Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .

biz seni ne çok çalıştırdık ya bu çekilişte...

yok cnm ya seve seve yapıyorum inan sadece kimse kırılmadan bitsin istedim ama olmadı iştee...

canım o mümkün değill. burada yazı dili olduğu için yanlış anlamalar, kendini ifade edememeler vs. çok oluyor. Senden benden kıdemlisin bu konuda:)
Bence çok keyifli bir iş yapıyoruz biz

ne zaman kim kime çıktığı belli olacak kızlar ben pek giremiyorum saglık sorunum var o yüzden inşallah iyi bi günüm olurda hediyelerini özenle alırım

ayın 10da çekiliş hediyeler ne zaman yollanmaya başlayacak kızlar

evet evet hediyeleri ne zaman yollicaz.. küçük bi yerde okuyorum ben hediye almak için memlekete gitmeye karar verdim annemleride görücem.. ona göre erken dönücem memleketten

ayın 11 inde memleketime gidicem ama 5 6 gün kalıcam eğer erken gönderilecek derlerse ona göre 1 yada 2 gün kalıcam ondan soruyorum

ayın 11 inde memleketime gidicem ama 5 6 gün kalıcam eğer erken gönderilecek derlerse ona göre 1 yada 2 gün kalıcam ondan soruyorum

canım sana yazmadım ben yanlış anlaşılma olmasın.genele baktım da herkes heyecanlı çok ondan yazdım şaka niyetine

Son düzenleme:
anket açtım arkadaşlar tıklayın ona göre yapayımm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…