Hayat bana hep zor yanını gösterdi

canım öncelikle geçmiş olsun..RAbbim kardeşinin mekanını cennet etsin..yaşadılların gerçekten zor şeyler..ama artık çekme ..eskisi gibi değil artık hiçbişey..git davanı aç polise git artık kadından yana..son olan olaylardan sonra daha dikkatli davranılıyor..hiç bişey yapamaz ne kayıpederin nede kocan..açarsın bi dava bi hapis yatın bi para cezası alsın bak bidaha yapıyorlarmı..sen cesaretini topla çekme artık bunları canım valla içim daraldı..gidip tokatlıyasım geldi kocanın ailesini

ilk defa burada bi konuyu bu kadar içimde hissederek okudum onlar insan değil ya ne demeeek içeri girin bu iş biticek hemen diye ne demek sen kimsin umarım iki yakaları bi araya gelmez fitil fitil burunlarından gelir bu eşin nasıl çıkabilir bitti bitti diye inanamıyorum bu nasıl insanlııık bunlar cahillikten ölmüşler birde silah çekiyo tez zamanda inşallah kurtulursun bunlardan kardeşin içinde çok çok çok üzüldüm kardeş acısı evlat acısı gibi bi farkı yok benim için umarıııım bugün silah çekenler yarın daha kötü şeyler yapmazlar

ben uzun zamandır takip ediyorum burayı kimsenin derdini küçümsemiyorum kesinlikle haddime değil sadece haline şükretmeleri için anlatma gereği duydum.

keşke benim kaynanamda bana arada laf soksaydı, yada yeteri kadar temiz olmasaydı, iyi olsaydı evimde yanımda otursaydı da başıma taç etseydim

ama benimki sadece zulmetti

bende hiç birinin yüzünü dahi görmek istemiyorum
sadece annem yavrumla bir yuva kurmak istiyorum ama yinede korkularımı yenemiyorum
onları benden iyi kimse tanıyamaz her şeyi yapabilirler
yıllar öncesinden eşimin amcasının kızı sevdiği birine kaçmış kız beni ailem geri almasın diye hamileyim demiş kızı diri diri toprağa gömmüşler
onlar bu kadar cahil,acımasızlar işte

Canım inan okuduğum her satırda boğazım düğümlendi, içim şişti.
ne yalan söyleyeyim sonuna gelirken hala herşey aynen devam ediyor zannettim ancak sen o kadar güçlü, o kadar hırslı ve o kadar doğru bir insansın ki, kurban olduğum yaradan artık yavaş yavaş da olsa yüzünü güldürmeye başlamış.
Öncelikle biricik kardeşinin de babanın da mekanları cennet olsun, yattıkları yer ışıklarla dolsun inşallah.
Kardeşin ve baban yattıkça, onların ömrü sana anneciğine ve sebgili kızına eklensin.
İnan bana ilahi adalet o karaktersiz ailenin üstesinden öyle bir gelecek ki (aslında gelmeye başlamış bile eşin rahatsızlanmış) sen sadece seyredeceksin canım.
Allah her daim senin ve kızının yanında olsun.

az çok tahmin ediyodum neler yapabileceklerini ama bu kadarını beklemezdimmmmmm

amin canım.
İlahi adalete güvenim sonsuz elbet dünyada görmeselerde ahirette önlerine çıkacak her yaptıkları
Allah a havalettim ben onları artık benim davam değil

hangi zalimin yaptığı yanına kalmışki onlarınki kalsın,er yada geç ADİLİ MUTLAK (cc) onlarında verecektir cezasını...ve inşallah sizinde sabrınızın mükafatını...

ayrıca Allah sizden razı olsun ki kendi adıma bizede ne büyük bir ders oldu...hepimizin evliliklerinde ufak tefek sorunları dert ediyorduk ama ben şimdi şükrettim...

tabi kendime kızarak niye bir başkasının acısı şükretmeme sebep oldu diye...demekki buda başka bir sırrı imtihan...

dilerim Mevladan (cc) bundan sonrasında hep gülsün yüzünüz...

offf offff lanet olsun böyle insanlara... cümle bulamıyorum şu anda okurken çok kötü oldum.umarım rabbim size gönlünüzden geçenleri verir .

ben ilk duyduğumda şok oldum nasıl bu kadar canii olabilirsiniz dedim
kayınpederim bana gülerek gönderme yaptı 'ayağını denk al haa' dedi

yok artık:18::18::18:
Nasıl insanlar bunlar yahu? Ya da insanlar mı?
Ceza almışlar mı yoksa faili meçhul mü olmuş?

Allah'ım bu devirde bu tip insanlar, yemin ediyorum kabus gibi, kabuss

ya ben doğrumu okudum diri diri toprağa gömmekmi bi dakka ya canım sen hangi yılda yaşıyorsun

bende adapazarlı olarak depremi yaşadım ve anlattıkalrınla o güne döndüm resmen ve şuan iş yerindeyim ağlamaktan yazmaya zorlanıyorum çok zor günler geçirmişiniz amaa amaaa çok taktir ederek hırs yaparak ünv ve en önemlisi devlete işe girmişsiniz artık işinizde var ayakalrın üstünde duruyrosunuz allah size yardımcı olmuş inanın kimseyi çekmek zorunda değilsiniz şuan hadi önceden gerek yuva olarak gerekse maddi bağımlılığınız olabilirdi ama şuan öyle bir durumunuz yok onalr sizin en güzel günleri çürütmüşler allah hepsinin burnun fitil fitil getirir , şimdi nasıllar peki?

niye şaşırıyorsam bu kadar eşine resmen tecavüz etmiş bir insan zaten diri diri mezara koymamışmıdır yazık valla Rabbimin güzel ruhunu taşımalarına yazık

helal olsun sana... o şartlarda üni kazan oku, iş sahibi ol....

bak ne kadar güçlüsün... peki bu gücü o adamdan ayrılmakta neden gösteremiyorsun ??? çocuğunu öyle bi baba yanında mı büyüteceksin ??

annemin yanına dönerdim yerinde olsam

evet maddi bağımlılığım yok ama korkularım var ben boşansamda beni rahat bırakmazlar asla
o yzden boşanmaya kalkışmıyorum
yoksa bende hepsinden nefret ediyorum bazen kendi kendime keşke hiç tanımasaydım şu insanları diyorum
ama kısmet yaaa çekilecek çilem varmış

valla tuylerım dıken dıken cok zor okudum kotu oldum rabbım herkesın yardımcısı olsun sana da sabr versın cnm bnm ama onlarında kızı var sen merak etme sana yaptıklarını odeyecekler sonunda allah kocanın yuzunu sana cevırsın sımdı kayınpederın kayınvalıden genc elden ayaktan dusunce ne yapacaklar hıc sopnlarını dusunmuyorlar bunlarda allah korkusu kalmamış

bende öyle söylemek istiyorum ama arkadaşalar baksanıza karşısındakiler insan dğil herşeyi yapabilirler ben korktum valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…