Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
nissancım kul yapısı işte, arada bi tekliyolar.
benmde öyle hem bilgisayr hem internet arada bi gidiyo. bu hafta laptopum gelio allahtann
nys şekerim hadi kolay gelsin sana.
=)))
benmde başlamam lazım temzliğe ama üşeniyorummmm :S:KK70::KK52::KK52::KK74:

1616.jpg

1622.jpg

1626.jpg

Bunlarda Beren91 den gelen hediyelerim 1 haftadır malesef ekleyemedim bilgisayarıma yüklenemedi başka bilgisayardan yüklemeyi başardım. :KK9:
Berene tekrar teşekkür ederim.
:KK71:

derincim güle güle kullan bide ben bu hediyeleri güzelce paketledim ve notlar yazdım derin onların fotosunu çekmemiş ama olsun:KK1:

Arkadaşlar ne oluyor buraya yazmıyorum dye ilgilenmiyormu olduk ben konuda görünmez olarak herşeyinizi takip ediyorum okuyorum he cevap yazmaya gelince çok gerekmedikçe bişey yazmak istemiyorum olan tartışmalardan vs hepsinden haberim var
birde beim hediyesini göndermeyen arkadaşlara arayıp ulaşmadığımı nerden çıkarıyorsunuz daha vaktimiz var ayrıca ne dedik 1 hafta kala ellerinde olsun dedik hediyeler daha 10 gün var yılbaşına ne bu acele hediyesini yollamayanlara gelince umutdeniz arkdşım annesini kaybetti ve moral olsun diye zorla gönderttim ona hediye alıcak kişiye hediyelerini bumu ilgilenmemek
ne deyim bilmiyorumki
polemik çıksın hiç istemedim ama saolsun çorummelek benim ağzımdan burnumdan getirdi çekilişimi
ne demek beğenmedim
ben en başından söyledim herkesss fotoğraf eklemek zorunda!!
neden kurallara uyulmuyor ondan sonrada sevgi hiç gelmiyor
ne biliyosun arkadaşım dinlediğiniz müziklere kadar okuyorum görünmez olarak yapmayın nolur
azcık kıymet bilin yahuuu başımın etini yediniz her defasında msjlarla yok hediyemi niye yollamadı ne zaman gelcek BİRİDE desinki enim msjıma cevap vermedi ha inkar edin hadi
yapmayın lütfen ya bu kadarda hak yenmez kii

herkesin hediyesi gelsin ben kapatıırıcam topiği zaten açık kalırsa herkes birbirini yemeye dewam edicek
gerek yok böyle şeylere
sevgi konuşmuyo du şimdide susmuyo ağır konuşmuş deyin hadi bakalım

bi dahaki çekilişi sen yapma canım istersen sanırım bunalıyosun gelen sorularla, sorularla bunalmıycak herkese cevap verebilcek biri yapsın

Son düzenleme:
bi dahaki çekilişi sen yapma canım istersen sanırım bunalıyosun gelen sorularla, sorularla bunalmıycak herkese cevap verebilcek biri yapsın

hayır bunalma yok gelen msjlara cevap vererek ilgilendiğimi görün diye örnek verdim bunalma yok

derincim güle güle kullan bide ben bu hediyeleri güzelce paketledim ve notlar yazdım derin onların fotosunu çekmemiş ama olsun:KK1:

gene seninki notları çekmemiş:KK39:benimki hiçbirini çekmeyip bi de laf etmişti:KK53:
oysa neler göndermiştm:26:

kesene bereket canım:KK19:

bilemiyorum:26:çorap,patik,şal,mum,kahve kavanozu,buzdolabı süsü,iç çamaşırı takımı siyahmış hatın kırmızı severmiş beğenmemiş-tantım topiğine yazmamıştı ne bilim ben:82:
he oce,krem,terlik,toka,2 gmüş küpe,gümüş bileklik oo bi sürü not yazdm:KK8:tek tek paketledm
kahvelik kırılmışş onu bile yazamış:KK30:sanki ben kırdm:63:
nankörlük anacım:KK19:ne kadar üzüldüm:KK59:

