Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
canım benim umarım beğenirsin. nacizane söyliyim paketi aldırsan ama açtırmasan kendin açsan malum bayanları ilgilendiren şeylerde olabilür tabikide karar seninn

aaaa tabiki ne demek tamam o zaman ben yarın açıyorum çatlarım yaaaaa:44fff yarın olmaz şimdi

aaaa tabiki ne demek tamam o zaman ben yarın açıyorum çatlarım yaaaaa:44fff yarın olmaz şimdi

lilyum yaptı gene yapıcanı diyosundur sen şimdiii:18::18::18: ama valla sen açsan daha iyi olur tabi. sen bilirsin yinede çok merakta kalırım dersende açtır. bilirim merak çok fena bişi kendimden biliyom. ama paketine çok özendim açar açmaz filan etkilenceksin. garanti veriyom

heyuuuuuuu hediyelerim geldiiiiiiii

hemen yüklicem fotoları kızlarr

yok canım benim demiyorum ama ahhh lilyum ahhh diyorum ben açıcam merak etme etkileneceğime eminim

egeriaaaaaaaaaaan lilyum benim katilim çıktı:82:boşuna üstüme alınmamışımsenin katilin kim kuzum?fotoları bekliyorum en acilinden

hemen yüklüyorum canımm evet benim katilim funmak 2. seçeneğimde o vardı çok şeker şeyler almış canım benim çektim fotolarını hemen yüklüyorumm :94:

hemen yüklüyorum canımm evet benim katilim funmak 2. seçeneğimde o vardı çok şeker şeyler almış canım benim çektim fotolarını hemen yüklüyorumm :94:

ay cnm ok sevindim ulaşmasına sabahtan beri ptt nin sitesinie girirp kontrol edemiyordum hep hata veriyor iyi günlerde kullan cnm

Son düzenleme:
Günlerdir meraktan kıvrandığım hediyelerim geldi kızlar katilim FUNMAK canım benim çok güzel şeyler almış bana hepside çok hoşuma gitti kesesine bereket notunuda yazmış iyiki girmişim bu çekilişe bi sürü güzel insanla tanıştım sevgiye burdan teşekkürler vesile olduğu için

ve son olarak aile saadeti

Canım funmağım tekrardan teşekkür ederim hepside çok güzel zevkime göre şeyler

canım iyi günlerde kullan canım daha da iyileri senin olsun onalr eskisin sen eskime

canııııım günlerdir katil arayışımız ikimizinde sonunda son buldu seninki funmak benimki lilyumum çıktı.sen hediyelerine kavuştun yarın da ben kavuşucam inşallah.hediyelerine özellikle de mor berene bayıldımgüle güle kullan funmakım kesene bereket
sevgicim sanada sonsuz teşekkürler iyi ki böyle bir konu açtın

bu arada o beyaz şeyi çözemedim hediye paketi desem değil yoksa şal/atkı mı?:26:

evet canım herşeye bayıldım özellikle bere ve tozluk takmaya bayılırımm tamda sevdiğim şeyleri almış darısı senin başına hadi

egerian hediyelerin çok güzel canım güle güle kullan. funmak canım kesene bereket hepsi çok güzel aldıklarının

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…