Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
gunaydın kızlarrr:KK3: herkese ıyı pazarlar anlasılan kımse kalkmamıs uykudan daha:KK9:

benımde hediyelerim cuma günü geldi işyerınde hemen açtım hediyelerimi telefonuma çektim resimleri ama telefonumun kablosunu bulamadım inş. aktarıcam bugun katilim ESMER_ŞEKERİM miş. :KK16::KK16:

kendısıne msj cekmiştim zaten kesesine bereket hediyelerimin hepsi çok güzel çok beğendim butun detaylarıyla resimlerinide çektim inş. yukleyeceğim :KK52::KK52:

benim kurbanımada hediyeleri pazartesi ulaşır eline :92::92::KK49:

benımde hediyelerim cuma günü geldi işyerınde hemen açtım hediyelerimi telefonuma çektim resimleri ama telefonumun kablosunu bulamadım inş. aktarıcam bugun katilim ESMER_ŞEKERİM miş. :KK16::KK16:

kendısıne msj cekmiştim zaten kesesine bereket hediyelerimin hepsi çok güzel çok beğendim butun detaylarıyla resimlerinide çektim inş. yukleyeceğim :KK52::KK52:

sabırsızlıkla beklıyoruz hadı hadı :KK9:

canım gözün aydın bekliyoruz resimleri :82::82::82:

:KK16: arkadaşlarım güle güle kullanın hediyelerinizi...hediyele alanların ise kesesine bereket..kusura bakmayın bi süre giremedim epey birikmiş yazamadım tek tek

:nazar:ARKADŞLAR HEDİYELERİ TEK TEK BURDAN AÇMAK ÇOK ZOR OLUYOR. :KK14:SAYFALARDA TAKILIYO DONUYO BİLGİSAYRLAR.:KK50:
OYÜZDEN HEDİYELERİ AYRIYETTEN "yeni yıl çekiliş meyvelerimiz" KONU ALTINA DA KOYABİLİR MİSİNİZ? :KK55:HEPİMİZ İÇİN EN GÜZELİ BENCE..:kk77::kk77::78::78:
:nazar:LİNK
YILBAŞI HEDİYELERİMİZ...
:KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
slm kızlar uzunn zamandır giremiyodum hediyeleri için sevocana tşk ederim netim bozuldu malesef foto koyamadım hastaneden giriyorum sevocanın hedayeleri mini etek +pembe ve kırmızı don +oje ve küpe tşk ederim sevocan eteği giyip foto koymak isterdim ama bedenimden büyük almışsın:26: malesef olmuyo bana yinede çok tşk...isterseniz yarın foto koyarım:26:

Günaydın Kızlar

Koskaca 1 hafta geçti gitti bugün tam 9 gün oldu ve sevdiğimden ses seda yok sanırım artık tamamen bitti

Zor olsada artık kendimi buna alıştırmam lazım :KK43:

Günaydın canım...Üzülme lütfen bir söz var bilirsin...Gideni bırak gitsin geri dönerse senindir,dönmezse zaten hiç senin olmamaıştır diye...Çok severim bu sözü bırak o kaybetsinnn...Unutma sen çok değerlisin.:KK69:

Günaydın canım...Üzülme lütfen bir söz var bilirsin...Gideni bırak gitsin geri dönerse senindir,dönmezse zaten hiç senin olmamaıştır diye...Çok severim bu sözü bırak o kaybetsinnn...Unutma sen çok değerlisin.:KK69:

Evet canım haklısın ama unutmak ne zormuş ya nevrim döndü :KK53: ama sonuç başarısız :KK53:

evet unutmak zor
her calan telefon o zannederek bakarsın
her gordgun kısıyı o sanarsın
canın acır
aglarsın
bırsey zevk vermez
acını bagrına basar yıllarca kendını kandırmaya calısaraktan unuttum dersn
ama hep yuregın onunlan kalır
hakkında hayırlısı

slm kızlar uzunn zamandır giremiyodum hediyeleri için sevocana tşk ederim netim bozuldu malesef foto koyamadım hastaneden giriyorum sevocanın hedayeleri mini etek +pembe ve kırmızı don +oje ve küpe tşk ederim sevocan eteği giyip foto koymak isterdim ama bedenimden büyük almışsın:26: malesef olmuyo bana yinede çok tşk...isterseniz yarın foto koyarım:26:

cnm etek kot olduğu için yanlardan direk daraltabilirsin. beğendiysen eğer çok mutlu oldurum.güle güle kullan

X