Bugün hediyeme kavuştum bir sürü şey göndermiş arkadaşım çok sevindim pembe pembe hediyelerim oldu :)) notuna ayrıca bayıldım bana hitap ediş şekline bakın; pembe olan her şeyi seven tatlı kıza:))
çok teşekkür ediyorum buradan da kendisine,resimler yarın :KK54:
beğenmene çok sevindim tatlım.kendime alışveriş yaparmış gibi aldım hepsini:KK34:hatta şuanda giyemeyecek olsamda donundan birtanede kendime aldım:KK52:elbet birgün bende doğuracam ve zayıflayacamm.yani inşallahhhhhh:KK31:

benim kurbanım calısıyor ama ev adresi vermiş bende gnderdim bakalım ne olcek:KK53: sanırım pazartesi salı elinde olur

bilemiyorum:26:çorap,patik,şal,mum,kahve kavanozu,buzdolabı süsü,iç çamaşırı takımı siyahmış hatın kırmızı severmiş beğenmemiş-tantım topiğine yazmamıştı ne bilim ben:82:
he oce,krem,terlik,toka,2 gmüş küpe,gümüş bileklik oo bi sürü not yazdm:KK8:tek tek paketledm
kahvelik kırılmışş onu bile yazamış:KK30:sanki ben kırdm:63:
nankörlük anacım:KK19:ne kadar üzüldüm:KK59:

evet gördüm pek hoş deildi:KK19:

kızçeler lilyumum özene bezene bir paket hazırlamış o kadar duygulandım ki bugün gördüğümde şimdi eve gelebildim ve ekliyorum biraz fazla resim var sabırla bakmanızı diliyorum:KK33:
Eki Görüntüle 119098 eveeeet bu kutumun ilk hali zebra desenine bayılan biri olarak BA_YIL_DIM:KK69:
Eki Görüntüle 119099 mutlu aile tablosu:KK1:
Eki Görüntüle 119102 mutlu aile tablosu 2:KK23:
Eki Görüntüle 119100 sözlümle birlikte romantik bir kahve içmemizi dilemiş benim canımıniçi lilyumum bir kahvenin 40yıl hatırı olduğunu da eklemeden geçmemiş aldım ben mesajı lilyumum:KK34:ama çeyizime kaldırıyorum kendi evimde içerim :KK54:
Eki Görüntüle 119101 kokusuna bayıldımmmm
Eki Görüntüle 119103 noel kırmızılar olmadan olmaz:KK23:
Eki Görüntüle 119104 mum hastası olarak çoook makbule geçti bebeğim
Eki Görüntüle 119105 yorumsuz:KK1::KK34:
Eki Görüntüle 119106 sevdiğim romantik komedi filmlerden biridir:KK48:
$25122010125.jpg abur cuburlarım:KK56:
$25122010124.jpg kışın hasta olabileceğimi bile düşünmüş bitaneemmm:KK43:
$25122010129.jpg tokalarımm:KK66:
$25122010133.jpg kokoş bluzüm:KK12:

bunlar hediyelerimdi.Bunlardan ziyade beni en çok duygulandıran tanımadığı bir insana bu kadar sıcak samimi davranarak CİDDİ anlamda ÖNEMSEYEREK hazırlanmış olmasıydı.İçlerinde en önemli olan bir nottu orada bu yıl ''Şans Meleği'' ilan etmişti beni canım arkadaşım.Hayatımda geç olsa da iyi ki girdin lilyumum.Herşey için binlerce kez teşekkür ederim oturup ağlamamak için kendimi zor tuttum.İyi ki girdin hayatıma.İyi ki varsın.Kesene bereket:KK43:En Büyük KK :KK54::KK54::KK54:

X