Hayat bana hep zor yanını gösterdi

bir kez annemin evine gittim silahla evimi bastılar canım kızım kafayı bozacaktı silahı doğrulttu kayınpederim üstüme
hala gördümü kayınpederimi korkar kızım
bu insanlardan boşansamda kurtulamam ben

insan ne yazabilir ki bilmiyorum.
Allah sana sabır versin.
Çok büyük güçlükler yaşamışsın ve bunlara rağmen okumuş meslek sahibi olmuşsun , seni ne kadar takdir etsek az.
Hazır ayaklarının üzerinde durabiliyorken bence anneni de evlanı da alıp bulunduğun yerden kaçıp kurtulmaya bak .
Yeterince çürütmüşler ömrünü bari bundan sonra huzurlu yaşa.
Bence istersen yapamacağın şey yok senin arkadaşım.

Bu tarz insanlar nasıl türüyor ya, bir insan nasıl bu kadar acımasız olabiliyor, insanlıktan çıkabiliyor.
Hangi etmenler bir insanı bu hale getirebiliyor, hala okuduklarımın şoku içerisindeyim.
Allahım sen hepimizi kötülerden koru .

ya ben doğrumu okudum diri diri toprağa gömmekmi bi dakka ya canım sen hangi yılda yaşıyorsun

tatlım nedemek hangi yıl yaaa arkadaşlar siz hiç haber okumuyomusunuzzz yaaaaaaaaaaaaa

daha geçen sene medineyi bi erkekle sadece konuştu diye diri diri topraga gömen bizim toplumumuzdaki insanlar degilmiiiiiiiiiiii

tatlım nedemek hangi yıl yaaa arkadaşlar siz hiç haber okumuyomusunuzzz yaaaaaaaaaaaaa

daha geçen sene medineyi bi erkekle sadece konuştu diye diri diri topraga gömen bizim toplumumuzdaki insanlar degilmiiiiiiiiiiii

valla duymamıştım hakkaten çok şaşırdım kusura bakmayın allah sonumuzu hayretsin

Son düzenleme:

ne yazıkki hala varlar evet
bizler kendi çevremizle sınırlı tutarak düşünüyorum ama öyle değil arkadaşlar
kendi kızlarına acımadan kıyan insan bana her türlü kötülüğü yapar
torununa her türlü kötülüğü yapar
polise,savcılık... o bu şu hiç birine güvenemiyorum
bana bir şey olsa yada yavruma bir şeyler yapsalar
sonra cezalarını çekseler ne olur giden gitmiştir zaten

acca canım mesajını okudum ama sana cevap veremiyorum henüz yeni üye olduğum için canım
teşekkür ederim ama benim eşimin ailesi çok çok cani canım onlardan her şeyi beklerim
o yüzden susuyorum şu an
ama bu böyle sürecek mi hayır elbet bir çaresini bulacağım

valla duymamıştım hakkaten çok şaşırdım kusura bakmayın

canım malesefki böyl bunlarrrrr bu tarz kişiler için namus onlar için neyseeee artık malesefki hiç bişeyin geliştigi degiştigi yokkk kadın çabalıyo o pisligin o cahilligin içinde okuyo iş buluyo hayatını kurtarıyo garantiye alıyo kendini ama malesef korktugu için güvenmedigi için oturuyo kalıyo eli kolu baglı yoksa ben eminimm hiç bi anneeeee çocugu o cahilligin o kavganın gürültünün içinde yaşasın istemezzz ama işte sıgınacak yer yokki malesefki keşke olsaydı ama yokkkkkkkkk

allah korusun doğru söylüyorsunda insanın içinden tamam otur çek o adamın o mahlukların derdini demek gelmiyo işte.

bende öyle söylemek istiyorum ama arkadaşalar baksanıza karşısındakiler insan dğil herşeyi yapabilirler ben korktum valla

ya o .......lar kendilerini Ali Kıran Baş Kesen mi sanıyo !!! Ben olsam savcılığa suc duyurusunda bulunur sonrada başka ile tayinimi alırım.. annemide yanıma alırım ben çalışırım annem cocuğuma bakar..

