Hatalı kararlar vermek ve Sosyal Fobi

Sınıf arkadaşlarınız sizden 2 yaş küçük diye beğenmiyorsunuz ama tekrar YKS ye girip sizden 4-5 yaş küçüklerle okumayı düşünüyorsunuz. Tamam sizsiniz…

Bu arada yaşa bu kadar takılırsanız iş hayatında kimseyle iletişim kuramazsınız benden söylemesi.

Şunu da ekleyeyim, hiçbir zaman sizi bir gruba dahil etmemeleri belli ki sizde bir kompleks yaratmış. Grup halinde gezen insanları küçümseyerek bu kompleksi bastırmaya çalışıyorsunuz. Bunu gözlemledim sizde.

Kötü bir haberim var, çokkk güzel hayatlar yaşıyolar kabullensen de kabullenmesen de. Altlarında arabaları olan mı dersin, o ülke senin bu ülke benim gezeni mi dersin, partilerden partilere akan mı dersin tomarla 2004 lü var bu şekilde…

Ama 20 km uzaktaki lisede kalıcı arkadaş edinemezdim. Şimdiki bölümdekiler de benden yaşça küçükler o yüzden arkadaşlık kuramam.
Of ne alaka.
Ben 24 yaşındayım, üniversite bu yıl bitti.
Bir sürü 19 yaşında arkadaşım var, biriyle daha bu hafta görüşeceğiz. Ne kadar saçma düşünüyorsunuz.
Acaba buna rağmen otobüsteki insanlar benim hakkımda yanlış şeyler düşünmüş müdür?
Düşünseler iyi olur, milletin arkasından kro diye atıp tutmak kolay.

Ayyy hasta.
Valla sana birşey söyleyeyim mi? Kardeşim 2006’lı öyle güzel bir hayat yaşıyor ki, öyle arkadaşları var ki görsen kıskanırsın.

ağam bizle maytap geçiii

kıcımın kenarortayı ezik sdşlvhşshfşvfsşv
05li olarak senden daha olgunum valla bu ne kompleks ya hayatında hiçbir şey başaramamışsın bizi kıskanıyorsun şaka gibi hâlâ liseli gençlerle sidik yarıştırma derdindesin.Ayrıca kızlı erkekli gezeriz ve gayette güzel oluyor.En azından karşı cinsle nasıl konuşabileceğini tecrübe ediyorsun.Bu arada dudaklarını büzerek konuşmak seni daha dişi değil daha emb*sil gösteriyor o ne öyle ya erkeğini etkilemeye çalışan arizona kertenkelesi gibi sdjşvsdişvhshvıpidfb
Ne güldüm ya Allah hidayet versin inşallah bu yıl da yksye girersin banko bir rakip elenmiş olur JDSVKHDSİPIVİOFVIOİ

+senin gibi kendini bir şey sanan üniversitelilerle çok dalga geçiyoruz ergenlikten çıkamadığınızı bu kadar belli etmeyin şofchşsdohvşds

Gelecekte kocanın ayaklarını yıkayıp küfredeceğin pis bir herife hizmet eden biri olacaksın belli. Ama ben kendimle yaşıt bir kaliteli bir hemcinsimle aşk yaşayıp mutlu bir hayat süreceğim sen kendi ezikliğine bak önce .

nE sdıvhoısvofvgfvoş
Bence o tam tersi olmasın.Çok şükür senin aksine benim kendime özsaygım var bana b*k parçası gibi davranan kız/erkekle işim olmaz yolumu veririm.Zaten kariyer de yapacağım ama sen de o ışığı göremiyorum tam da koca parası yiyecek bir ezik var karşımda 1-2 yıla kalmaz evlenip çocuklanırsın zaten

Az önce kendin dedin erkeklerle iletişim kurmayı öğreneceğini onlarla gezerek. Demek ki kendini buna ihtiyaç sahibi olarak görüyorsun acıdım çocuğun sana. Ben erkekleri de onlara deli olan senin gibileri de direkt saniye geçmeden engelliyorum. Vizyonsuzluğun mide bulandırıyor önce o kıytırık liseyi bitir.

Pardon da sen dediğimden bunu mu anladın?
Mesela iş hayatında herhangi bir erkekle muhattap olmayacak mısın, o zaman nasıl davranacaksın?
Her şeyi de aşk olarak algılamayın ya yordunuz artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…