haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Opudan önce bir antibiyotik vermişlerdi. Daha önce de kullanmıştım. Eşim ve ben , ikimiz de kullandık.İçinde 3 tane var. Sana ondan verdiler mi? Çok feci mide bulantısı yapıyor.

Yokk herhangi bi ilac vermediler...ozaman migde bulantisi normal....herkese farklki bi tedavii uyguluyolar

kızlarr kendimden de haber vereyim birazzz.tedavim başladı merkez indirim yaptı biraz bana ilaçlarımı da uygun fiyatlara aldık tanıdık bir eczaneden :21::21::21::21: bugün ikinci iğnemi yaptımm.gonalf 225 yapıyorummm umutluyom mutluyumm sizlerin mutlu haberini alıdıkca daha çok umutlanıyorum:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
bu sefer tedavimi kafama takmıyorum hiç gezip tozuyorum doluyum baya:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:Allahımmm hepimize nasip eder inşallahhh

En guzeli takmamak bende hic ilgilenmed ise gidip geldim boyle daha iyi geciyo zaman....son 3 gun sersem gibi oldim yillik iznimi kullandim evdeym

Arjin yok oyle bisi demedilef..benim en buyuk yumurtam 7.gunde 19 mm Zaten benim anlamadigim catlafma ignesibi yaptimm hic bi agrim yok catladigiba dair acaba ters giden bisilermi var

Canım zaten çatlamaması gerekiyor.Daha iyi ağrımasın.Çatlamadan folikülün içinden yumurta hücresini çekiyorlar.Erken çatlarsa toplanamıyor.Benim çok ağrımıştı.opu önceki gece çok korkmuştum çatladılar diye.Ama çatlamamışlardı.İğneden 36 saat sonra çatlıyor.

kızlarr kendimden de haber vereyim birazzz.tedavim başladı merkez indirim yaptı biraz bana ilaçlarımı da uygun fiyatlara aldık tanıdık bir eczaneden :21::21::21::21: bugün ikinci iğnemi yaptımm.gonalf 225 yapıyorummm umutluyom mutluyumm sizlerin mutlu haberini alıdıkca daha çok umutlanıyorum:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
bu sefer tedavimi kafama takmıyorum hiç gezip tozuyorum doluyum baya:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:Allahımmm hepimize nasip eder inşallahhh

Hayırlı olsun şekercim :KK16::KK16: bir an önce hamile olup gel inşallah senden çok ümitliyım kader arkadaşım :21:

Anladım canım.O zaman sana bol bol sağlıklı ve kaliteli yumurtalar diliyorum ve senin gibi azimli.Nede olsa senin genini taşıyacaklar.

amin inşallah hepimize. müdürem ben buraya gelirken ağlayarak ayrılmıştım bebekler güçlü anne ister sakın unutma bunu dedi ben güçlü olayım ki benden güç alıp tutunsun bana :)

Yokk herhangi bi ilac vermediler...ozaman migde bulantisi normal....herkese farklki bi tedavii uyguluyolar

İlaçlardan dolayı bende feci bir yanma ve ağrı olmuştu transferden sonra.Hatta o kadar kötü olmuştum ki ilaçlarımı bile aksatmaya başlamıştım. Doktorun sana da verecektir. Mutlaka sor doktoruna, mide koruyucu kullanabilirmiyim diye. Tamam derse kullan mutlaka arkadaşım.

12.gün degerim 529 :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
Simdi ne olcak ben baska sehirdeyim, tup bebek merkezim baska. Yeni dr bulmam lazim. Dr a bi 2 hafta sonra mi gidilir kese ve kalp atisi icin
Birde benim son adet tarihim 26 mayis , transfer 9mayis o zaman kac haftaligim

Son düzenleme:
12.gün degerim 529 :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
Simdi ne olcak ben baska sehirdeyim, tup bebek merkezim baska. Yeni dr bulmam lazim. Dr a bi 2 hafta sonra mi gidilir kese ve kalp atisi icin
Birde benim son adet tarihim 26 mayis , transfer 9mayis o zaman kac haftaligim

Neredeyse 1 aylık tatlım. :) Transfer tarihine 2 hafta ekliyorsun.

X