Hayat bana hep zor yanını gösterdi

Ya inanamıyorum bu kadar kötü insanlara rabbim nasıl fırsat veriyor
valla canım sen çok sabırlıymışsın tebrik ediyorum seni ve azmine hayran kaldım
hatta senin yazını okurken kendime dert ettiğim şeylerden utandım bir anda
ne kadar basit kalıyor aslında seninkilerin yanında.allah yar ve yardımcım olsun
canım

çok üzüldüm yaşadıklarına kabus gibi bişey ama her zaman olduğu gibi bundada pasif eş rol oynuyor annesigilin maşası olmuş maal gibi adamlar tek kalınca idare edemeyeceklerini düşündüklerinden analarının sözünden çıkamazlar

kesinlikle koca dediğin erkek gibi erkek olacak
yeri geldiğinde vuracak yumruğunu masaya ne karısını ailesine ne de ailesini karısına ezdirecek
aradaki dengeyi kuracak olan erkek

sağol canım Allah razı olsun.
kötülerde olmasa neyle imtihan olacaktık demi
artık böyle düşünüp o günleri sindirmeye çalışıyorum

Allah bin kere sonsuz kere yardımcın olsn ..
Allhım böyle ınsanların yuzunu guldurmesın
kızını sana bagıslasın canımmm..
Içim erıdı resmen dıcek bişey bulamıyorum
ÇOK HAKLISIN SENIN KADAR OLMASA DA BENDE YASADM
BUNLARIN BU DUNYADAKI SINAVIMIZ

Son düzenleme:
ne denir ki çok çok üzüldüm gözyaşlarıma hakim olamadım(kaynanadan çeken biri olarak)
Allah yar ve yardımcınız olsun
o insanlarıda bildiği gibi yapsın

yaşadıkların çok üzücü her insanın katlanabileceği şeyler değil ama azmine ve sabrına hayran kaldım.okuyup mesleğini eline alman çok büyük bir başarı
inşallah bundan sonra herşey gönlünce olur canım

okudukca gözlerimden yaslar sel oldu
öncelikle basin sagolsun canim allah annene sana yavruna uzun ömürler versin.
allahim sana sabirlar versin,insallah hersey düzelir allah sabrinin ve azminin mükafatini veriir sana.azmine hirsina hayran kaldim.ne güzel yapmisin okumakla helal olsun diyorum.

bu nasıl bir koca ya inan kpss yi kazandığını söylediğin o cümlende bittim ağlamaktan sen hiç üzülme canım benim allah herşeyi görür işitir bilir ve cezasını er geç verir sen hiç üzülme

ne denirki :85:
pıısırık bir eş ve zulmeden bir aile
çok zor şeyler şoklar içerisindeyim ilk defa burada okuduğum bir şey beni bu kadar etkiledi:85:

Çok zor şeyler yaşamışsın ne biçim insan bunlar böyle aklım hayalim almıyor yaa ama seni tebrik ettim azmedip kazanmışsın inan okurken ağladım umarım bundan sonra sende kzıında hep mutlu olursunuz

eşim akşam geldi annemlere gidelim dedi bende gitmem dedim çok ısrar etti istemiyorum sen gideceksen git dedim o da kızımıda götüreceğim o zaman dedi izin vermedim kendin gideceksen git dedim gittiii...

kızım odasında resim yapıyordu anneme anne ne yapacağım bu adamı görmeye tahammül edemiyorum diye anlatıyordum meğer kızım bizi dinliyormuş koşarak geldi 'anne ne olur konuşma yalvarıyorum babamı sev anne sev anne ' diye ağladı. Yavrumun gözlerinden incileri döküldü babam babam diye ağlayarak uyudu:85::85::85::85::85:

yavrumun üzülmesine dayanamıyorum kızlar kızımı uyuttuğumdan beri ağlıyorum çocuğum resmen yalvardı ne olur babamı sev anne diye:85::85::85:

o kadar kizdim ki size anlatamam
bosanmamak icin urettiginiz bahaneler..

anneniz yapayalniz birakip o igrenc insanlarla
yasamaya sirf yuvam yikilmasin diye
hangi yuva ?
ama yaptiginiz tek guzel sey okumak olmus
kizmayin bana
icim burkulmasa gozumden yas akmasa yasadiginiz acilara
kizmazdim bu kadar..
bir kadinin bu kadar eziyet cekmesini sindiremiyorum
nasil dayandiniz bilmiyorum ama kurtarabilirsiniz kendinizi o adamdan

ben kurtulmayı istemiyor muyum sanıyorsunuz
ben o adamla aynı yatağa girdiğim her gece bir defa daha iğreniyorum ondan:85::85::85::85:
ama belimi büken yanlar var
tehdit etti kayıpederim bana bir şey olsa yavruma kiim sahip çıkacak
yada beni cezalandırmak için yavruma bir zarar verseler kim soracak onlara hesabını
bu ülkede hak var hukuk var diyeceksiniz ama
onada güveniyorum gelip beni öldürene kadar kimse bana sahip çıkmıyor
bana bi zarar geldikten sonra ceza vermişler ne anlamı var kii

canim okudugumda gözlerim doldu sanki filim gibi ya yasadiklarin seni nekadar cok yipratmistir insallah senin cektiginin 10 katini cekerler allah buyuk bitanem insallah simdiden sonra yuzun guler ayyyy nasil sinir oldum yaaaa insan degil bunlar ya yaratik resmen bende kaynanadan görümceden esimden cektim ve simdi sukur ediyorum kurtuldum ayrildim esimde pisirigin tekiydi annesi ne diyorsa onu yapardi simdi gitsin annesinin koynunda yatsin yaninada eski sevgilisini alsin hep beraber yatsinlar pislikler

seni okurken kendi dertlerimi unuttum bian ( akıl vermek gibi olmasın ama eğer ayaklarının üzerinde durabiliyosan kızınında psikolojisi bozulmadan ayrıl eşinden. kardeşinede allah rahmet eylesin.
kolay diil yaşanan ve yaşanılanlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…