Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
firstnımbus ver dıcemde neyse benım ısıme yaramasada baskasının ısıne yarar nedersın gercı sen göbüşünle vermıssın ıpucuyu ama allah tamamına erdırsın kuzumm:emir_bebek:

firstnımbus ver dıcemde neyse benım ısıme yaramasada baskasının ısıne yarar nedersın gercı sen göbüşünle vermıssın ıpucuyu ama allah tamamına erdırsın kuzumm:emir_bebek:
çok sağol canım.geçen seneki çekilişte hamile değilken öyle sanılıp çok cici bebek patikleri hediye gelmişti.bu sene giydirmek nasip olacak inşallah:emir_bebek:

yok canım düşük değil tüp bebek bizimkisi:KK34:
beni araştırırken kurbanı olduğum arkadaşım sürekli gebelik topiklerinde olduğumu görünce hamileyim sanmış:KK9:
sonra olmadığımı öğrenince göndermekten vazgeçmişti ama ben ısrar edince istiyorum o patikleri diye göndermişti sağolsun:KK69:

hımm anladımm neyse bu seneye nasıpmıss artık allahım tekrar gonlune gore versın cınsıyetı bellımı pekı nekadarlık hamılesın

gece kuşu güle güle kullann çok güzeller umutdeniz arkadaşın kesesine bereket :KK61:

gece kuşu kızz hediyelerin çok güzell güle güle kullan ağız tadıyla inşllahh

nunu cumun da kesesine berekett :KK3::KK3::KK3:

gece kusum gule gule kullan hedayelerını :KK9: umarım guzel bır dostluk başlar burada:KK70:
umutdenız elıne kesene bereket canım benım:KK71:

Gece kuşu canım hediyelerin çok güzel umutdeniz kesene bereket tatlım
:KK69:

hepinize çok teşekkür ederim kızlar çok mutlu oldum:KK69::KK69::KK69:beni bu kadr muttlu eden umuduma ne kadar teşekkür etsem az:KK69:
kızz sevoooooo sen evli misin anacım hep burdasın da:KK60:

hepinize çok teşekkür ederim kızlar çok mutlu oldum:KK69::KK69::KK69:beni bu kadr muttlu eden umuduma ne kadar teşekkür etsem az:KK69:

Güzel dostluğun yeter bana canım benim...Bu arada sevo ile beni kocalar yakında boşayacak buraya girmekten onlarla ilgilenemiyoruz...Kız sevo ilgi göster kocişine:KK19::KK19::KK1:

kızlar ben bu hafta sonu bi çarşıya çıkıp bakıcam hediyeyi alıcağım öğrenci olunca zorlanıcam :26:
keşke nişanlı evli vs.olsaydı aksesuarla çeyizlik şeylerle tamamlardım neyse kızın kıs*****de ben varmışım :KK9:
ve ayrıca ben yılbaşına yakın bi zaman göndermek istiyorum bi 10 gün sonra falan şuan biraz erken bence:KK34:

[/QUOTE

Kız geceee 9-6 çalışıyorum akşamları ise oğlum yatana kadar burda olmam o yattıktan sonra işim olmazsa gelirim.. dün akşmda 5dk uğradım onu yazdım çıktım durmadım.. eşimden ve oğlumdan aslaaa ödün vermemm onlar benim aşkımmm:KK69::KK69::KK69::KK69:

Umduğum dağlara karlarmı yağdııı:KK5::KK5:
içimde bu kadar öfkemi vardııı:KK53:
ben demiştim demeyi ezberledim gitmeyi
İnsan sevdiğine böyle yaparmııı:KK50::KK50::KK50:

yaa hediyeler cok güzellllllllllllllll güle güle kullan canııım çeyizlik güzel seçim ama benim kurbanım öğrenciiiiiiiiiiiiiiiiii :82:

Sevgi canım sen beni sevmiyormusun benimle ilgilenmiyorsunnnnnn:94:

X