Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
Ben resimleri koyamıyorum off ya iş yerindeki bilgisayarda resim indirmek yasak evdeki laptop bozuk Beren91 canım nolur kusura bakma inş. akşam eşim yapar bilgisayarı koyarım bende bugün terzi misali işte kendi söküğünü dikemiyor bilgisayarcı ama bana faydası yok başka bilg. teknisyenimi çağırsam acaba. :26:

Ben resimleri koyamıyorum off ya iş yerindeki bilgisayarda resim indirmek yasak evdeki laptop bozuk Beren91 canım nolur kusura bakma inş. akşam eşim yapar bilgisayarı koyarım bende bugün terzi misali işte kendi söküğünü dikemiyor bilgisayarcı ama bana faydası yok başka bilg. teknisyenimi çağırsam acaba. :26:

deriinn kimmis katilin bari onu soylee:KK61:

Kızlar katilim aradı hediyelerimi bugün kargoya veriyormuş oldugu yerde hediye paketi bulamamış o yüzden kusura bakma dedi yani benim hediyelerimde yarın benim elimde olacak kısmetse inş biraz moralim düzelir hem :KK43:

Bende yarın veriyorum İzmirli Kurbanım a hediyelerini :)

geç olsunda güç olmasın tatlım :KK49:

:KK52:Bayanlar müjdeeeee:KK52:hediyelerim geldi çok çok mutlu oldummmm:KK9::KK9:Sevgili lacrimaya çok teşekkür ederim hepsi birbirinden güzellll hediyeler kesesine bereket:KK54::KK54::KK54:merak edin geliyo fotolarrrr:KK19::KK19:

:KK52:Bayanlar müjdeeeee:KK52:hediyelerim geldi çok çok mutlu oldummmm:KK9::KK9:Sevgili lacrimaya çok teşekkür ederim hepsi birbirinden güzellll hediyeler kesesine bereket:KK54::KK54::KK54:merak edin geliyo fotolarrrr:KK19::KK19:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
hosgeldin umut nerelerdeydin gozun aydin hediyeler de gelmis cok bekletme ya

X