Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
yok canım trip amaçlı yazmadım bende zaten hani durumum bu gibilerinden

5 Aralık olur umarım zaman açısından geniş olur en azından sıkışsın istemiyorum başka şeylerde çıkabiliyor malum.:kk77::78:

Son düzenleme:
ya bnde katılmak ıstıyorum ama tup bebek tedavısındeyım
hedıyemı yollayamazsam cok uzulurum :KK43:
malum amelıyat vede tarnsfer falan var
hedıyeler ne zamn yollanacak bellimi

5 Aralık olur umarım zaman açısından geniş olur en azından sıkışsın istemiyorum başka şeylerde çıkabiliyor malum.:kk77::78:

o zamanda sakın bana erken diye gelmeyin yani 5 aralıkta yaptırcanız sonra 10una kadar yollıcanız diğer 20 gün bi allahın kulu girmicek uğramıyacak buraya diceniz o zaman erken yaptıkk
:63::63::63::63::63:

Sevgicim ben 5 aralıkta kime hediye alcağımı öğrenirsem hangi tarihte gönderilcekse yine gerekirse 30unda dahi gönderebilirim ben kişiyi erkenden öğrenip hediyelerimi almak istedim.Gönderceğimiz tarih daha ilerki zamanda olmıcakmıydı zaten.?Eğer öyleyse 15 aralık bile olabilir erkenden göndermek değil erkenden öğrenmek isteyenlerdenim

Son düzenleme:
Sevgicim ben 5 aralıkta kime hediye alcağımı öğrenirsem hangi tarihte gönderilcekse yine gerekirse 30unda dahi gönderebilirim ben kişiyi erkenden öğrenip hediyelerimi almak istedim.Gönderceğimiz tarih daha ilerki zamanda olmıcakmıydı zaten.?Eğer öyleyse 15 aralık bile olabilir erkenden göndermek değil erkenden öğrenmek isteyenlerdenim

Her harfine katılıyorum bende...

çekiliş 5 i gözüküyor ama hala oylamayanlar ve adresini bana ulaştırmayanlar var:92:

ben 10 dedim hatta 15 olsun sevgi
maaş gününe denk gelsin daha bi hevesli olsun alışveriş:KK9:

gönderme işlemini 15 inden sonra yaparız o zaman daha uygun olur

X