Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
cnm 1.si ben çıtırlık çıkarmıyorum. saygı çerçevesindedüşüncemi söyledim. ama işte bende buna katılmıyorum. elbise severim diyen birine t-shirt yollanamaz mı yani ille elbise mi yollanmalı. "HEDİYE" bu anlama gelmiyor. hediye paketinin içinden ne çıkacağını kimse kestiremez. alakasız hediye diye bişe olmaz cnm. ben böle düşünüyorum. çekilişe aykırıysa düşündüklerim şekilişten eleyebilirsiniz:KK45:

çıtırlıktan kastettiğim sen değil saygıdan bahsederken saygısızlık yapan
bi arkadaştı fazlasıyla gerdi ortamı
bence fikirlerin çekilişe aykır burda
yani ben yazsaydım ki sarıdan nefret ederim
bana düşünki sarı bi bluz gelmiş ne hissetmeliyim
anlatmaya çalıştığım bu
kendimizi anlatıyoruz ki zevklerimize yakın şeyler gelsin
karşı taraftakine yardım edelim sonuçta bizi tanımıyo
hediye alırken ne beğeneir ne sevmez düşünmesin diye

amonra bahsettiğimiz şeyler tamamen farklı. sen bir cismin şeklinden bahsediyosun. ben direk o cisimden bahsediyorum. kitap sevmem diyen birine tabiki kitap yollanmamalı. hitap sevmeyebilir. ama yemek kitabı sever. sanırım saha açıklayıcı oldu

arkadaslar artık gerginlige gerek yok gercekten bende vazgecmek üzereyim ama sevgiyi yarı yolda bırakmak istemediğim için vazgecmiyorum lütfen ama lütfen herkes kendini detaylı tanıtsın ve hediye alırken tanıtımlara özen gösterip ona göre alalım alacaklarımızı tmm sonucta bu hediyeleşme ama oje sevmeyen birinede nasılsa bayan oda oje göndereyim denirse hos olmayan sonuclar dogabilio :KK47: bende oje delisi olarak neyden örnek verdim he :KK52:

amonra bahsettiğimiz şeyler tamamen farklı. sen bir cismin şeklinden bahsediyosun. ben direk o cisimden bahsediyorum. kitap sevmem diyen birine tabiki kitap yollanmamalı. hitap sevmeyebilir. ama yemek kitabı sever. sanırım saha açıklayıcı oldu

şaka mı yapıyosun ben ne anlatmaya çalışıyorum sabahtan beri:KK19:

arkadaşlar kim içinden ne geçiyosa onu alır hediye beğenmemezlik diye bişey sözkonusu olamaz ayıpp..
ama hediye alıcak arkadaşlar biraz görgülü olmalı kalkıp kullanılmış defolu 2, kalite şeyler göndericeğine 1 çeyik koysun ondan iyi :KK42:
özelliklerimizden bahsederken amaç şu olmalı...evli midir bekar mıdır .. bayan açıkmı kapalımı ??
kapalı bi bayansa giysi alıcaksa ona göre seçilmeli ??
yaşını söylemeliki yaşına uygun hediye göndermeli ??
ve arkadaşlar dediğim gibi benşunu severim bunu severim şunu beğendim beğenmedim görgüsüzlük olur
neyse ben şimdiden çok heycanlandım hediye almayıda vermeyide çok severim :KK69:

sevgicim neredeyse vazgeçmek noktasındaydım.
sendemi cnm ya
ben sevgilyi tanımıyorum sizi de maalesef:KK43: bu topicte hem tanısayım hem de anı bırakayım diye varım zaten.
pireye kızıp yorgan yakma diyorum kendi kendime!
tanışırız şekerimm
şaka mı yapıyosun ben ne anlatmaya çalışıyorum sabahtan beri:KK19:

