haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Hamile oldugunu ogrenen arkadaslari tebrik ediyorum. Hayirli olsun Allah tamamina erdirsin insallah..darisi basimiza

Arkadaşlarım merhaba bende 2.denememi yaptım bu ay dondurulmuslarla 2 tane blastosist transfer edildi 17sinde. Haftaya perşembe test günüm inşallah sizlerin bu uguru bana da uğur getirir :))

canım benim de sürekli ateşim var transferden beri ama doktoruma sormayı unuttum adamı durmadan aramak da istemiyorum ama kullandığımız ilaçlar yapıyor diye düşünüyorum

benim de ateşim var sanırım bu ilaçlardan..ya da hızlı kan dolaşımından..ben ilk ateşimin olduğu gün acile gittim ateş düşmeyince..doktor bi şey bulamadı çok hafif faranjit var dedi..çünkü test günü nasılsa olmadı diye buz gibi şerbet içmiştim.ah ben ah..yani doğal bi şey sanırım bu bi süre sonra geçiyo..

yakınlarınıza söylediniz mi??ne tepki verdiler..kimlere söylediniz?? ben aileme eşimin ailesine(yıllardır dört gözle bekliyolardı) ve çok samimi arkadaşlarıma ama onlara da sıkı sıkı tembih ettim kimseye söylemeyin diye..

ben her gün moralsiz uyanıyodum canım her gün adet sancısıyla..Rabbim ol dediyse çoktan oldu bitti inşallah..Sen moralini yüksek tut ama biliyorum ki çook zor..

Yani benim goguslerim sisti, kasiklarimda ara ara batma oluyo, uyusuyo gibi ne bileyim. Bunlari ilaclarda yapiyodur buyuk ihtimal. Onun icin anlamiyorum. Bide yumurta kaliteleri dusuktu bende takildim ona hep aklima geliyo bugun :KK43:

geleceğin güzel annelir hayırlı sabahlar ben gece dayanamadım yine test yaptım ikinci çizgi dünkü gibi silik çıktı normal adetime daha iki gün var silik çıkmasının nedeni çok yeni olduğu için sanırım kan sonucunu da saat iki de alacağım

geleceğin güzel annelir hayırlı sabahlar ben gece dayanamadım yine test yaptım ikinci çizgi dünkü gibi silik çıktı normal adetime daha iki gün var silik çıkmasının nedeni çok yeni olduğu için sanırım kan sonucunu da saat iki de alacağım

canım tebrik ederimm.:KK19: transferın kacıncı gunu?

Arkadaşlarım merhaba bende 2.denememi yaptım bu ay dondurulmuslarla 2 tane blastosist transfer edildi 17sinde. Haftaya perşembe test günüm inşallah sizlerin bu uguru bana da uğur getirir :))

Seninle aynı durumdayız canım.Benimde 2. denemem.Ayın 17. sinde 2 tane dondurulmuş blastosist taransferi yapıldı.Test günümüz aynı.Kendini nasıl hissesdiyorsun belirti var mı?

Tüm hamile arkadaşlar gözünüzaydın, Allah bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin. Tedavide olan arkadaşlar inşallah sizlerin de hayırlısıyla hamile haberlerini alırız. Benim tedavim Ağustosa ertelendi, sabırsızlıkla bekliyorum. Sizleri takipteyim. Bana umut oluyorsunuz :)
arkadaşım ankara da mı yaptıracaksın?? neden ertelendi? bende temmuzda gidip başvuracam bakalım hemen tedaviye başlatırlar mı bilmem ama :44:
Kizlar gunaydin. Bugun ilk defa moralim bozuk uyandim. Normalde hic dusunmuyodum. Ilaclari alirken aklima geliyodu sadece, simdi sanki tutmamis gibi hissediyorum.
aaaa :KK20:olur mu senin nickin ney muuuuussssmutlu kızz senin mutlu olman lazımm :KK9:

Kızlar öğleden sonra transferim var duanızı eksik etmeyin benden :KK43:(
rabbim emeklerini boşa çıkartmasın:KK16:

yakınlarınıza söylediniz mi??ne tepki verdiler..kimlere söylediniz?? ben aileme eşimin ailesine(yıllardır dört gözle bekliyolardı) ve çok samimi arkadaşlarıma ama onlara da sıkı sıkı tembih ettim kimseye söylemeyin diye..
bencede söylemesinler söyleyince bide sonu kötü olunca daha çok üzülüyo insanc:KK43::KK43: kendimdn biliyorum ben 2010 da kendiliğinden hamile kaldım tabi sevincten heeeeerkkeeese yaydık ama kalp atışını duyamadıkk :KK43::KK43::KK43:

Yani benim goguslerim sisti, kasiklarimda ara ara batma oluyo, uyusuyo gibi ne bileyim. Bunlari ilaclarda yapiyodur buyuk ihtimal. Onun icin anlamiyorum. Bide yumurta kaliteleri dusuktu bende takildim ona hep aklima geliyo bugun :KK43:
orasını allah bilirr!! ben seni çoook iyi anlıyorum :KK34:geçen sene benimkide 2.kaliteydi sürekli aklıma kötü kötü getiriyodum ama benimki nasip değilmiş inş seninki sana nasip olurrrr:KK16::KK16::21:

ahanda sende inş hamilesindirrrrr :KK49::nazar::nazar::nazar::nazar:

arkadaşım ankara da mı yaptıracaksın?? neden ertelendi? bende temmuzda gidip başvuracam bakalım hemen tedaviye başlatırlar mı bilmem ama :44:

aaaa :KK20:olur mu senin nickin ney muuuuussssmutlu kızz senin mutlu olman lazımm :KK9:

rabbim emeklerini boşa çıkartmasın:KK16:

bencede söylemesinler söyleyince bide sonu kötü olunca daha çok üzülüyo insanc:KK43::KK43: kendimdn biliyorum ben 2010 da kendiliğinden hamile kaldım tabi sevincten heeeeerkkeeese yaydık ama kalp atışını duyamadıkk :KK43::KK43::KK43:

orasını allah bilirr!! ben seni çoook iyi anlıyorum :KK34:geçen sene benimkide 2.kaliteydi sürekli aklıma kötü kötü getiriyodum ama benimki nasip değilmiş inş seninki sana nasip olurrrr:KK16::KK16::21:

ahanda sende inş hamilesindirrrrr :KK49::nazar::nazar::nazar::nazar:

dogru soyluyosun bende bu sabaha kadar ıyıydım bugun bişey oldu :KK37:

X