haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

kızlar maşallahh bu nasıl bir topik oldu öle :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
hamile arkadaşlarımm hepinizi ççookkk tebrik ediyorumm darısı bizlere diyorum inşallahhhh:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
hamişş arkadaşlarımızı listeye ekleyeyim kaç oldu bilmiyorum walllaa:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
unuttuğum olursa hatırlatın arkadaşlarrr çok öpüyorum hepinizi :21::21::21::21::21::21::21::21:

kızlar maşallahh bu nasıl bir topik oldu öle :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
hamile arkadaşlarımm hepinizi ççookkk tebrik ediyorumm darısı bizlere diyorum inşallahhhh:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
hamişş arkadaşlarımızı listeye ekleyeyim kaç oldu bilmiyorum walllaa:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
unuttuğum olursa hatırlatın arkadaşlarrr çok öpüyorum hepinizi :21::21::21::21::21::21::21::21:

canım şafak ta var.

Kızlar ben bugün dayanamadım sabah idrar testi yaptım ilk 1 dakikanın içinde belirgin şekilde çift çizgi çıktı..Sonra eşime dedim kalk gidiyoz test yaptırmaya.Neyse az önce merkezden aradılar transfer gününü saymazsak bugün 8. gün ve değerim 76....zaten tek embriyo konulmuştu 5. gün embriyosuydu...Sanırım HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Sanki rüyada gibiyim.İnanamıyorum...
Rabbim isteyen herkese tez vakitte nasip etsin.Tüm evlat isteyen herkese...

Teeebbbbrikleerrrr :) Ya hep güzel haberler duyuyoruz umut oluyor :)

yawyaw bu arada senin yumiler ne durumdaydı en son.Çatlatma iğnesi sonrası hemşire bana ağır kaldırma, dar şeyler giyme yavaş hareket et demişti.Yumurtalar çatlamasın diye.

Kızlar masallah ya çok güzel hamile doldu ortalik :nazar::nazar::nazar: görüp yazmadığım hamile varsa tebrik ediyorum malum çok olunca karistiriliyor :KK64::KK49: transferi olacak olanlara hayırlısı ile bebiklerini alıp.gelmelerini diliyorum Allahtan :emir_bebek: opu yapilacaklara bol ve kaliteli yumurtalar diliyorum biran önce hamile olarak dönerler inşallah :KK49:

merhaba arkadaşlar benim de transferim dün gerçekleşti 5.gün embriyosuydu.diğer embriyoları dondurmadılar kalitesi kotü diye ona biraz canım sıkıldı hayırlısı olsun artık bu arada tüm hamile kalan arkadaşlarımı tebrik ediyorum Allah tamamını erdirir inşallah..

Benim de aynısı oldu canım.18 yumurta toplanmıştı. 13 ünü döllediler. 10 tanesi döllendi. 3. günde herşey iyiydi. 5. günde 3 tane kalmış. Zaten o gün transfer olmuştum. Ertesi gün aradılar hiç dondurulacak embriyon kalmadı diye. Ağlamaya başladım. Umutsuzluğa kapıldım. Dondurma işlemi için iyi olması yeterliş değilmiş. Belirli şartları da sağlamalıymış canım. Sadece dondurulmaya müsait değilmiş. Canını sıkma. Benim çarşamba günü test yaptıracağım. Sonucumu söylerim sana . Ben pozitif olduğunu düşünüyorum. Rahat ol.

Ne guzell herkes degerlerini yazmis...benim yarin opum var ama asiri migdem bulaniyo sizde olmusmuydu.bide dun catlama ignesini ben kendim yaptim.aranizda yapan varni

Opudan önce bir antibiyotik vermişlerdi. Daha önce de kullanmıştım. Eşim ve ben , ikimiz de kullandık.İçinde 3 tane var. Sana ondan verdiler mi? Çok feci mide bulantısı yapıyor.

canım senide tebrik ediyorumm:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlarr şuan listemizde 9 hamişimizzzzz varrrr maşalllahhhh diyorummmm anne adaylarınaaa.halayları gelsin bakalımmm:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::

Ne guzell herkes degerlerini yazmis...benim yarin opum var ama asiri migdem bulaniyo sizde olmusmuydu.bide dun catlama ignesini ben kendim yaptim.aranizda yapan varni

Ben yapmıştım ama midem falan bulanmamisti canım. Herkesde aynı yan etki yapacak diye bir kural yok tabiki sende yapmıştır

Benim de aynısı oldu canım.18 yumurta toplanmıştı. 13 ünü döllediler. 10 tanesi döllendi. 3. günde herşey iyiydi. 5. günde 3 tane kalmış. Zaten o gün transfer olmuştum. Ertesi gün aradılar hiç dondurulacak embriyon kalmadı diye. Ağlamaya başladım. Umutsuzluğa kapıldım. Dondurma işlemi için iyi olması yeterliş değilmiş. Belirli şartları da sağlamalıymış canım. Sadece dondurulmaya müsait değilmiş. Canını sıkma. Benim çarşamba günü test yaptıracağım. Sonucumu söylerim sana . Ben pozitif olduğunu düşünüyorum. Rahat ol.

Canım niye transfer gününün ertesini beklemişlerki.Benimde 5. gün e 5 tane gelmişti.2 sini transfer ettiler.3 ünü de aynı gün dondurdular.6. güne zaten embriyo zor dayanır.Doğal ortamında olmadığı için.

tüm anne adaylarımızı tebrik ediyorum sıkıntısız hamilelik dönemi geçer de kolayca bebeklerinizi kucağınıza alırsınız inşallahhhh aminnnnnnnnn

Canım niye transfer gününün ertesini beklemişlerki.Benimde 5. gün e 5 tane gelmişti.2 sini transfer ettiler.3 ünü de aynı gün dondurdular.6. güne zaten embriyo zor dayanır.Doğal ortamında olmadığı için.

Süperman olabilecekleri donduruyorlarmış sanırım canım :) Çok üzülmüştüm ilk. Bir de tutmazsa aynı şeyleri tekrar yaşayacağım :KK43:

kızlarr kendimden de haber vereyim birazzz.tedavim başladı merkez indirim yaptı biraz bana ilaçlarımı da uygun fiyatlara aldık tanıdık bir eczaneden :21::21::21::21: bugün ikinci iğnemi yaptımm.gonalf 225 yapıyorummm umutluyom mutluyumm sizlerin mutlu haberini alıdıkca daha çok umutlanıyorum:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
bu sefer tedavimi kafama takmıyorum hiç gezip tozuyorum doluyum baya:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:Allahımmm hepimize nasip eder inşallahhh

yawyaw bu arada senin yumiler ne durumdaydı en son.Çatlatma iğnesi sonrası hemşire bana ağır kaldırma, dar şeyler giyme yavaş hareket et demişti.Yumurtalar çatlamasın diye.

Arjin yok oyle bisi demedilef..benim en buyuk yumurtam 7.gunde 19 mm Zaten benim anlamadigim catlafma ignesibi yaptimm hic bi agrim yok catladigiba dair acaba ters giden bisilermi var

Ben yapmıştım ama midem falan bulanmamisti canım. Herkesde aynı yan etki yapacak diye bir kural yok tabiki sende yapmıştır

Sevindimmm kendi ignesini yapanlara..korktm acaba yapamdimmi diye hicc agr yok sadece migde bulantisi

allah sağlıklı kucağınıza almayı nasip etsin bugünler en güzel en sevinçli günleriniz tadını çıkarın.bizlerede dua edin hamilelerin duası kabul olumuş.yarın test günüm saatler geçmiyor.darısı bekleyenlerin başına

X