Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
nissan güldürdün benı şeker ya canım sıkılmıstı ama ıyı geldı şımdı ben sana nedıyımm

firstnımbus ver dıcemde neyse benım ısıme yaramasada baskasının ısıne yarar nedersın gercı sen göbüşünle vermıssın ıpucuyu ama allah tamamına erdırsın kuzumm

firstnımbus ver dıcemde neyse benım ısıme yaramasada baskasının ısıne yarar nedersın gercı sen göbüşünle vermıssın ıpucuyu ama allah tamamına erdırsın kuzumm
çok sağol canım.geçen seneki çekilişte hamile değilken öyle sanılıp çok cici bebek patikleri hediye gelmişti.bu sene giydirmek nasip olacak inşallah

yok canım düşük değil tüp bebek bizimkisi
beni araştırırken kurbanı olduğum arkadaşım sürekli gebelik topiklerinde olduğumu görünce hamileyim sanmış
sonra olmadığımı öğrenince göndermekten vazgeçmişti ama ben ısrar edince istiyorum o patikleri diye göndermişti sağolsun

hımm anladımm neyse bu seneye nasıpmıss artık allahım tekrar gonlune gore versın cınsıyetı bellımı pekı nekadarlık hamılesın

gece kuşu güle güle kullann çok güzeller umutdeniz arkadaşın kesesine bereket

gece kuşu kızz hediyelerin çok güzell güle güle kullan ağız tadıyla inşllahh

nunu cumun da kesesine berekett

gece kusum gule gule kullan hedayelerını umarım guzel bır dostluk başlar burada
umutdenız elıne kesene bereket canım benım

Gece kuşu canım hediyelerin çok güzel umutdeniz kesene bereket tatlım

hepinize çok teşekkür ederim kızlar çok mutlu oldumbeni bu kadr muttlu eden umuduma ne kadar teşekkür etsem az
kızz sevoooooo sen evli misin anacım hep burdasın da

hepinize çok teşekkür ederim kızlar çok mutlu oldumbeni bu kadr muttlu eden umuduma ne kadar teşekkür etsem az
kızz sevoooooo sen evli misin anacım hep burdasın da

Güzel dostluğun yeter bana canım benim...Bu arada sevo ile beni kocalar yakında boşayacak buraya girmekten onlarla ilgilenemiyoruz...Kız sevo ilgi göster kocişine

kızlar ben bu hafta sonu bi çarşıya çıkıp bakıcam hediyeyi alıcağım öğrenci olunca zorlanıcam :26:
keşke nişanlı evli vs.olsaydı aksesuarla çeyizlik şeylerle tamamlardım neyse kızın kıs*****de ben varmışım
ve ayrıca ben yılbaşına yakın bi zaman göndermek istiyorum bi 10 gün sonra falan şuan biraz erken bence

Sevgi canım dün özel msj attım cvp vermedin.

Umduğum dağlara karlarmı yağdııı
içimde bu kadar öfkemi vardııı
ben demiştim demeyi ezberledim gitmeyi
İnsan sevdiğine böyle yaparmııı

yaa hediyeler cok güzellllllllllllllll güle güle kullan canııım çeyizlik güzel seçim ama benim kurbanım öğrenciiiiiiiiiiiiiiiiii :82:

Sevgi canım sen beni sevmiyormusun benimle ilgilenmiyorsunnnnnn:94:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…