haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

herkeze hayırlı cumalar,rabbim hamile arkadaşların bebeklerini kucağına almayı nasip etsin,bana ve tedavide olan arkadaşlarımada hamilelik nasip etsin ,ben 2 aşılama ve 2 tüp bebek denedim,7 yıldır bekliyoruz,şimdi 3. cü tüp bebek için hazırlanıyorum,eger gönlünüzden geçerse elinizde kalan ilaçları göndermek istermisiniz,size çok dua ederim ,

Allah yardımcımız olsun arkadaşım :KK43:
Amin canım.Ben hep kendimi suçladım.Negatif düşündüm diye mi tutmadı diye.Pozitif düşün pozitif olsun diyorum kendime.Ama yapamıyorum.Bazen rahatlıyorum bazen stres oluyorum.Sen canım yapabiliyorsan tutacak diye düşün.İnşallah tutar.Yumurta kalitesini dert etme.Benim her şey mükemmeldi.Doktor süper dedi.Tutmadı.Embriyo kaliteleri düşük olanların tuttu.Bu iş şans.%80.

herkeze hayırlı cumalar,rabbim hamile arkadaşların bebeklerini kucağına almayı nasip etsin,bana ve tedavide olan arkadaşlarımada hamilelik nasip etsin ,ben 2 aşılama ve 2 tüp bebek denedim,7 yıldır bekliyoruz,şimdi 3. cü tüp bebek için hazırlanıyorum,eger gönlünüzden geçerse elinizde kalan ilaçları göndermek istermisiniz,size çok dua ederim ,

Canım 2-3 günlük geçmişi oku.Bir arkadaş vermek istiyor.Elinde baya ilaç kalmış.

dogru soyluyosun bende bu sabaha kadar ıyıydım bugun bişey oldu :KK37:

canım lütfen ii şeyler düşünmeye çalış, bugün cuma bol bol dua edelim, rabbimize sığınalım. herbirimiz elimizden gelenin fazlasıyla yaptık bundan sonrası takdiri ilahi.

ki iyi şeyler düşünelim mutlu olalımki bebişlerimiz etkilenmesinn annesii

yakınlarınıza söylediniz mi??ne tepki verdiler..kimlere söylediniz?? ben aileme eşimin ailesine(yıllardır dört gözle bekliyolardı) ve çok samimi arkadaşlarıma ama onlara da sıkı sıkı tembih ettim kimseye söylemeyin diye..

Bende eşime ve kayinvalidemlere söyledim çok sevindiler.. Hele kayinvalidem daha ben 'ama kimseye söylemeyelim' derken bütün sulaleyi aradı yani herkes biliyor ama daha kese bile görmedik. Allah korusun bir aksilik olursa herkese ayrı ayrı açıklama yapmamız gerekir :KK31:

Ay bide hamileler ben çok evhamliyim. Kendimi yedim ya. Sürekli belirti takip ediyorum basım dönmeyince falan eyvah galiba bu bozuk gebelik eyvah yoksa degerimmi düşmeye başladı falan derken moralim 5 dk duzelmiyor. Doktor istemedi ama acaba bir test daha yapmalimiyim :KK31:

Yani benim goguslerim sisti, kasiklarimda ara ara batma oluyo, uyusuyo gibi ne bileyim. Bunlari ilaclarda yapiyodur buyuk ihtimal. Onun icin anlamiyorum. Bide yumurta kaliteleri dusuktu bende takildim ona hep aklima geliyo bugun :KK43:

canım bu kaçıncı yazışım bilmiyorum ama zevkle hiç sıkılmadan yazıyorum batmalar bebişe işaret diye düşünüyorum ben çünkü trnasferden sonra çok araştırdım internette batma olnalar hep hamiş kaldı ve bendede olmuştu arı sokması ya da iğne batması gibi durumlar bebişin yerleşme çabası gibi geliyor.

Tebrik ederim canım.Çok güzel bir haber.Ağrılar normal zaten belirti.Ben ağrım yok diye stres yapıyorum.

teşekkür edrim cnm benm.yıllar sonar bugünleri gördük ya allah'a ne kadar dua etsek azdır.allah
'ım hepimizinkini tamamına erdirsin.şu güzel günler,aylar yüzü suyu hürmetine......

kızlar hepinize çok teşekkür ederim :KK19: İnşallah Allah hepimize sağlık huzurlu evlatlar nasip eder. bazen insan karamsarlığa düşüyor böyle. bizde aileler bile bilmiyo, insanların elinizi çabuk tutun' niye düşünmüyosunuz laflarından çok bunaldım. ne çektiğimiz bir Allah bir de biz biliriz :KK50:

evet cnm .10.gündeyim.sonuç 159,31.inşallah devamı gelir.ya sevinemiyom.ağrılarım var.normalmi.inşallah değerlerimde yükselir.allah herkese nasip etsinnnnnn.

canımm hayırlı uğurlu olsun, RABBİM bu mübarek günde evlat hasreti çeken bütün arkadaşlarımızı senin gibi sevindirsin inşş... sağlıkla kucağına almak nasip olsun inş...

X