haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

son 6 tane kaldı arkadaşlarr

Sanırım mayıs ayı topiği gibi haziran ayı topiğindede öğretmen çook olacak...bende öğretmenim ve haziran başlamak için iyi bir zaman aslında olurda eğer tutarda bebeklerimize kavuşursak dinlenmemiz gereken düşük riskinin fazla olduğu dönem evlerimizde olacağız inşallah..superisi kısa protokol mü uygulanacak canım sana..

aynen canım ya bende öle düşündüm okul başlamadan ne kadar dinlenip düşük riskine önlem alabilirsem diye
hayırlısı olur inşallahhuzun protokol olcak bu cuma lucrine başlıyorum adet oluncada tedaviye başlanacak

Ben de bugün gonal f in 8. İğnesini vurdum, yarın kontrolüm var inşallah yeterince büyümüştür yumoşlarrr :)

listemiz tamamlanmıştır arkadaşlar herkese kolaylıklar diliyorumm

Kizlar ya aklima takildi size sorayim dedim. Doktorunuz tutma ihtimali yuzde kac dedi?

canım ben artık böyle şeylere inanmıyorum kişisel fikrim.çünkü ilk tedavimde herşey müthiş gitmişti cam gibi embriyo transfer ettik tutma oranı çok yüksek demişti çok da umutluyduk ama enfeksiyon geçirdim bir anda kanamam başladı ve sonuç negatif:
bu tedavimde fikirlerim değişti artık ne yumurta sayısını kafama takcam ne de başka birşeyi çünkü nasibimde varsa ve Allah bana bunu bu tedavimde nasip edecekte her türlü olacağının inancındayımm

elifnaz canım bıgün kontrol var diyodun ne dedi doktor :26::26::26:

Canim benim gittim.yumurtalarin dueumu iyi dedi.gonlfin miktaribi azaltalum dedi.fakat turgut beye soralum dedi ana ulasamadi.neyse sonradan burdaki dr aradi.turgut by donmus.yarin tekrar kan tahlili istemis.ogleden sonra yine muayene var.belki yarin ovitrali yaoariz.o zaman opu persembe olur.hayirlisi.karsilassak ne iyi olur.tanisirdikta.yarin bide uzin isleriyle ugrascam .sevk olmassa rapor bakalim.kizlar bol bol dua edelim.ben simdi yasin okuyacam.allahim kabul etsin

günaydin.......bian önce başlamakk istiyorum tedavimee........amaa dahaa adete 1 haftaa varr

ben yarın hastaneye gidicem rapor çıkarma işlemlerimi başlatıyorum vatana millete hayırlı olsun.. sen ne zaman başlıcaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…