haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

cnm hayirli olsn rabbim kucagina almayi nasip etsn ben ilaclarina talibim tabi sende uygun gorursen

İnsan galiba devamlı negatifle karşılaşınca aksi ihtimali çok düşük tutuyor kafasında. Sabahtan beri ki durumum bundan kaynaklanıyor herhalde. Hani hep derler ya oldu ama hiç inanamadım. Olursa ben de inanamıycam galiba

dur bakalim hemen karamsarliga kapilma. cikmadik candan ümit kesilmez insallah kan testi sonucun bugünkü lekelenmeyi yalanlar :)

kızlar bizim olduğumuz ilçede kan testi haftada bir gün olduğu için diğer hafta ancak yaptırabileceğim bu gün 9. günüm acaba yarın ilk idrarla yapsam çıkarmı

cikabilir canim ama eger cikmaz ise sakin moralini bozma. bazi durumlarda henüz idrara karismasi icin erken olabiliyor.

kan verdim saat onikide alıcam inş.hemşireyle görüştüm kahverengi mi diye sordu evet deyince yaptır dedi. belki vajinal kullandığım ilacı iğneye çevirebilirmiş. dua edin ne olur ((

hayirlisi canim

cnm hayirli olsn rabbim kucagina almayi nasip etsn ben ilaclarina talibim tabi sende uygun gorursen

özelden her 5 dk da bir mesaj atılabiliyormuş. atamadım o yüzden.başka bir arkadaş daha yazmış.eşimle konuştuk.ilaçları kesinlikle vereceğiz.fakat benim zor bir hamilelik dönemim var.eşim durumun henüz belli değil dedi.düşük olmasından çok korkuyoruz (Allah korusun!) o yüzden hamilelik dönemimin sonuna doğru verelim dedik.umarım beni yanlış anlamazsınız.gebeliğimin devamı şuan garanti olsa hiç düşünmem de. durum biraz karışık...ama sayenizde öğrenmiş oldum. elimdeki ilaçlarla 3 kişinin birden duasını alacam inşallah...

canım çok sevindim kusura bakma dün pek gelemedim misafir vardı ama aklımda sende kaldı

transfer nasıl geçti şimdi nasılsın ne ilaçlar verdi turgut bey kaç embriyo transfer edildi ayyyy ne çok sordum demi yaaa

rapor almakla en iyisini yapmışsın canım artık dinlenmene bak iş güç yapma canım kendine dikkat et çok öptüm

Tebrik ederim pumpkin.çok güzel ya her güne bir güzel haber.Umarım böyle devam eder.

ne oldu canım aradınmı hastaneyi ne oldu sonuç?

Bende sabırsızlıkla bekliyorum.Bence seninki pozitif.Benim hemşire pembe ve kahverengi kan gelebilir korkma demişti.Ama pozitif çıkarsa mutlaka doktorunu ara.Kanamayı önleyici takviye ilaç verebilir.Progestan iğne çok etkili oluyor.

Pumpkin Oo bir hamile daha hayırlı olsun Rabbim hayırlı saglikli evlatlar versin inşallah

Son düzenleme:
Online laboratuvardan bakıyorum çıkmışmı diye daha tık yok. Sabah uyandığımdaki o kahverengi kanamadan sonra açıldı renk şu anda hiçbişey yok. bekliyorum bakalım. Çok zor beklemek Allahım daha zorlarından korusun

Son düzenleme:
haklisin cnm guzel bi hamilelik gecirirsn insallh kucagina almayi nasip eder insallh

inşallah canım ya ben hamile olduğunu düşünüyorum inşallah öyledir Rabbim sevdiği kulların yüzü suyu hürmetine meleğini sana bağışlasın

Canım korkma pozitif ol.Kahverengi kan bekleyen kanmış.Yani kanama daha önce olmuş.Kan bekleyince kahverengi oluyormuş.Adet kanaması olsaydı devam ederdi.Sanki şu an laboratuarın önünde ben bekliyorum.

neee 7 ay mııı???? yok artık bende öleyim o zamannnn bende aşılama aramazlar rezerv az zaten fsh yüksek ama diğerlerini elimden geldiğince toparlamaya çalışıyorum ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…