Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
yakındada acaba kargom ne zaman gelcek başlıcak :KK24::KK24::KK24:durun daha sonrada kargo gelceekk resim yükleme sancısı başlıcakk :KK53::KK53::KK53:

Valla salı günü benim göndereceğim yavrucuk hediyelerini alacak malum mazeretim var:KK52::KK52:

tamam canım mazartesi olanlar yolayabilir diğer arkadaşlarda lütfen 15ine kadar yollamış olsun rica ediorumm:KK16::KK16::KK16:

tamam canım mazartesi olanlar yolayabilir diğer arkadaşlarda lütfen 15ine kadar yollamış olsun rica ediorumm:KK16::KK16::KK16:

sevgicim işine karışmak gibi olmasın da,yılbaşına yakın, elinde olcak şekilde gönderilse daha iyi olmaz mı? bir de ayın 15 inde maaş alıyoruz ya o bakımdan:KK37:

canım herkese iyi geceler benim uyku vaktim çoktan geçiyorr:KK42::KK42::KK53:

canlarım ne zaman isterseniz o zaman yollayın ama yılbaşına kadar yollayın ben ne olur ne olmaz diye şettim di:26:

evet ben ona göre dönücem memleketten adres verdiğim yere ne zaman gönderime başlanacak ve ne zamana kadar süre olacak??

canım ister 15ine kadar yolla istersen 15inden sonra maaş günü falan sorunsa yılbaşına 1 hafta kalada yollayabilirsin

ha iyi o zaman rahaladım valla. sorun değil de daha iyi olur bence sıcak maaşımızla hediye almak:KK64:

Sevgi ona göre bir zaman kararlaştırılsın herkes o zaman yollasın,hepimizin eline birbirine yakın zamanlarda geçsin.ihtimalleride göz önünde bulundurmak gerekiyor...
bir karar verelim bence ortak bir karar daha iyi olur :KK70:

aa ne guzel çekılış yapılmış:KK62::KK62: bıle ben yarın sabah oğrenırım dıyordum:97:

hayırlı olsun kızlar yarın alışverişe çıkarızz:KK55::KK55: biz bu heyecanla:KK52:

:KK60: ben alışveriş yapmak için 3 buçuk saat yol gidicem kolay gelsin bana :KK52:

kıyamam :KK70: ama olsun kız arada kendinide ödüllendirirsin :79: :86:

:KK9::KK9: öyle yapıcam az gezip tozayım gerçi hediyemi alıp bi iki gün sonra dönücem kargo gelirse belki bulamazlar beni.. iki günde olsa kıyak geçiyim kendime :KK60:

X