Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
Canım çoook teşekkür ederim.Gerçektn çok beğendim..Tesadüfen satınalma birimine gittim iş yerimde kargonuz var dediler.Sonra anladım kk dan geldi.hemen bir telaş büroma geldim.Kocaman bir paket:KK53: Açtım ve gercekten özenle hazırlanmış kırmızı kırmızı süslerle birlikte cici hediyelerim vee okuyunca duygulandığım pembe mektubum :KK69:Açmaya kıyamadım gercekten.Meraktan çatlasamda sizinle paylaşayım diye hepdini açmadım.paketleri bozmadım :82:fotoğrafları ewde çekicem yoksa müdürlerim topa tutarlar napıyor bu kız diye :KK1:

Hiç tanımadığım hiç görmediğim birisi doğum günümü kutluyor ve benim için özenle paket hazırlıyor..:KK69:

gozun aydin iyi gunlerde kullan madam chocolate:KK66:
ebruliii seninde kesene bereket
umarim resimler icin cok bekletmezsin

tatlım valla bende katiimi bekliyorum ama arayıp bekle daha da heyecanlan dedi. Kestim 1 hafta daha ümidimi :2:

pardon cnm ya bende sana hediye geldi sanıyorum fotoları eklemeni bklyrm:KK59:

:KK54: normaldir canim bugun asiri bir yuklenme oldu topige:KK60::KK60::KK60::KK60:
hediyesi gelenler umut, fulya, madam chocolate buyumeyen bebek baska varmiydi hatirlamiyorum
malum asiri yuk bindi bugun

ya kızlar inanamıyorum ben kailime çorumda değilim şu adrese ver die sölemiştim o şimdi çoruma göndermiş ben ne yapacam çoruma gitmiyorumki kargoyu aradım dagıtıma çıkmış bana göndermesini istedim ya ne yapcam kargo ücretimi vercem şimdi

$100_0771.JPG $100_0770.jpg
Kızlar benimde hediyelerim geldi:).Katilim pause .Kendisine tşk ederim:KK24:

Son düzenleme:
ya kızlar inanamıyorum ben kailime çorumda değilim şu adrese ver die sölemiştim o şimdi çoruma göndermiş ben ne yapacam çoruma gitmiyorumki kargoyu aradım dagıtıma çıkmış bana göndermesini istedim ya ne yapcam kargo ücretimi vercem şimdi

tühhhh yaaaa nolcak şimdi sen ödemezsin herhalde geri transfer yaparlar tabi inş:S
canım katilim ne sıkıntılar çekiyo ay yerim ben seni:-)

Son düzenleme:
elif cnm senle konuşmam lazım benim hediyeyi osmancık çoruma göndermişsin ben tosyadayım sölemiştim sevgiye faan ben ne yapacam kargo ücretini ödemem gerek

elifcim osmancık çorum yurt içi kargoyu arayıp transfer yapmaları sölermisin ben kargo ödedikten sonra bir anlamı kalmıyor

paketini teslim alabilecek kimse yok mu canim arkadasin, komsun?

Herkes katilinden ses yok diye üzülüyor Benim ise sevgilimden ses yok 2 gün oldu unuttu beni çok canım yanıyor :KK43:

Arkadaşlar ya normalde sürekli burdaydım ama bugünlerde giremiyorum pek yaa...Bugün temizlik yaptım ütü yemek falan derken yorgun düştüm...Buraya giremeyincede içim burda kalıyor yaaa sizde girmeyinnn:63::63:kötü örenk oluyorsunuz bana....Bu arada iyi dilekleriniz için teşekkür ederimmmm....Sizi ve lacrimayı seviyorum...İyi bir dostluk başlayacak eminim bunaaa:KK70::KK70:

X