşeyle başlayalım...
Deneyimlermizi paylaşalım, pozitifi yakalama şansımızı arttıralım :)
:nazar:haziran ayında tüpbebek tedavisine başlayacaklar:nazar:
sıra-isimyaşnedenkaçıncı denememerkezdurum
1-superisi_2125endometriozis(çikolata kisti)2.denemekayseri memorial tüp bebek merkezitedavisi başladı:nazar:
2-destina38291.denemekayseri acıbademHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
3-iskorpit2947xxx mozailliği1.denemeege üniversitesitedavisi temmuza ertelendi:nazar:
4-panterol29sperm hareketsizliği-troid1.denemeosm tüp bebek merkezi12 haziran:nazar:
5-sea190532rezerv azlığı2.denemekadıköy acıbadem24 haziran test günü:KK9:
6-deniz171729troid-5 nolu kromozom bozukluğu1.deneme
7-elifnaz2013294.denemekayseri acıbademHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:]
8-melek18129erkek infertilitesi5.denemekadıköy acıbadem
9-musmutlukiz26sperm hareket yavaşlığı ve morfoloji1.denemeacıbadem maslak bülent Tıraş26 haziran test günü:KK9:
10-canan45628erkek infertilitesi1.denemeizmir şifa26 haziran test günü:KK9:
11-34kelebek3426azosperm1.denemebahçeci tüp bebek merkezi27 haziran test günü:KK9:
12-aykiz928sayı,hız ve morfoloji1.denemebahçeci kliniğiHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
13-emos893524tüp tıkanıklığı1.denemeizmir bornova şifatedavisi başladı:nazar:
14-herseyhayal23sperm sorunu
15-eminemizankara murat sönmeztedavisi başladı:nazar:
16-pumpkin4321sebepsiz infertilite1.denemeankara AnatoliaHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
17-yekzeban26spermde hareket ve morfoloji problemibursa jineplus doç.dr murat arslanHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
18-filologum28sperm sayısı ve morfoloji1.denemesamsun medical park eurofertiltedavisine temmuzda başlayacak:nazar:
19-umut198329pko2.deneme dondurulmuşeurofertil8 haziran transfer
20-yawyaw30pko1.denemeadana ankada
21-conqueror27sayı hız ve morfoloji2.deneme dondurulmuş embriyobeylikdüzü medicanatedavisi başladı:nazar:
22-arjin197736sebepsiz infertelite2.deneme dondurulmuş embriyoAdana Turan Çetin tüp bebek merkezitedavisi başladı:nazar:
23-ankara12362.denemetedavisi sonraki aylara ertelendi:nazar:
24-papatyamm38azosperm3.denemeAntalya IVF
25-ha_ya_t25sperm hareketsizliği2.denemeumut tüp bebek merkezi
26-tuana2626sebepsiz infertilite1.deneme dondurulmuş embriyoizmir irenbe tüp bebek merkezi26 haziran test günü:KK9:
27-babex30sperm hareketsizliği2.deneme dondurulmuş embriyo,daha önceki mikro denemesinden bir kızı var:nazar:tedavisi başladı:nazar:
28-mavera1928sperm sayı ve hız düşüklüğü1.denemeacıbadem maslak bülent tıraştedavisi başladı:nazar:
