hastane çantalarımızı hazırlamaya başlasak mı kızlar

bilgi için teş estel.ozaman çantalara birer kuru soğanda ekleyelim hemen kaydirigubbakcemile3

valla ben kocaman valizle gittim..

iğne iplik bile vardı içinde...

ama rakadaşlar ben yaptım müthiş faydasını gördüm mutlaka doğumdan hemen sonra annenize söyleyin bi kuru soğanı ikiye bölüp göğüslerinizin ucuna sürsün hafif hafif..hiiç çatlak acı filan olmuyo..emzirmeden önce silersiniz..

bide kuru sogan götürürsem artik milletin dilinden hiç düşmem :))) ama kulagimizda küpe olarak dursun :KK66: teşekkürler :KK66:

bıçakta koymayı unutmayın ama:CüvCüv:

valla lansinoh krem aldım aynen duruyo çok şükür accaip iyi geldi..

Kızım için iki tam takım hastane çıkışı ve battaniyesi , ağız silme ve omuz mendilleri , 10 adet bebek bezi, ıslak mendil , pişik önleyici krem , pudra , alt değiştirme bezi ve ana kucağı...

img0538q.jpg

img0533s.jpg

Kendim için gecelik, pijama takımı, 4 çift çorap, 3 alt çamaşır, 1 atlet, 2 emzirme sütyeni, havlu , lif , 15 adet göğüs pedi , 2 paket hijyenik ped , lohusa kurdelem , göğüs ucu için mustela krem ve iki terlik. Terliklerin hangisini koysam karar veremedim ya :uhm:

img0571ska.jpg

img0572vzb.jpg

Eşim için eşofman takımı, tişört , 2 çift çorap , iç çamaşırı takımı...

img0569lyy.jpg

img0576l.jpg

Haftasonu hastane çıkışında giymek için bi eşofman takımı ve bebişi çekmek için kamera alacağız. Birde eşimle ikimiz için diş fırçası, diş macunu , makyaj malzemelerimi , deodorantımı ve fotoğraf makinasını koyacağım... Sanırım tamamdır artık :uhm: Zaten bu götürdüklerimin bile çoğunu hastane veriyor ama yine de yanımda bulunsun hihoyyyt

Son düzenleme:
pınarcım hepsi mükemmel olmuş tebrik ederim seni:))))))))))) bebişin çantası mı ilk resimdeki çok şık

pınarcım hepsi mükemmel olmuş tebrik ederim seni:))))))))))) bebişin çantası mı ilk resimdeki çok şık

Sağolasın canım. Valla çanta falan alsaymışım sığmazmışım bacım ya. Bide kızımınkiler ayrı gidiyo düşün yani kaydirigubbakcemile3 Daha da eklenecekler var. Terliklerden sence hangisini koymalıyım. Açık olanlar daha iyi gibi geldi bana. Malum hastane zaten çok sıcak. Karar veremedim :uhm:

Evet teyzesi ilk resimdeki kızımın deri çantası. Cicileri ayrı gidicek onun. Eeee oda bi birey dimi ama hihoyyyt :emir_bebek:

evet pınarcım defneme yakışır melek annesinede herşeyin güzeli ben çok beğendim :))))))) benim gecelik pijama almam lazım en kısa zamanda kısa kollu
açık terlik rahat olur şekercim

Sağolasın canım. Hepimize herşeyin en güzeli inşallah :Saruboceq:

Al canım. Hele sen Antalya'dasın daha sıcak olur oralar. Ben hastanede kaldığım için kısa kollu aldım. Çünkü fena sıcaktı. Kaç kere duş aldım 2 günde düşün yani :uhm:

Evet canım açık daha iyi olur dimi. Onu koydum gitti o zaman Şeniz

Pınarcım herşeyi hazırlamışsın cnm ne güzel,güle güle kullanın prensesinle, bu aralar bende hazırlıcam inş. ama benimkiler biraz fazlaca olucak sanırım ya, çünkü sürekli aklıma ekleyecek bişeyler daha geliyoor

pınarcımm bencede açık etrlik koy bn öyle yapıcam sıcakta zor olur kapalı terlik.bend eo kadar çok şey koydumki sanki tatile gidiyorum:)))))))

tülaycım resimlerini eklesene müsait olunca bakalım kızlar sizde ekleyin birbirimizden fikir almış eksiklerimizi tamamlamış oluruzz

Pınarcım herşeyi hazırlamışsın cnm ne güzel,güle güle kullanın prensesinle, bu aralar bende hazırlıcam inş. ama benimkiler biraz fazlaca olucak sanırım ya, çünkü sürekli aklıma ekleyecek bişeyler daha geliyoor

Sağolasın canım. Aslında kızımın odasını hazırladığım gün herşey hazırdı. Dolapta bekliyordu. Ama baktım doğumlar başladı artık korktum bugün yerleştireyim dedim kaydirigubbakcemile3

Hep öyle canım ya ekle ekle bitmiyo sanki hihoyyyt

pınarcımm bencede açık etrlik koy bn öyle yapıcam sıcakta zor olur kapalı terlik.bend eo kadar çok şey koydumki sanki tatile gidiyorum:)))))))

Evet canım sağolasın açığı koydum. Daha rahat olur bencede. Ben normalde 2 günlük tatile bile koca 2 bavulla giderim. Hastane için el çantası isteyince eşim güldü. Sen evdeki iki valize sığdır eşyalarını. Ben sana süs olsun diye alırım el çantası dedi. Adam huyumu biliyo kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Sende koy canım resimlerini de görelim bizde. Fikir ediniriz belki eksiğimiz vardır a.s.

pinarcim cok tatli olmus ana-kiz cantalariniz :KK66: içindekilerde cok güzel olmuş..inşaAllah mutlulukla huzurla kullanirsiniz ana-kiz :KK66:

ya kızlar şuan koyamam fotoğraf makinam nakavt durumda:)) hastaneye gelin ya gösteririm size:):)

Kızlar bebiş için hastane çantasını hazırladık, 10 bez,2 tk hastane çıkışı, hırka ve yelek, patik, nazar boncukları,penye bebek battaniyesi ve polar bebek battaniyesi,yenidoğan ıslak mendil, pişik kremi, burun aspiratörü,ağız bezleri,anakucağı ve yüz örtüsü, yan yatırma yastığı(bunu götürmeyi düşünüyorum ama bu konuda sizin görüşlerinizi bekliyorum kızlar gerek varmı ya)
Biz bunları chicco çantasının içine koyduk o çantayı götürücem, sadece polar battaniye ve ya yatırma yastığı benim valize eklenecek

Son düzenleme:
X