Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
evet unutmak zor
her calan telefon o zannederek bakarsın
her gordgun kısıyı o sanarsın
canın acır
aglarsın
bırsey zevk vermez
acını bagrına basar yıllarca kendını kandırmaya calısaraktan unuttum dersn
ama hep yuregın onunlan kalır
hakkında hayırlısı

Unutmak istememek tabi durumu dahada zorlaştırır

Ne olcak bilmiyorum çok özlüyorum ama eğer onunla olamazsam içimde hep yara kalacak

Peki o ne hissedecek ? :KK43:

UOTE=yaowwwwssss;16829993]Unutmak istememek tabi durumu dahada zorlaştırır

Ne olcak bilmiyorum çok özlüyorum ama eğer onunla olamazsam içimde hep yara kalacak

[/QUOTE]

Hiçbirşeyyyy:KK47:

UOTE=yaowwwwssss;16829993]Unutmak istememek tabi durumu dahada zorlaştırır

Hiçbirşeyyyy:KK47:[/QUOTE]

onun kafasını patlatmak istiyom :63:

bu arada sana özelden msj attım cnm

Erkeklerin düşünme kabiliyeti varmı acaba ki ne düşünecek diye soruyorsun canım...İstisnalar hariçç

kımsenın ıcını bılemeyız
belkı onundan senden kalır yanı yoktur
cunku suan oda aynı senın dusundugun gıbı dusunuyordur
aramadıysa gozunde yokum dıodur
böle polemıkler olur
acı cektıgıne degmez
ara konus sevıorsan gurur yapma
hayatın boyunca yuregını sızlatma

bızımkısıde böle bır sorundan dolayıydı
o benı ben onu aramadım
1 yıl gorusmedık
ben oldum dırıldım her gunum zehırdı
meger oda benden betermıs
bende benı takmıor sanıordum
oda benım onu artık sevmedıgımı sanıordu

kımsenın ıcını bılemeyız
belkı onundan senden kalır yanı yoktur
cunku suan oda aynı senın dusundugun gıbı dusunuyordur
aramadıysa gozunde yokum dıodur
böle polemıkler olur
acı cektıgıne degmez
ara konus sevıorsan gurur yapma
hayatın boyunca yuregını sızlatma

Peki onun erkeklik gururu varda bende hiç gurur yokmu bana salak dedi ve özür dileyeceğine sesi bile çıkmıyor ayıp ya valla ayıp :KK43:
:KK43::KK43::KK43::KK43:

bızımkısıde böle bır sorundan dolayıydı
o benı ben onu aramadım
1 yıl gorusmedık
ben oldum dırıldım her gunum zehırdı
meger oda benden betermıs
bende benı takmıor sanıordum
oda benım onu artık sevmedıgımı sanıordu

ee sonra ne oldu hayatım kim aradı önce ?

kendı aradı ....
ama benım o dara acım yanına karmı kalacaktıki

tabıkı gururun var
erkekler öle
senın gıbı olmasını bekleme
kabalar ıste
kıbarlık nedır anlamıorlar genelı böle
yalanmı ?

Doğru...
Ben öyle kırıldım ki o salak lafını yediremiyorum Elbet bi gün arayacak bende o gün onun yüzüne herşeyi vuracağım onu o kadar çok severken nasıl bu derece kırıo beni yaa 3,5 yılın hiç mi hatırı yokki :KK50:

kendı aradı ....
ama benım o dara acım yanına karmı kalacaktıki

tabıkı gururun var
erkekler öle
senın gıbı olmasını bekleme
kabalar ıste
kıbarlık nedır anlamıorlar genelı böle
yalanmı ?

bende sizin gibi düşünüp ilk günlerde aramasını söylemiştim. tamamen katılıyorum size, erkeği yola sokmak gerçekten kadının elindedir.

bunca zaman aramadı. kendince aramamakta haklı sebepleri de var. belki de aramamak doğru olanı.ben yine basa dönüp canın cok yanıyorsa ara derim. kaybedecek hiçbirşey yok öylede bitti bu ilişki böylede. grursuz sansa ne olur sanmasa ne olur...

bende sizin gibi düşünüp ilk günlerde aramasını söylemiştim. tamamen katılıyorum size, erkeği yola sokmak gerçekten kadının elindedir.

bunca zaman aramadı. kendince aramamakta haklı sebepleri de var. belki de aramamak doğru olanı.ben yine basa dönüp canın cok yanıyorsa ara derim. kaybedecek hiçbirşey yok öylede bitti bu ilişki böylede. grursuz sansa ne olur sanmasa ne olur...

Biliorum hepiniz mutluluğum için bana fikir veriosunuz canlarım ama ben yinede aramayacağım :KK19:

Evet aramayı çok istiyorum ama o da zaten buna güvenioo yaowwwwssss dayanamayacak ve arayacak

Hepsi aynı bunların sorumsuz :KK43:

Biliorum hepiniz mutluluğum için bana fikir veriosunuz canlarım ama ben yinede aramayacağım :KK19:

Evet aramayı çok istiyorum ama o da zaten buna güvenioo yaowwwwssss dayanamayacak ve arayacak

Hepsi aynı bunların sorumsuz :KK43:

sende kendimi görüyorum biliyormusun bendede inat ve gurur var çok hemde deli gibi sevsemde aramam senin olayınıda biliyorum şimdi sen ararsan nasılsa seviyor dicek ve değişmicek ama aramazsan elbet pişman olacak arayacak o zamanda hemen barısmazsın oturur konusursun bi güzel

slm kızlar uzunn zamandır giremiyodum hediyeleri için sevocana tşk ederim netim bozuldu malesef foto koyamadım hastaneden giriyorum sevocanın hedayeleri mini etek +pembe ve kırmızı don +oje ve küpe tşk ederim sevocan eteği giyip foto koymak isterdim ama bedenimden büyük almışsın:26: malesef olmuyo bana yinede çok tşk...isterseniz yarın foto koyarım:26:

isterseniz diye birsey yokkki kural bu fotoları koymak zorundasınız kesesine bereket alan arkadasın

sende kendimi görüyorum biliyormusun bendede inat ve gurur var çok hemde deli gibi sevsemde aramam senin olayınıda biliyorum şimdi sen ararsan nasılsa seviyor dicek ve değişmicek ama aramazsan elbet pişman olacak arayacak o zamanda hemen barısmazsın oturur konusursun bi güzel

Canım ALLAH Yardımcım olsun dayanmak zor ama gururum için ilerde ezilmemek için bunu yapmalıyım

X