Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
Kuşummm hediyelerine bayıldım bitanemmm. Umutdeniz arkadaşım ellerine emeğine sağlık. Kesene bereket gerçekten çok zevklisinnn boşuna demiyorum burda gerçek dostluklar oluşuyor diye.. Çok mutlu oldum kuşum senin adına çeyiz tamamlandı askerinin de geliyooorrrrrrrrrrrrr oooooooooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:92:

kuşkiiiiiana ne şirin şeylersanki bana alındılar gibiçok şekerler
ne sıcak,sammiminşeyler yazmışsnsenn böyle romantik miydn
romantik kankam benmbana nolyo:44:niye duygulandm
hiç kıskanmadm

kankamgüzel günlerde kullan
umutdenizne zevklisinkesene bereket canım

Teşekkür ederim canım...Evet haklısın gerçek dostluklar oluşuyor hemde çok güzellll....

sağol cnm benim darısı size....

perim çok teşekkür ederim bitanemben de çok mutlu oldum vallaçeyizlik her şeye bayılıyorum ve askerimi daha çok özlüyorummm

sağol cnm benim darısı size....
canım zıbınım çok teşekkür ederimsen beni sadece mapıstan tanıyon da ondan garipsedin yazdıklarımı zaarr

gece kuşu güle güle kullann çok güzeller umutdeniz arkadaşın kesesine bereket

gece kuşu kızz hediyelerin çok güzell güle güle kullan ağız tadıyla inşllahh

nunu cumun da kesesine berekett

gece kusum gule gule kullan hedayelerını umarım guzel bır dostluk başlar burada
umutdenız elıne kesene bereket canım benım

Gece kuşu canım hediyelerin çok güzel umutdeniz kesene bereket tatlım

hedıyeler cok guzel zevklı hatunmuşşun vesselam ama ben cok uzgunum bı ıpucum bıle yokk ve benım kurbandada cıt yok bıraz bısıler desede yem atsam ama nerde

Herkesin topiğine girdim ama bana kim alacak merak ediyorum. en heyecanlı yeri bu olsa gerek çekilişin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…