Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
canım benim umarım beğenirsin. nacizane söyliyim paketi aldırsan ama açtırmasan kendin açsan malum bayanları ilgilendiren şeylerde olabilür:KK69::KK69::KK69: tabikide karar seninn :KK48:

aaaa tabiki ne demek tamam o zaman ben yarın açıyorum :KK70: çatlarım yaaaaa:44:eek:fff yarın olmaz şimdi:KK59:

aaaa tabiki ne demek tamam o zaman ben yarın açıyorum :KK70: çatlarım yaaaaa:44:eek:fff yarın olmaz şimdi:KK59:

lilyum yaptı gene yapıcanı diyosundur sen şimdiii:18::18::18: ama valla sen açsan daha iyi olur tabi. sen bilirsin yinede çok merakta kalırım dersende açtır. bilirim merak çok fena bişi kendimden biliyom. :KK37:ama paketine çok özendim açar açmaz filan etkilenceksin. garanti veriyom :KK53::KK53:

heyuuuuuuu hediyelerim geldiiiiiiii :KK52::KK52::KK52:

hemen yüklicem fotoları kızlarr :KK66::KK66:

lilyum yaptı gene yapıcanı diyosundur sen şimdiii:18::18::18: ama valla sen açsan daha iyi olur tabi. sen bilirsin yinede çok merakta kalırım dersende açtır. bilirim merak çok fena bişi kendimden biliyom. :KK37:ama paketine çok özendim açar açmaz filan etkilenceksin. garanti veriyom :KK53::KK53:

yok canım benim demiyorum ama ahhh lilyum ahhh diyorum:KK1: ben açıcam merak etme:KK34: etkileneceğime eminim:KK69:

egeriaaaaaaaaaaan lilyum benim katilim çıktı:82:boşuna üstüme alınmamışım:KK69:senin katilin kim kuzum?fotoları bekliyorum en acilinden:KK66::KK66:

hemen yüklüyorum canımm evet benim katilim funmak :KK69: 2. seçeneğimde o vardı çok şeker şeyler almış canım benim çektim fotolarını hemen yüklüyorumm :94:

hemen yüklüyorum canımm evet benim katilim funmak :KK69: 2. seçeneğimde o vardı çok şeker şeyler almış canım benim çektim fotolarını hemen yüklüyorumm :94:

ay cnm ok sevindim ulaşmasına sabahtan beri ptt nin sitesinie girirp kontrol edemiyordum hep hata veriyor iyi günlerde kullan cnm :KK54:

Son düzenleme:
Günlerdir meraktan kıvrandığım hediyelerim geldi kızlar katilim FUNMAK :KK69: canım benim çok güzel şeyler almış bana hepside çok hoşuma gitti kesesine bereket :KK16::KK16:notunuda yazmış iyiki girmişim bu çekilişe bi sürü güzel insanla tanıştım :KK43: sevgiye burdan teşekkürler vesile olduğu için :KK69:

img0384e.jpg

img0386p.jpg

img0387in.jpg

img0388ki.jpg

ve son olarak aile saadeti :KK69::KK69::KK64::KK19:
img0392c.jpg

Canım funmağım tekrardan teşekkür ederim hepside çok güzel zevkime göre şeyler :KK19::KK19:

canım iyi günlerde kullan canım daha da iyileri senin olsun onalr eskisin sen eskime :KK16:

Günlerdir meraktan kıvrandığım hediyelerim geldi kızlar katilim FUNMAK :KK69: canım benim çok güzel şeyler almış bana hepside çok hoşuma gitti kesesine bereket :KK16::KK16:notunuda yazmış iyiki girmişim bu çekilişe bi sürü güzel insanla tanıştım :KK43: sevgiye burdan teşekkürler vesile olduğu için :KK69:

img0384e.jpg

img0386p.jpg

img0387in.jpg

img0388ki.jpg

ve son olarak aile saadeti :KK69::KK69::KK64::KK19:
img0392c.jpg

Canım funmağım tekrardan teşekkür ederim hepside çok güzel zevkime göre şeyler :KK19::KK19:

canııııım günlerdir katil arayışımız ikimizinde sonunda son buldu:KK70: seninki funmak benimki lilyumum çıktı.sen hediyelerine kavuştun yarın da ben kavuşucam inşallah.hediyelerine özellikle de mor berene bayıldım:KK19:güle güle kullan funmakım kesene bereket:KK71:
sevgicim sanada sonsuz teşekkürler iyi ki böyle bir konu açtın:KK70:

bu arada o beyaz şeyi çözemedim hediye paketi desem değil yoksa şal/atkı mı?:26:

canııııım günlerdir katil arayışımız ikimizinde sonunda son buldu:KK70: seninki funmak benimki lilyumum çıktı.sen hediyelerine kavuştun yarın da ben kavuşucam inşallah.hediyelerine özellikle de mor berene bayıldım:KK19:güle güle kullan funmakım kesene bereket:KK71:
sevgicim sanada sonsuz teşekkürler iyi ki böyle bir konu açtın:KK70:

evet canım herşeye bayıldım özellikle bere ve tozluk takmaya bayılırımm tamda sevdiğim şeyleri almış darısı senin başına hadi :KK69:

egerian hediyelerin çok güzel canım güle güle kullan. funmak canım kesene bereket hepsi çok güzel aldıklarının:KK16:

X