Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

Merhaba kızlarr 4-5 yıllık rüyam gerçek oldu dün test yaptım silik hayalet gibi çizgiyi gördüm bugün kan testi verdim hamileyim değerlerimin hızla yükselmesini istiyorum rabbimden sağlıkla kucağıma alabilirim inşallah

günaydın bir tanem çok çok çok sevindim senin adına inan :KK60::KK60::KK60::KK60:

rabbim sağlıkla sıhhatle olmasını nasip etsin inşallah

ayyyy ne güzel bir haber bu
rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inş
çok teşekkür ederim adım fulya adımla dua edermisin değerimin yükselmesi için
perşembe günü değerim yükselmesi gerek sağlıklı bir gebelik için rabbim yar ve yardımcım olsun inşallah

kızlar günaydın selam herkese

türkiye'nin her yanı soğuklar içinde bizlerde nasibimizi alıyoruz

her ne kadar hava güneşli de olsa kuru ayaz var

günaydın canım

burası çok soğuk sizlerin oraları düşünemiyorumm

heç yataktan çıkasım gelmedi bugunnnn

ay canım inşallah hayırlı haberler alırsınnnnnnnn

canım annen baban nasılllll

inşallah bir tanem

annem babam iyi şükür babamın kemo süreci devam ediyor
anneminde ikinci 3er aylık kontrolü var bu ay oda temiz çıkar inşallah

günaydın bir tanem çok çok çok sevindim senin adına inan :KK60::KK60::KK60::KK60:

rabbim sağlıkla sıhhatle olmasını nasip etsin inşallah
amin. amin.canım benim yaa bu süreçte iki defa operasyon oldum gebe kalmasaydım bu ay aşılama martta tüp bebek olacaktı rabbime binlerce şükür yeniden yeşertti dallarımı allahıma binlerce şükür

amin. amin.canım benim yaa bu süreçte iki defa operasyon oldum gebe kalmasaydım bu ay aşılama martta tüp bebek olacaktı rabbime binlerce şükür yeniden yeşertti dallarımı allahıma binlerce şükür

çok şükür canım benim

biliyorum ne zamandır istediğini senin

senin adına o kadar çok sevindim ki anlatamam

hani kendi istediğim bir şey olmuş kadar mutlu oldum :KK200::KK200::KK200::KK200:

Merhaba kızlarr 4-5 yıllık rüyam gerçek oldu dün test yaptım silik hayalet gibi çizgiyi gördüm bugün kan testi verdim hamileyim değerlerimin hızla yükselmesini istiyorum rabbimden sağlıkla kucağıma alabilirim inşallah

Canımm canımmm ne kadar sevindim bilemezsin

Rabbim gönlüne göre versin sağlıkla inşallahh dualarım seninle

ay çok sevindim inannn

paşama kardeş gelecek ne güzellll

nasıl oğluşun tedavisi olumlu sonuçlar vardır umarımmmmm

çok sağol canım ben hala şoktayım adet olayımda aşılama veya tüp bebek yapalım derken kuzum geldi
yarın değerlerim önemli iki katına çıkmalı inşallah drdan güzel haberler ile gelirim.

Oğluş iyi kekelemesi azaldı 6 aya inşallah tamamen atacak oda

ben nasılsın

çok sağol canım ben hala şoktayım adet olayımda aşılama veya tüp bebek yapalım derken kuzum geldi
yarın değerlerim önemli iki katına çıkmalı inşallah drdan güzel haberler ile gelirim.

Oğluş iyi kekelemesi azaldı 6 aya inşallah tamamen atacak oda

ben nasılsın

rabbim yüzüne güldü güzel anne
oo tedavini güzel sonuçların vermesine sevindim zamanla birşey kalmaz merak etmeeeee

ben iyiyim canım şükürler olsun günümüzeee

X