29-canobebek1.denemetedavisi başladı:nazar:
30-elifyesiller29yumurtlama bozukluğutedavisine temmuzda başlayacak:nazar:
31-MIRACLEVALERIE1.deneme
32-karauslu3423sebepsiz infertilite,pko2.denememaslak acıbadem bülent tıraştedavisi başladı:nazar:
33-velocilaptor29rezerv azlığı1.denemebahçecinegatif-Allah en kısa zamanda bebeğine kavuştursun
34-deti43yaştan dolayı1.denemeacıbadem maslak bülent tıraştedavisi başladı:nazar:
35-hope0635rezerv azlığı2.denemehacettepe hastanesi
36-sedenim30sebepsiz infertilite1.denemebuca tınaztepe hastanesitedavisi başladı:nazar:
37-ygenc342.deneme dondurulmuşlarla,ilk denemeden 23 aylık bir oğlu varkonya eurofertiltedavisi başladı:nazar:
38-HndSLm25endometriozis1.denemehisar hastanesiHAMİLEEEE:nazar::KK49::emir_bebek:
39-esraberat31endometriozis4.denemeankara tıp murat sönmezerHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
40-kelebekk8628rezerv azlığı2.denemefrankfurt24 haziran test günü:KK9:
41-esas9636sperm azlığı1.denemekonya eurofertiltedavisi başladı:nazar:
42-lilyum42281.denemekonya eurofertiltedavisi başladı:nazar:
43-zinnureyn32sperm sayı,morfoloji ve rezerv azlığı2.denemememorial
44-mavipembe30endometrozis1.denemekayseri acıbademtedavisi başladı:nazar:
45-incito31endometrozis ve rezerv azlığı2.deneme dondurulmuş embriyo
46-aHeN06sebepsiz infertilite2.denemeankara gatatedavisi başladı:nazar:
47-nur3838dışarıya canlı spermin gelmemesi1.denemekayseri memorial tüp bebek merkezitemmuzda başlayacak:nazar:
48-TUTKU34441.denemeankara Recai Papuçcuadetini bekliyor
49-nurgokkpkoBahçecitedavisi başladı:nazar:
50-ahnurdondurulmuş embriyopazartasi tedavisine başlayacak:nazar:
51-highchemist31rezerv azlığı ve fsh yüksekliği3.denemeankara etlik zübeyde hanımtemmuzun başında tedaviye başlayacak:nazar:
52-bunvp3.deneme dondurulmuş embriyotedavisi başladı:nazar:
53-aysegularikvarikosel1.denemeAnkara Turgul Özal üniversitesi Aylin hanımtedavisi başladı:nazar:
54.tuanamasal27azospermifertijin tüp bebek merkezikırmızıları bekliyor
55-ahhaHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
56-safak_dHAMİLEEEEEE:nazar::KK49:
57-umutturyasamtest gününü bekiyor:nazar:
58-ofeysitüpte tıkanıklık var gibi1.denemetedavisi başladı:nazar:
59-edagul
60-wildaa
61-chablisss2.deneme dondurulmuş embriyo27 haziran test günü:nazar:
63-xra3.deneme22 haziran test günü:nazar:
64-yrmz8223 haziran test günü:nazar:
65-asasasli2.deneme
66-trkuaz
67-gunesbebekdondurulmuş embriyo
68-Gesmaa27sebepsiz infertilite1. denemeİzmir İrenbe26 Haziran test günü
69-gul_akmtedavisi başladı
z
[tr]