yazdığın son mesajlardan sonra ben bile korktum nasıl insanlara bulaşmışsın hey allahım o kadar kilit bi noktadasın ki şuan umarım her şey gönlünce olur mutlu olursun

Günlerdir can sıkıntısından kk girip geziniyorum bir iki şeye bakıp çıkıyorum eski üyelerdenim ama pek kimseye cevap yazmam size kendimi yazmak zorunda hissettimm...Yaşadıklarınızı şaşkınlıkla dolu gözlerle okudum üstelik bunları yaşarken yaşınız dahaa 21-22 o büyük depremde bende baba tarafından 8 kişiyi kaybettim halam hala çocukları damatlar vs, acınızı çok iyi anlıyorum rabbim size annenize uzun sağlıklı ömürler versinn vee tabiiki kızınızaa amaa kusura bakmaa eşin için aynı dileklerde bulunamıycam önceliklee allah islahh etsinn..Rabbim onaa öyle bir dert vermişki amaa anlayanaa kınamıyorum kesinliklee yazıkk çünki bunuda siz çekiceksiniz bana bakarmısın derken hiçmi yüzü kızarmıyor acabaa kayınvaliden görümcen içinn emin oll allah onlara bu dünyada sana çektirdiklerinin cezasını vericek ve sendee uzakdan izliyceksin arkadaşın biri demişti dersinn..Hiç bir suç cezasız kalmazz rabbim öyle büyükki sana yaşattıklarını çok farklı bir şekilde onlara yaşatacak onlar yaşarken akıllarına sana yaptıkları gelicek insanların kınadıkları yaptıkları başlarına gelmeden allah canlarını almazmış....

seni sabrından dolayı kutluyorum..Allah yardımcın olsun inann okuduklarıma çook çok üzüldüm sadece okumakla kalıyoruz isterdimki elimden başka birşeyler gelsee....

ARKADAŞLAR insanın din kardeşine yaptığı dua çok makbuldur.
Bir hadîs-i şerîfte, “Bir Müslümanın, din kardeşine gıyâbında yaptığı duâ kabûl olunur Başucunda bir melek vardır Kardeşine duâ yaptıkça, sana da o kadar der O meleğin görevi budur” buyurulmuştur
arkadaşımıza dua edlim inşallah kabul olur.

Annenden başka kimsen yokmuş ya gülüm bende o da yok..
Anne gibisi var mı, o olsun yeter zaten.
Sen gene de dök içini ona, biz anaların yüreği geniştir, her yaraya dayanır.

Son düzenleme:

evet canım şu an bana yapabileceğiniz en güzel şey dua
dualarınızı esirgemeyin lütfenn

Rabbim sana güzel günlar göstersin en kısa zamanda derdini sıkıntını alsın inşallah. bu senin imtihanın biz imtihanın hikmetini bilemeyiz. rabbim belki burda tanımadığın insanların duasıyla sana merhamet eder(inşallah)

tatlım biz sana şöle yapsaydın falan ne desek boş onların nasıl bi insan
olduğunu ve yapacaklarını az çok anlatmışsın ve tek talihsizlik senin arkanda kimse olmayışıymış bundan ötürü susmussun ama çok büyük bişeyi başarmıssın bundan sonra yapıcaklarını görücekler bravo sana seni çok takdir ettim oturup ağlayıp ağlayıp kaderine mahkum olmamış çalışmış azmetmiş ve BAŞARMISSIN

BUGÜN CUMA RABBİM SENİ TEZ ZAMANDA FERAHA ERDİRİR İNŞ.

Son düzenleme:

amin
elbette yanlarına kalmayacak adım gibi eminim per perişan olacaklar

ahh be güzelim bu dediklerinde sorun yok bende pekala yaparım
ama ya sonrası...
sonrasını düşündüğüm için bekliyorum yaaa
elbet bu dediklerininde sırası gelecek
ben o günleri yaşarken şu anki hayatımı tahmin bile edemezdim ama oldu bak
bu söylediklerinde olacak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…