Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
fulya gulu gule kullan hediyelerini canim
feynan kesene bereket

yalniz fulya ben resimleri goremedim bende mi sorun var acaba:KK69:

Kurbişim tatlım inşallah beğenirsin hediye paketine bilerek koymak istemedim.Herşeyini ben hazırlamak istedim.Güle güle kullan tatlım...:KK34::KK71::KK54:

sağol canım benim kesene bereket mor olunca gelde beğenme bittim hediyelerine çok teşekkür ederim
özenle koymak istedim resmin altına yorum yazıp ama öyle olmadı canım afedersin yorumlarım üste kalmış..çok mutlu ettin beni :KK71::KK71:

hediye alan arkdaşlar ii ve mutlu günlerde kullanın hediyelerinizi:KK71::KK71::KK71:
ben kıskanmaya başladım baksana halla gelmedi benimkiler:KK43::KK43::KK43:

kızlar kurbanım almış hediyelerini, pek de beğenmiş aradı açmaya kıyamadım diye. çooook mutlu oldum yaaaa.:KK66::KK66::KK66:

sağol canım benim kesene bereket mor olunca gelde beğenme bittim hediyelerine çok teşekkür ederim
özenle koymak istedim resmin altına yorum yazıp ama öyle olmadı canım afedersin yorumlarım üste kalmış..çok mutlu ettin beni :KK71::KK71:

tatlım saçmalama güzel dileklerini paylaşman bile benim için yeterliydi çooook mutlu oldum bende iyi günlerde kullan:KK34:

fulyacım ve umutdenizcimm hediyeleriniz çok güzell güle güle kullanınn :KK69:

kargoyu aradım dagıtımdaymışş çok az kaldı kurbanıma uluşmak üzere hediyelerimm ama benim katildenn tık yokk belkide yaowwwwssss 'dır :KK1::KK1:

Öyle bi şi yok :) onuda nerden çıkardın tatlım :) çokmu tüyo verdim anam bi izmirli dedik hemen üstüne alındın gülüm :KK51: :KK1:

benim hediyemde henuz gelmedi ama cuamrtesi gun ubir meaj geldi yurtii kargodan telefonuma bakalım o kargo yılbası hediyemm mi bende yrn veriyorum kargoya hediyemi geikti biliyrum ama napıyım :KK50:

ii bakalımm hadii gözün aydın canımm umarım yılbaşı hediyendir

Arkadaşlar konu tavan yaptı

yaowwwwssss,DERİNNN,nissan,CİCİ35,funmak,karamell_06,Sevgi,fulya1234+,EbRuLi_SuLTaN,emzuh,beren91,FEYNAN,MadamChocolate,guns_n_roses80,sevocan3,beautiful_girl,umutdeniz,hopenotevent,

Toplam 20 kullanıcı konuyu okuyor. (20 üye ve 0 ziyaretçi)

CİCİ35 yaowwwwssss DERİNNN nissan funmak karamell_06 Sevgi+ fulya1234 EbRuLi_SuLTaN emzuh beren91 FEYNAN MadamChocolate guns_n_roses80 sevocan3 beautiful_girl umutdeniz hopenotevent

süperisss kıslarrr :KK8:

kızlar kurbanım almış hediyelerini, pek de beğenmiş aradı açmaya kıyamadım diye. çooook mutlu oldum yaaaa.:KK66::KK66::KK66:

Canım çoook teşekkür ederim.Gerçektn çok beğendim..Tesadüfen satınalma birimine gittim iş yerimde kargonuz var dediler.Sonra anladım kk dan geldi.hemen bir telaş büroma geldim.Kocaman bir paket:KK53: Açtım ve gercekten özenle hazırlanmış kırmızı kırmızı süslerle birlikte cici hediyelerim vee okuyunca duygulandığım pembe mektubum :KK69:Açmaya kıyamadım gercekten.Meraktan çatlasamda sizinle paylaşayım diye hepdini açmadım.paketleri bozmadım :82:fotoğrafları ewde çekicem yoksa müdürlerim topa tutarlar napıyor bu kız diye :KK1:

Hiç tanımadığım hiç görmediğim birisi doğum günümü kutluyor ve benim için özenle paket hazırlıyor..:KK69:

Mutlaka tanışmak isterim seninle arkadasım..Sevgileer :KK71: Teşekkür ederim :KK48:

kızalr hediyeleriniz alanlar gule gule kullanın onlar eskisin siz eskimeyin :KK9:
bende yrn veriyorum kargoya kurbancığım

Toplam 20 kullanıcı konuyu okuyor. (20 üye ve 0 ziyaretçi)

CİCİ35 yaowwwwssss DERİNNN nissan funmak karamell_06 Sevgi+ fulya1234 EbRuLi_SuLTaN emzuh beren91 FEYNAN MadamChocolate guns_n_roses80 sevocan3 beautiful_girl umutdeniz hopenotevent

süperisss kıslarrr :KK8:

hic bukadar kalabalik olmamistik:KK9::KK9::KK9::KK9:

umut canim gule gule iyi gunlerde kullan hediyelerini hepsi cok guzellerc canim:KK34:
lacrima kesene bereket canim
:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

umudeniz ve fulya güle güle kullanın çok güzellerrr :KK71:

bende bu akşam paketleyip yarın yolluyorum perşembe günü elinde olur muhtemelen :KK71:

hem zaten ben erkenden göndermek istemiyordum iyi oldu

umutdeniz ve fulya güle güle kullanın hediyelerinizi çok güzeller :)

fulyacım ve umutdenizcimm hediyeleriniz çok güzell güle güle kullanınn :KK69:

kargoyu aradım dagıtımdaymışş çok az kaldı kurbanıma uluşmak üzere hediyelerimm ama benim katildenn tık yokk belkide yaowwwwssss 'dır :KK1::KK1:

teşekkürler arkadaşlar:KK76::KK76:

X