Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

3 yıl sonra nasıl emekli olacaksın ki.
daha yaşın genç
benim sigorta girişim . 1996
ben 52 de emekli olacağım nasip olursa. 12 yılım var .
CANIM 3 YIL SONRA OLACAĞIM DEMEDİM ESKİ KANUNA GÖRE ÖYLE OLACAKTI AMA YENİ EMEKLİLİK YASASI İLE BENDE 52-53 YAŞA TABİYİM

CANIM 3 YIL SONRA OLACAĞIM DEMEDİM ESKİ KANUNA GÖRE ÖYLE OLACAKTI AMA YENİ EMEKLİLİK YASASI İLE BENDE 52-53 YAŞA TABİYİM
öyle mi.
ben kendimi bildim bileli 52 de emekli olcam diye biliyorum . 96 yılında sigorta girişim olduğu için .
şükrediyorum hatta. 2000 yılı sonrası mı ne 56 diyorlar . emin değilim . duyduğum bu .
ben yeni çalışmaya başladığım için halimden memnunum .
uzun süre ara verdim . özelde çalışmıştım.
3,5 yıldır memurum.

öyle mi.
ben kendimi bildim bileli 52 de emekli olcam diye biliyorum . 96 yılında sigorta girişim olduğu için .
şükrediyorum hatta. 2000 yılı sonrası mı ne 56 diyorlar . emin değilim . duyduğum bu .
ben yeni çalışmaya başladığım için halimden memnunum .
uzun süre ara verdim . özelde çalışmıştım.
3,5 yıldır memurum.
BENİMDE 17 YIL MEMURLUK VE ÖNCESİ ÖZEL SEKTÖR VAR
HAKKIMIZDA HAYIRLISI NE DEYİM SAĞLIKLA HUZURLA O GÜNLERİ GÖRMEK NASİP OLUR İNŞALLAH

iyiyim canım çok şükür iş güç hep aynuı gün başlıyor bitiyor

sen nasılsın
canım iyiyim .
1 mayıs tatilinde ayvalık a gittik . 1 gün izin aldım . 4 günde hallettik oraları geldik . ama yoruldum , geberdik yollarda ve gezerken oralarda

canım iyiyim .
1 mayıs tatilinde ayvalık a gittik . 1 gün izin aldım . 4 günde hallettik oraları geldik . ama yoruldum , geberdik yollarda ve gezerken oralarda
ohh miss ne güzel yapmışsın
ee gezmenin adı yorgunluk
benimde 1 mayısda annem babam kardeşim vardı
oğlanın d.gününü yaptık
beraber piknikler gezdik çok ii geldi

canım iyiyim .

ooo benim eski muhite gitmişsin eylül ayında orda idik bizde
gezmek gitmek güzelde yorgunluk oluyor sonra

X