Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Merhaba bende en kisa zamanda ameliyat olmak istiyorum Uzun zamandir arastirma yaptim en sonunda ersin ulkur de karar kildim sanirim ona olacagim. Kendisine ameliyat olan varmi acaba? Kendisi meme ucundan diklestirme yapiyormus lolipop kesi yapmadan

Merhaba canm bende Perşembe günü olacağım aynı şeyi doktorum da bana söyledi istrsen mentor kullanırım fakat allergen sana daha uygun dedi onda karar kıldık sen ne düşünüyorsun hala biraz tereddütlerim var

Merhaba allergana karşı mesafeliyim ben aklımda soru işareti kalsın istemiyorum o yüzden eledim o doktoru

Motiva taktırdım ben 4 gün önce. Gittiğim 2 klinik de mentor mu motiva mı dediğimde round shape için motivanin daha doğal olduğunu söyledi. Bi arkadasim yaptırdı 1 sene oldu motiva kullanıldı harika duruyor aşırı doğal ellediğinizde belli bile değil

Merhaba hangi doktora ameliyat oldunuz, nasılsınız? Ben de motiva düşünüyorum görüştüğüm doktor motiva ergonomix kullanıyor ona yakın hissettim ama emin değilim hem markadan hem de ameliyat sonrası sağlık boyutundan dolayı.
Arkadaşınızın doktoru kimdi?

ihsan türkmen. benimki de aynı doktor zaten. gayet iyiyim şu an normal daha 4.gün sızıları var sadece. benimki 400 cc round full motiva. ben büyük istedim biraz

Arkadasiniz protezlerini degistirdi mi? Hangi doktora gitti acaba?

merhaba su anda doktorlarin gogus buyutme ameliyati icin guncel fiyatlarini bilenler yardimci olabilir mi rica etsem? bende olmak istiyorum

Bana Mentor diğerlerinden daha güvenilir geliyor gibi
Nacizhane tavsiyem işinin ehli bir cerrahı bulduğunuz da kendinizi ona emanet etmenizdir. Marka, model yada doluluk oranı... İnanın iyi bir cerrah için herşey tecrübe ile sabit. Umarım dilediğiniz gibi bir operasyon geçirirsiniz.

Görüşmeye gittiğim doktorlar hep mentor önerdi sadece bir doktor alternatif olarak nagor u önerdi mentora göre daha hafif olduğu için istediğim büyüklükte protezi takabileceğini söylemişti ama maddi olarak bana çok pahalı geldi 30 bin fiyat vermişti birkaç ay önce ki fiyat dövizle birlikte artabilir dedi

Merhaba ameliyat oldunuzmu

Bende 14u olacagim dr bana mentor yerine yeni jenerasyon nagoru onerdi mativada yakin birbirine dedi ama kafam cok karisik
Benim de 15inde. Nagoru bilmiyorum ama mentorun tam dolumlu olmayanları iyi değil diye bilgi edindim. Yani mentorun türkiyede olanları genelde yüzde yüz dolu değil ve katlantı yapabiliyormuş içerde, bu da kapsül kontraktürü ve yırtılma riskini arttırıyormuş. Ayrıca mentorun dış kabuğunun ince olduğu için yırtılmaya meyilli olduğunu söylemişti gittiğim bir doktor. (Pürüzsüz yüzeyinde)

Sizin tercihiniz ke yonde oldu peki?Bana dr ayni sizin bahsettiginiz gibi dedi mentor un yeni jenerasyonu yani yuzde yuz dolu olani henuz gelmemis eski jenerasyon var nagor yeni jenerasyon yenisi varken niye eski takalim diyor elime verip inceledim mentor numunesi dalgalanma yapmis mesela nagor cok guzel duruyordu herkez takmis bi mentora anlamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…