Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Bende ameliyat olmak istiyorum doktorum polytech markasının b-lite modelini öneriyor yeni teknoloji bi protezmiş %30 daha hafifmiş kullanan varmı
[/QUOTE]
bana polytech 335 cc yuvarlak kas üstü takıldı. daha önce meme küçültme olmuştum. fakat sonuç güzel değildi. meme başları yukarıda kalmıştı. üstelik biri diğerinden 1.5 cm daha yukarıda idi. dolayısıyla revizyon ameliyatı kaçınılmazdı. meme altında fazla doku var ama meme üzeri boştu. fazla dokular çıkarıldı ve protez yerleştirildi. sonuç gayet güzel oldu. meme başları olması gerektiği yerde, dekolte kısmında (Meme üstü) yeteri kadar dolgunluk oluştu. şimdiden şeklen memnunum. doktorum şekil değerlendirmesinin 3 ay önceden yapılamayacağını söylüyor. zaten tam şeklini alması 6 ay ila 1 yılmış. protezler konusunda şimdilik bir sıkıntım yok. hatta o kadara ki ameliyatın 1 gün sonrası işe geldim. ameliyatı haziran sonunda oldum. hala medikal sütyen kullanıyorum. doktorum sık aralıklarla 3-4 günde bir kontrole çağırıyor. protezlere dokunduğum zaman kendi dokum hissini veriyor. ilerleyen zamanlarda nasıl olacak bakalım.

Merhaba büşra, ben de 27 temmuzda derya hanıma ameliyat olcam. Nasıl memnun kaldın mı eli hafif mi ağrısız kolayca ayağa kalktın mı ve kullandığı protez markası hakkında ne düşünüyorsun ben bu zamana kadar mentor düşünüyordum ama derya hanım polytech öneriyor kararsızım. Yardımcı olabilirsen çok sevinirim şimdiden teşekkürler. 🥰
Merhaba bende derya hanımı düşünüyorum fakat daha görüşmeye gitmedim size nekadar bir fiyat verdiler ve nekadara düşürdüler ameliyattan sonra memnun kalıp kalmadığınızı da yazarsanız çok sevinirim

yanlis anlama ama buforumdada okuduklarimdan anladigim kadariyla bu cerrahi işi biraz erkek işi gibi geliyor ama. Bayan doktorlara ameliyat olanlar genelde eşlerinin baskisindan ve muhazafakar çevreden olan hastalar sanirim. Ve bayan doktorlarin hakkinda daha çok olumsuz yorum okuyorum. genel konusuyorum burda bende araştiriyorum bu arada
Cok uzucu ama dedikleriniz cok dogru

Ben mentor tercih ettim istanbulda derya aytop yapacak. Ameliyat öncesi yanımıza özellikle almamız gereken şeyler var mı doktorunuz bilgi verdi mi bunun için
Merhaba adim canan bendr dr derya aytop a karin germe ve silikon duzeltme dusunuyorum sizin surec nasildi memnun kaldinizmi sonuctan bilgi verirseniz cok sevinirim

https://ansm.sante.fr/content/downl...w9wyGIJXPaGxayu0gg_bqG1CdbTT8FzARqXrwCWA-X-3E
Ban on textured breast implants | POLYTECH
https://www.rivm.nl/sites/default/files/2019-05/Report BIA-ALCL_ENG_DEF_with Appendix beveiligd.pdf
Kullanimi yasakli silikonlar arasinda polytech markasi var almanyada ve isvecte kullanimi yasaklandi bende doktoruma bunlari gosterdigimde bunlar asli olmayan bilgiler dedi ama fdanin resmi sitesinde hepsi yer aliyor cogu doktor polytech markasiyla anlasmali oldugu icin hala kullanima devam ediyor ama arastirma yaparsaniz ulkemizdeki en iyi estetik cerrahlari sadece mentor marka kullaniyor. Size attigim uc linki de lutfen inceleyin. Hicbi sey insan sagligindan onemli degil kesinlikle mentor tercih etmenizi tavsiye ederim.
Merhaba , önerdiğiniz silikon markası nedir ve istanbulda hangi doktorlar mentor kullanıyor bilginiz var mı

Bu arada motiva implantı elimle dokununca hissi güzeldi benim içime sindi ve benimde sizin dediğiniz gibi göğüs dokum çok az yani a cup kadar bile yok diyebilirim.. Ama doktorun yöntemi yanlardan azar azar yağ alıp memeye hacim ve doku ekleyerek implantın duruşunu ve hissini ve de gireceği cebin genişlemesi için takviye yaparak olması drkplte problemini gideriyor izmir de olucam ben bu arada eğer doktor önerisi isterseniz de verebilirim dr cenk melikoğlu izmir ekol hastanesinde kendisi..
Merhaba, ben de Cenk beyle görüşmeye gideceğim. Çok strese girdim. Lütfen bana operasyonunuzu, sonraki süreci biraz anlatır mısınız?

çok çok memnunum kesinlikle meme yapıma ve fiziğime en doğru olanı yaptı çünkü meme ameliyatımda tek amacımız mememi büyütmek değil şeklini de düzeltmekti aynı zamanda. bu kadar hassas yapıma rağmen de hiçbir ağrı acı çekmedim çok şükür
Cok sevindim dogru bi karar verdiniz derya hanima yaptirmamakla. Mentor yuvarlak mi takildi bir de kac cc

X