:KK57::KK57::KK57::KK57:

blackheart çekilişten çıkarılmıştır şu kitap konusunu o açmıştı o gitti kapansın artık kimse kimseyede kitap yollamasın artıkk

sevgi canım almira da katılmak istiyordu yazdın mı listeye tanıttıda kendini

aneeee neler olmuş burdaaa:26::26: kızlar azcık sabır az kaldı çekilişe :KK52::124::108: kimin kime çıktığı öğrenilince bu gerginlik gitcek yerine ne alsam heyecanı gelcek:97: bi an önce hediye almak istiyorummm:84: geçiversin şu 10 gün:86::KK52:

you know saygı göster demiş bende bana saygı göstermeyene neden göstereyim die söylemiştim ama size değil sevgi hanım bunu belirmek isterim bende bu noktoaya geliceğini tahmin edemiyordum ama kendimi suççlu hissetmiyorum bir anda kalkıpta senın ne hediye göndericeğini anladık diyipte parlayan biri ortalığı karıştırıyor uyarıysa uyarı bu şekildemi yapılması gerekiyor
çok kırıldım vede hani çekilişten çıkarıldın falan die dışlanmak
tamam arkadaşlar allaha emanet olun ben artık üyelik kaydımıda burada sonlandırıyorum
nasıl yapılması gerektiğini bilmiyorum ama buradan sesleniyorum üyeliğimi kaldırsınlar gerekli yerede mesaj atıcam iyi günler

canım kimse sana parlamadı ben onlara gereken açıklamayı yaptım ama senin ortaya attığın konu dahilinde çok şikayet geldi ve hala o konu tartışılıyor farkındaysan ama kimse seni dışlamıyor ben bana yazdın sandım birazda o yüzden çıkardım çekilişten bana değilse eğer özür dileyerek senden tekrar listeye adını yazıyorum okk :nazar::nazar::nazar:

you know saygı göster demiş bende bana saygı göstermeyene neden göstereyim die söylemiştim ama size değil sevgi hanım bunu belirmek isterim bende bu noktoaya geliceğini tahmin edemiyordum ama kendimi suççlu hissetmiyorum bir anda kalkıpta senın ne hediye göndericeğini anladık diyipte parlayan biri ortalığı karıştırıyor uyarıysa uyarı bu şekildemi yapılması gerekiyor
çok kırıldım vede hani çekilişten çıkarıldın falan die dışlanmak
tamam arkadaşlar allaha emanet olun ben artık üyelik kaydımıda burada sonlandırıyorum
nasıl yapılması gerektiğini bilmiyorum ama buradan sesleniyorum üyeliğimi kaldırsınlar gerekli yerede mesaj atıcam iyi günler

bu sana son cevabım sonra istedigini yazıp istedigini yapabilirsin
1. ben parlamadım seni yanlıs yapmaman için uyardım cunku hediye söyleyenler cekilişten çıkarılıyordu eskilerde tamamen iyi niyetli yazdım çünkü alacağın 2 hediyeyi söyledin
2.aramızda kac yas var bana kalkıpta ona ne oluyor diyemezsin bu çekilişte bende varım

sevgi hanım lütfen eklemeyiniz daha adımı çekilişe eğer burda ortamı karıştıran ben olduysam genede özür diliyorum
ben sadece hedienin olup olmayacağını danışmıştım yetkili bi kaç kişiye mesaj attım üyeliğimin sonlanması için kazen bey ilgilenir umarım iyi günler

sevgi hanım lütfen eklemeyiniz daha adımı çekilişe eğer burda ortamı karıştıran ben olduysam genede özür diliyorum
ben sadece hedienin olup olmayacağını danışmıştım yetkili bi kaç kişiye mesaj attım üyeliğimin sonlanması için kazen bey ilgilenir umarım iyi günler
ona ben karışamam kendin yazacaksın son defa soruyorum katılıyormusun katılmıyormusunn

arkidişler kend,nizi tanıtmadan önce lütfen buraya katılıyorum deyip listeye adını yazdrıın sonra tanıtın kendinizi önce orya yazıyorsunuz göremiyorum kimin katılmak isteğinii

arkidişler kend,nizi tanıtmadan önce lütfen buraya katılıyorum deyip listeye adını yazdrıın sonra tanıtın kendinizi önce orya yazıyorsunuz göremiyorum kimin katılmak isteğinii

canım almira yazmıstı burayada sen o ara görmedin sanırsam:KK9:

fulya1234,sedanuröge,gecekuşu,elfcn,tatlıbadem,aslıhasan,pause,umutdeniz,ebrulisultan,blackheart,hopenotevent,matmazel,amonra,you_know,sevocan3icadıkazanı,esmer_şekerim,elif,çorummelek,cansuery,funmak,beautifulgırl,rapunzel0316,evaa,aswangcullen,serseri,yaowss,beren91,prensesperi,derinn,maıx, almira ,emzuh ,nymphadory,guns_n_roses80,

bunlar bilgilerini yollayanlar ismi olmayanlarda yollasın lütfenn...

X