haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

:KK64: :KK64: :KK64: :KK64: ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ HAMİLEYİM KIZLAAAAAR DARISI BAŞINIZA İNŞAALLAH:nazar::nazar::nazar:

ahha canım tebrik ederim allahım tamamına erdirsin canım :))))))

Kizlar gunaydin. Bugun ilk defa moralim bozuk uyandim. Normalde hic dusunmuyodum. Ilaclari alirken aklima geliyodu sadece, simdi sanki tutmamis gibi hissediyorum.

kuzum hemen böyle düşünme diycem bende aynıydım ama sakin olmaya çalış lütfen bebişin için

evet cnm .10.gündeyim.sonuç 159,31.inşallah devamı gelir.ya sevinemiyom.ağrılarım var.normalmi.inşallah değerlerimde yükselir.allah herkese nasip etsinnnnnn.

ayyyy çok sevindim canım yaaaaaa ne güzel haber değerinde çok iyi çıkmış maşallah:)))))))

Kızlar ben bugün dayanamadım sabah idrar testi yaptım ilk 1 dakikanın içinde belirgin şekilde çift çizgi çıktı..Sonra eşime dedim kalk gidiyoz test yaptırmaya.Neyse az önce merkezden aradılar transfer gününü saymazsak bugün 8. gün ve değerim 76....zaten tek embriyo konulmuştu 5. gün embriyosuydu...Sanırım HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Sanki rüyada gibiyim.İnanamıyorum...
Rabbim isteyen herkese tez vakitte nasip etsin.Tüm evlat isteyen herkese...

hayırlı uğurlu olsun canım bugün ne güzel büssürü hamiş var :))))))

destina nerdesin kızzzz.hiç görünmüyon.hayırdır.naptın tekrar test yaptınmı

bugün testi tekrar yaptırdık 12. gün değerimiz 138 çıktı 10 gün sonra kese görmeye gitcez

canım tebrikler :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: haziran ayı hepimize uğurlu geldi :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:64:::nazar::nazar::nazar::nazar:aman nazar değmesin bize:nazar::nazar::nazar::nazar::KK64:

demi ya ne güzel dolu hamiş var beyawwww:)))))))

Son düzenleme:
kızlar herkes hamile kalsın haziran anneleri diye başlık açalım ya da şubata denk geliyor doğumlar galiba şubat 2014 anneleri daha uygun olur başlığı :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK64::

Son düzenleme:
yaa bugün canım sıkıldı biraz.kayseride olsam kendi druma görünürüm.2yere kan verdim .aile hekimim sanki değerimi beyenmedi.moralim bozuldu.turgut bey değerin gayet iyi dedivalla sevinemedim bile.ya bu normal bi gebelik deil.anlatamıyosun

kızlar merhaba ben daha öncede yazmıştım bende 5-6 temmuz gibi adet olup tüp bebeğe başlıycam sizlerden gelen pozitif haberler bana umut oluyor çok mutlu oluyorum hamile olan arkadaşlara Allah sağ salim kucaklarına almayı nasip etsin tedavide olanlarada hayırlısıyla pozitif görmeyi nasip etsin inşallah elifnaz arkadaşım değerle ilgili hiç canını sıkma ben geçen sene bi düşük yaşadım ve düşüğün tek sebebi aynı senin gibi aile hekimin değerimi beğenmeyip bana bi sürü olumsuz şey söyleyip stres yaratmasıydı ( adam dış gebelik olabilir yada bebek sakat olur gibi şeyler saçmaladı ) o yüzden sakın sen moralini bozma

merhaba arkadaşlar benim de transferim dün gerçekleşti 5.gün embriyosuydu.diğer embriyoları dondurmadılar kalitesi kotü diye ona biraz canım sıkıldı hayırlısı olsun artık bu arada tüm hamile kalan arkadaşlarımı tebrik ediyorum Allah tamamını erdirir inşallah..

canım biz tüp bebek yaptırdıkya neye göre hesaplanıyo yine son adet tarihine göremi biraz karışık yani anlamadım

canım Google tüp bebek gebelik haftası hesaplama yaz hesaplayıcılar çıkıyor transfer tarihini yazınca hesaplıyor ben kk dan yaptım sanmıştım az önce denedim orada sadece tahmini doğum tarihinizi yazın diyormuş sadece sen internet sayfalarında dediğimi yazıp ara

merhaba arkadaşlar benim de transferim dün gerçekleşti 5.gün embriyosuydu.diğer embriyoları dondurmadılar kalitesi kotü diye ona biraz canım sıkıldı hayırlısı olsun artık bu arada tüm hamile kalan arkadaşlarımı tebrik ediyorum Allah tamamını erdirir inşallah..

hayatım canını sıkma hiç bu başlık çok uğurlu inşallah sana da uğur getirecek sen göbişindeki bebişini düşün şimdi

kendi doktorum tatilde idi bu gün geldi görüştük tam istediğim kıvama gelmişsin dedi :))) gonal f dozunu düşürdü pazartesi yumurta toplama işi olabilirmiş Allahım herkese hayırlısını verrr

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Benm pzt raporum bitti çalışmaya başladım arada bakıyorum size, ama cevap yazamadm. Bir sürü pozitif olduk ne mutlu. Mart annesimi olcaz bz şimdiiii :)
Kısaca durumumu anlatayım
Benm embriyom 3.gün embriyosuydu.8.gün yani pzt eve gelirken bir ucuz 2 pahalı test aldım. Perşembeye kadar her sabah birer birer yapacaktım. Ama ilk akşam eve gidince şu ucuz olanı yapayım dedim 1-2 dak sonra 2.çizgi çıkınca gece hastaneye koştum test yaptırdım. Değerimiz 56, 10.gün değerim 155 birz önce yine verdim 3.kez 2 saate çıkar. Rabbim inşallah sağlıla kucağıma almamızı da nasip eder, sağlıklı,ahlaklı, vicdanlı çocuklarımız olur inşallah.
Dileyip isteyen herkese de en uygun zamanda rabbim verir inşallah

yaa bugün canım sıkıldı biraz.kayseride olsam kendi druma görünürüm.2yere kan verdim .aile hekimim sanki değerimi beyenmedi.moralim bozuldu.turgut bey değerin gayet iyi dedivalla sevinemedim bile.ya bu normal bi gebelik deil.anlatamıyosun

Canım hiç sıkılmasın.Önemli olan uzman görüşü.Bence de değerin çok güzel.

Ne guzell herkes degerlerini yazmis...benim yarin opum var ama asiri migdem bulaniyo sizde olmusmuydu.bide dun catlama ignesini ben kendim yaptim.aranizda yapan varni

X