allah'ım tedavimizin sonucunu hayırlı kıl, okunan ayetel kürsi-yasin-i şerifleri kabul et.bize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip et.amin

Listede kendimi güncelledim kızlar

Son düzenleme:
Herkes kendini güncellesin :)

Ama ilk sayfayı sadece ileti sahibi düzenleyebiliyor. :KK43:

Son düzenleme:
arkadaşlar neye göre hesaplıyosunuz?? şimdi, internetteki hesaplayıcılara göre,son adet tarihine göre sadece 4+2 oluyorum..blast transfer tarihine göre 5+5..arda baya fark var ilk aylar için..hangisi doğru sizce..

arkadaşlar neye göre hesaplıyosunuz?? şimdi, internetteki hesaplayıcılara göre,son adet tarihine göre sadece 4+2 oluyorum..blast transfer tarihine göre 5+5..arda baya fark var ilk aylar için..hangisi doğru sizce..

Cnm blast transfer hesaplayici varsa sonucu doğrudur herhalde.

Selam hanımlar yeni hamileleri tebrik ediyorum Maşallah her girisimde böyle bol bol hamisler olsun.birgun bende guzell haber veririm inşallah. .
Hamile olan arkadaslara bi sorum var.3.cu gun embriyosu transfer edilip 9.cu gun idrarda pozitif gorenler varmiydi?

Selam hanımlar yeni hamileleri tebrik ediyorum Maşallah her girisimde böyle bol bol hamisler olsun.birgun bende guzell haber veririm inşallah. .
Hamile olan arkadaslara bi sorum var.3.cu gun embriyosu transfer edilip 9.cu gun idrarda pozitif gorenler varmiydi?

Ben 8.gun aksam gece silik bi sekilde gordum, gece kan testiyle destekledim

cnm günaydın.benimki 5.gün embriyosu.8.gün aksam idrarda çıktı.daha sonraki günde çıktı.bence dene çıkmazsa üzülme.diğer gün tekrarla.ayrıca bazen idrarda çıkmıyormuş.kanda sadece çıkıyomuş.sonuç ne olursa olsun lütfen etkilenme.önemli olan kan.:)

Canım benim 5. gün embriyosuydu 8. gün sabah belirgin bir şekilde çift çizgiyi gördüm..

Gunaydinn
...hastane odasindayim yesil onlugumu giydim bekliyorim biraZdan alcaklar benii.....duaa edinn arkadaslarr

Benim de aynısı oldu canım.18 yumurta toplanmıştı. 13 ünü döllediler. 10 tanesi döllendi. 3. günde herşey iyiydi. 5. günde 3 tane kalmış. Zaten o gün transfer olmuştum. Ertesi gün aradılar hiç dondurulacak embriyon kalmadı diye. Ağlamaya başladım. Umutsuzluğa kapıldım. Dondurma işlemi için iyi olması yeterliş değilmiş. Belirli şartları da sağlamalıymış canım. Sadece dondurulmaya müsait değilmiş. Canını sıkma. Benim çarşamba günü test yaptıracağım. Sonucumu söylerim sana . Ben pozitif olduğunu düşünüyorum. Rahat ol.

doğru söylüyosun canım ama insan huzursuz oluyo işte sanki koydukları da kalitesizmiş gibi geliyo benim de ctsi test tarrihim isteyen herkesin allah gönlüne göre veriri inşallah mutlu hbrini bekliyorum:)

Kızlar ikinci kan testimi verdim bugün beklioyrum bakalım. dua edin bir sorun çıkmasın. lekelenmeler devam ediyor bu arada korkuyorum çok :KK43:

Belki erken ama ben tutmamis gibi hissediyorum, bitek belim ve gogsum agriyo regl olcam galiba

canım napıoduk olumlu pozitif düşünüyorduk.doktor bile transferden sonra 12.gün test yapın diyor, bizler sabırsızlanıp erkenden yapıyoruz. ki bence 7. gün erken bi tarih test için.

seni gayet ii anlıyorum benimde bugün transferden sonraki 3. günüm ve ben bile zor duruyorum düşün test yapmamak için, kendimce belirti arıyorum. ne göğüs ne bel ne kasık tık yok. biz hemen sonuca ulaşalım istiyoruz ama bebişlerimiz için as daha sabredicez. bu saatten sonra dua edip olumlu düşünüp beklemekk.

biraz daha dayan inş. önce sen sonrada arkandan biz hamileyiz haberlerini vericessss

Ben adete göre, transfer gününe göre hesapladim ikiside aynı sonuç çıktı canım

Canım senin geçen hafta cumartesi günü 3. gün embriyosuydu hatırladığım kadarıyla. Benim de pazartesi 5. gün embriyosu. Aynı zamanda opu yaptırmıştık. Dene bakalım çıkarsa haber ver mutlaka. Ben Ahmet beyi aradım. Perşembe günü idi testim. Ben çarşamba gelsem olur mu dedim. Olur dedi. Ben kanda çarşamba baktıracağım.

X