Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Merhaba

Merhaba adim canan bendr dr derya aytop a karin germe ve silikon duzeltme dusunuyorum sizin surec nasildi memnun kaldinizmi sonuctan bilgi verirseniz cok sevinirim
Merhaba canan hanım,ben 2 yıl once Derya hanima karin germe ve liposuction oldum ve sonucundan cok cok memnunum. Hem eli hafif hemde cok tatli ilgili ve bilgili bir hanim. Operasyon sonrası iyileşme süreci biraz suruyor bunu gözardı etmeyin ama 3-4ay sonra sonucunu görebiliyorsunuz. Simdi de meme diklestirme ve protez dusunuyorum yine Derya hanima

siz ne zaman ne kadara ameliyat oldunuz, sakıncası yoksa paylaşabilir misiniz?

Kizlar merhaba bu ay meme estetiği olucam doktorum iki markayla calisiyormus mentor ve natrella bana natrellanin uygun olacagini söyledi kas üstü görüşleriniz nelerdir marka hakkında

Kizlar merhaba bu ay meme estetiği olucam doktorum iki markayla calisiyormus mentor ve natrella bana natrellanin uygun olacagini söyledi kas üstü görüşleriniz nelerdir marka hakkında
Selam, Natrelle ile ilgili olumsuz çok yorum okumuştum. Forumda da var bir aratın dilerseniz. Genel olarak tercih mentor gibi

Selam, Natrelle ile ilgili olumsuz çok yorum okumuştum. Forumda da var bir aratın dilerseniz. Genel olarak tercih mentor gibi
Mentor'da da doktorlar ucuz olsun diye tam dolu olmayan %80 dolu olanı takıyorlarmış, o da dalgalanmaya sebep oluyormuş. Takılan silikonda Xtra yazmıyorsa tam dolu değilmiş. Ona da dikkat etmek gerek.

Mentor'da da doktorlar ucuz olsun diye tam dolu olmayan %80 dolu olanı takıyorlarmış, o da dalgalanmaya sebep oluyormuş. Takılan silikonda Xtra yazmıyorsa tam dolu değilmiş. Ona da dikkat etmek gerek.
Teşekkürler. Görüşmede buna da ayrıca dikkat edeceğim . Birkaç yorumda daha bu %80-%100 verisini okudum.

Birde Mentor pürtüklü ya da düz için de çok fazla yorum okudum. Bir güruh düz olana iyi derken bir grup pürtüklüye iyi diyor. Her ikisinin de kendi içinde handikapları var belli .Biraz kafamı o karıştırıyor

Evet canım ben de şu ara araştırma saffasındayım. Bol bol okuyorum. O da ayrı bir dert. düz olanda kapsül riski daha fazlaymış. Pürtüklüde daha azmış. Ama pürtüklüde çok düşük bir oranda olsa lenfoma riski varmış. Çok iyi düşünmek ve karar vermek gerek.

Bugün bir doktorla görüşme yaptım. Kendisi allergan ve mentor marka kullanıyor. Allerganı kullanmayı daha çok sevdiğini mentorun dış zarı çok ince olduğu için kullanmayı pek sevmediğini ve tercih etmediğini söyledi. Ama tabi hasta isterse kullanabileceğini belirtti. Ve elindeki mentor %80 dolu olanlardandı. %100 dolu olanlardan kullanırsa fiyatta ekstra olacağını belirtti. Allergan ile ilgili haberleri söylediğimde de bu tip vakalar hepsinde olabilir o marka daha çok kullanıldığı için onda daha çok karşılaşılmıştır bu kanıtlanabilir bişey değil vs dedi.

Bana Mentor diğerlerinden daha güvenilir geliyor gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…