hastane çantalarımızı hazırlamaya başlasak mı kızlar

kızlar bu canta ısını cok abartmıyomusunuz kac gun kalacaksınız tatıle gıtmıoruzkı

Evet tatile gitmiyoruz ama doğuma gidiyoruz hihoyyyt Sevinçliyiz, heyecanlıyız en önemlisi telaşlıyız. Mesela ben hihoyyyt Herşeyi hastane verdiği halde yine de götürmek istiyorum. Eksik kalmasın. Aklım kalmasın sonra dimi ama hihoyyyt

Canım gayet iyi olmuş liste hihoyyyt Allah sağlıkla doğum yapmamızı nasip etsin inşallah a.s. Zaten doğumu özel hastanede yapıcaksan bebek bezine kadar onlar karşılıyolar. Ama yine de yanımızda bulunması iyidir. Yan yatırma yastığını da bilmiyorum ya daha ilk doğduğu günler kullanmak iyi midir? Yada hastane kullandırır mı?

Cnm uykuda bebeğin kusup boğulmasını ve kafa şeklinin sırt üstü pozisyondayken bozulmasınıda engelliyor, bebeği yatırdığın önü değiştirebiliyorsun, bide kendiliğinden meyilli olduğu için yenidoğan reflüsünüde engelliyor, çok faydalı bişi bence...
Hastanelerde kullandırırlarmı bende bilmiyorum ama...

Anladım canım. Gayet mantıklı bişey. Al yanına o zaman. Hastanede bişey demezlerse kullnırsın tatlım a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…