Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
hediyesi gelen arkadaşlar güle güle kullanınn.. alan arkadaşlarında kesesine bereket..

Kızlar burdan resimleri takip etmek çok zor ve ben şimdi yeni bir topic açtım oraya sadece resimleri eklersek çok mutlu oluruz hem takip etmek çok kolay olur kısaca özetlersek orda yapmamız gereken şudur ;

http://www.kadinlarkulubu.com/mutlu...zin-meyveleri-hediyelerimiz.html#post16720849

Hediyenin kimden kime geldiği =

Hediyeyi alan arkadaşın katiline Mesajı =

Ve Gelen Hediyenin Resmi =

ÖPÜYORUM HEPİNİZİ YANAKTAN :KK69:

Kızlar burdan resimleri takip etmek çok zor ve ben şimdi yeni bir topic açtım oraya sadece resimleri eklersek çok mutlu oluruz hem takip etmek çok kolay olur kısaca özetlersek orda yapmamız gereken şudur ;

http://www.kadinlarkulubu.com/mutlu...zin-meyveleri-hediyelerimiz.html#post16720849

Hediyenin kimden kime geldiği =

Hediyeyi alan arkadaşın katiline Mesajı =

Ve Gelen Hediyenin Resmi =

ÖPÜYORUM HEPİNİZİ YANAKTAN :KK69:

Duydunuz mu kızlar hediyelerini alan arkadaşlar eklemeye başlasın lütfen

Bende inş yarın hediyem gelince ekleyecem :KK66:

keşke en başından açılsaydı böyle bi topik şimdi parça parça olcak hediyelerin yarısı burda yarısı orda :26:

Canım çoook teşekkür ederim.Gerçektn çok beğendim..Tesadüfen satınalma birimine gittim iş yerimde kargonuz var dediler.Sonra anladım kk dan geldi.hemen bir telaş büroma geldim.Kocaman bir paket:KK53: Açtım ve gercekten özenle hazırlanmış kırmızı kırmızı süslerle birlikte cici hediyelerim vee okuyunca duygulandığım pembe mektubum :KK69:Açmaya kıyamadım gercekten.Meraktan çatlasamda sizinle paylaşayım diye hepdini açmadım.paketleri bozmadım :82:fotoğrafları ewde çekicem yoksa müdürlerim topa tutarlar napıyor bu kız diye :KK1:

Hiç tanımadığım hiç görmediğim birisi doğum günümü kutluyor ve benim için özenle paket hazırlıyor..:KK69:

Mutlaka tanışmak isterim seninle arkadasım..Sevgileer :KK71: Teşekkür ederim :KK48:

Güzelim benim:) bol sağlıklı, bol neşeli bol aşklı günlerinde kullan:KK1:. Umarım evliliğin için küçük de olsa bir payım olmuştur. Beğenmene çok sevindim. Eskişehire geldiğimde kesin uğrayacağım sana.

İstanbuldan çoooookkkk sevgilerimle:KK54:

yooooo hic gulesim yoktu berencim:KK60::KK60::KK60::KK60:
ben sirami salmistim canikom benim hediyeler coktan geldi :KK33: biraz onlerde katilim "elfcn" di
bende "zoia" nin katiliydim. ama zoia henuz resimleri yukleyemedi

pardon cnm ya bende sana hediye geldi sanıyorum fotoları eklemeni bklyrm:KK59:

Canım çoook teşekkür ederim.Gerçektn çok beğendim..Tesadüfen satınalma birimine gittim iş yerimde kargonuz var dediler.Sonra anladım kk dan geldi.hemen bir telaş büroma geldim.Kocaman bir paket:KK53: Açtım ve gercekten özenle hazırlanmış kırmızı kırmızı süslerle birlikte cici hediyelerim vee okuyunca duygulandığım pembe mektubum :KK69:Açmaya kıyamadım gercekten.Meraktan çatlasamda sizinle paylaşayım diye hepdini açmadım.paketleri bozmadım :82:fotoğrafları ewde çekicem yoksa müdürlerim topa tutarlar napıyor bu kız diye :KK1:

Hiç tanımadığım hiç görmediğim birisi doğum günümü kutluyor ve benim için özenle paket hazırlıyor..:KK69:

gozun aydin iyi gunlerde kullan madam chocolate:KK66:
ebruliii seninde kesene bereket
umarim resimler icin cok bekletmezsin

X